Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gregch

Użytkownik
 • Content Count

  3,271
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by gregch

 1. Z tego co pamiętam, to ten księżyc obracał się bardzo wolno. Więc pewnie to fazy księżyca. Znalazłem filmik z łuczem i rakietą. Zobacz.
 2. Dawno nie widziałem u nas do kupienia. Mimo że to kwarc, uważam że cena jest do przyjęcia. https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-rakieta-raketa-medyczna-kwarc
 3. Przemku, błądzić jest rzeczą ludzką. Ale żal pozostaje....
 4. Rzadko widywany w takim stanie. Super nabytek.
 5. Jest tych kasli sporo za wschodnią granicą. Niestety ceny zwalają z nóg. Czasem na Litwie widzę w cenie poniżej 50 euro to mnie kusi. Oczywiście piszę o tych rzadszych a nie o najpopularniejszej u nas "chaziajce miednoj gory"...
 6. Po avatarze wnoszę że już mam kilka tarcz od tego kolegi ????. Choć czołgu nie widziałem. Dobrze wyszedł.
 7. Leszku, ładny stan tej slavy. Dawno takiego nie widziałem.
 8. Znam. U mnie kilku jest otwartych A nawet jeden z forumowych kolegów napisał o jednym z nich wczoraj w dziale "dyskusje o wszystkim" Cytuję Krokodyla Tik-Tak "Chłopaki w ogóle to gdybyście potrzebowali bardzo dobrego zegarmistrza, który robi od lat robotę dla wielu Kolegów z tego forum, działa zdalnie (czyli np. inpost) i w bardzo dobrych cenach (50zł za serwis manuala, 70 za automat) to polecam Roberta Horodeńskiego z Białegostoku, 695387277. To świetny majster, tak jak zwykle trzeba było czekać w kolejce - teraz przez miesiąc lock outu nagle ma coraz więcej wolnego czasu. Robert ma sporo rzadkich albo deficytowych części, na czym wielokrotnie skorzystałem i Kirowy są takie wychuchane . Np. oryginalne szkła, osie balansu (naprawił mi niską Mołnię), czy wskazówki do czerwonych 12. Oczywiście nie sprzedaje w detalu - wstawia wyłącznie w ramach naprawy."
 9. Zależy do jakich. Jeśli chodzi o zwykłe okrągłe to choćby tu. https://allegro.pl/oferta/szkielko-zegarka-wypukle-hesalit-plexi-roz-276-400-9125686588 Lub u każdego zegarmistrza, ewentualnie w hurtowniach zegarmistrzowskich (np. Timepol.pl)
 10. Dawaj śmiało. Mam je w aucie więc cały czas ze sobą.
 11. A pamiętasz że u mnie chyba ze dwa na ciebie czekają?
 12. Qba, ładniutki. Choruję na takiego już od dosyć dawna i nie mogę trafić. Jakby ktoś choć samą tarczę znalazł do kupienia to proszę o kontakt.
 13. Kurczak super. Stał taki u moich rodziców w kuchni lata temu...
 14. Przy odbiorze osobistym warto - na zdjęciach wygląda przyzwoicie. https://allegro.pl/oferta/zegarek-bootok-17-kamieni-9108771007
 15. Roman, jakby Ci się radio room znudził to dzwoń.Gratuluję nabytków.
 16. Jakąś mam. Nie ideał ale całkiem niezła. Pisz na PW. Tylko czarna? Czy mogą być inne kolory?
 17. Ta tarcza ma świetny gilosz. Wg mnie to jedna z ładniejszych Pobied.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.