Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sanik

Chopin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZlyNY

Przeciwnie . 

Miejmy nadzieje ze wzbudzi co najmniej takiez same emocje. Inaczej bedzie  nudno.  I na forum i na nadgarstkach.

;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech i tak będzie;)

:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy okazji wizyty przedstawicieli firmy Chopin i montażu paska z mojej pracowni, zrobiłem kilka zdjęć Chopina:post-357-1580924369,5706_thumb.jpgpost-357-1580924384,9831_thumb.jpgpost-357-1580924389,5129_thumb.jpgpost-357-1580924442,0415_thumb.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek najładniej wygląda od tyłu :)

Pasek wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie oddają w pełni uroku tego zegarka. Piękne zdjęcia, ale w realu Chopin prezentuje się dużo lepiej! :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opracowaniu projektu tego zegarka designer połączył elementy świata muzyki i instrumentu używanego przez Chopina i wszystko zamknął w kopercie. Stąd dla niektórych tradycyjne projekty odstają od tego nie widzą związku. Osobiście też nie jestem za łączeniem różnych "światów", bo później wychodzi z tego mikstura. Sam pomysł Marki Chopin uważam za świetny, ale wizualnie kojarzy mi się raczej z maszynami parowymi aniżeli klasyką i lekkością twórczą Szopenowską. 

Edytowane przez Poljot17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ten rozmiar, flaki i kotłowanina na wierzchu to była Etiuda Rewolucyjna. To zrozumiałe. W związku z tym teraz poproszę model inspirowany którymś z koncertów fortepianowych Chopina. Może być w stylu Calatravy. 38-39 mm max, tarcza srebrna giloszowana najwyższej klasy, manualny naciąg, białe złoto. Flaków nie ma być widać nawet od tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie mi czy to ze jest 10 na tarczy to przypadek? Nie wiem dlaczego się ta 10 wzięła na tarczy ale wydaje mi się że może jest jakieś "muzyczne" wytłumaczenie o którym nie wiem?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie mi czy to ze jest 10 na tarczy to przypadek? Nie wiem dlaczego się ta 10 wzięła na tarczy ale wydaje mi się że może jest jakieś "muzyczne" wytłumaczenie o którym nie wiem?

 

To nie przypadek, wytłumaczenie  jest w artykułach na początku wątku.

Étude in C Minor Opus 10 No.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) 

tekst po angielsku ....przeleciałem jak widać niedokładnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.