Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ladek22

Licytacja dla Igorka Albeckiego

Recommended Posts

Jeden z klubowych kolegów napisał do mnie na PW wiadomość. Jacek pisze tak: "Moi przyjaciele mają synka, który ma zdiagnozowany rdzeniowy zanik mieśni typu I (SMA I).

Więcej o Igorku tutaj:https://www.fundacjasercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/igor-albecki.html

Bardzo chciałbym im pomóc i pomyślałem, że wystawię na sprzedaż swój zegarek. Cała kwota uzyskana ze sprzedaży trafiłaby na konto maluszka. Nie jest to zegarek o wielkiej wartości, ale przynajmniej tak mogę pomóc przyjaciołom."

Jacek postanowił przekazać zegarek, który służył mu przez 10 lat. Jako, że był przez wiele lat jedynym zegarkiem posiada liczne ślady użytkowania (nic co by go dyskwalifikowało).

Jest zgoda ze strony Zarządu KMZiZ, więc startujemy z licytacją :)

Zegarek to legendarne Seiko Black Monster gen1.

post-44476-0-87997200-1564931213.jpgpost-44476-0-92252900-1564931221.jpgpost-44476-0-01195100-1564931230.jpgpost-44476-0-21635000-1564931237.jpgpost-44476-0-07372000-1564931247.jpgpost-44476-0-75563600-1564931268.jpgpost-44476-0-69936700-1564931279.jpgpost-44476-0-48293800-1564931291.jpg

Stan: używany z widocznymi śladami użytkowania (ryski na bezelu, kopercie, bransolecie; szkło czyste. Zapiecie bransolety nosi dodatkowo ślady małych wgniotek).

Mechanizm sprawny, dobrze trzyma czas.

Brak papierów oraz pudełka (zegarek zostanie wyslany w pudełku zastępczym).

Możliwy odbiór osobisty w 3-miescie.

Licytację zaczynamy od 1 zł.

Aukcja zakończy się w niedzielę 18 sierpnia 2019 o godzinie 17:00.

Licytacja dla Krzysia

Minęła godzina 17:00 więc pora zakończyć licytację zegarka Seiko Black Monster gen1.

Zegarek powędruje do kolegi Lawnowerman, który licytację wygrał oferując kwotę 900 zł.

Zwycięzcy serdecznie gratuluję i jednocześnie dziękuję za wzięcie udziału w licytacji.

Jeśli ktoś chciałby przekazać jakiś przedmiot na licytację na rzecz Igorka to proszę o kontakt na PW lub na adres e-mail:kalendarz_kmziz@wp.pl

Igorka można wspierać dowolnymi wpłatami. Tutaj szczegóły: https://www.fundacjasercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/igor-albecki.html

Licytacja dla Krzysia

Czesc,

Ze swojej strony rowniez dziekuje Wszystkim za wziecie udzialu w licytacji.

Szczegolne podziekowania dla Przemka za pomoc w organizacji przedsiewziecia oraz @Lawnowerman, z ktorym skontaktuje sie na priv ze szczegolami odnosnie przekazania zegarka.

Pzdr,

Jacek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By siomon
      Na sprzedaż Seiko SPB101J1 czyli czarne Sumo trzeciej generacji (szafir, rezerwa 70h).

Zegarek jest używany, w bardzo dobrym stanie, są drobne ryski na zegarku i bransolecie ale nic poważnego, stan mocne 8/10.
      Kupiłem go na forum, mam do niego dwa pudełka ale nie znalazłem dokumentów, nawet nie pamiętam czy je miałem.
      Dostałem go z dość mocno zużytą gumą Seiko, którą też załączam. Do zegarka mogę dorzucić nową dedykowaną bransoletę Miltat typu Endmill.
      Sprzedaję ponieważ kliknąłem SBDC31. 

Cena 2100 PLN + wysyłka.
      Bransoleta Miltat +250 PLN.

Tylko sprzedaż, cena nie jest sztywna Zapraszam!

• By siomon
      Na sprzedaż Seiko SKX781 czyli pomarańczowy Monster pierwszej generacji.
      Zegarek jest używany, w naprawdę bardzo dobrym stanie, na prawidłowym chodzie (około +15sek / 24h), bezel i koronka pracują bez zastrzeżeń, stan mocne 8/10. Brak pudełka i dokumentów.

Zegarek mogę sprzedać w różnych konfiguracjach paskowo bransoletowych.  Do wyboru jest nowa guma OEM Seiko (stan 10/10), nowa bransoleta OEM Seiko (stan 10/10) oraz obecnie założona bransoleta Geckota (solidna, skręcana, stan 9/10) lub kombinacje do ustalenia

Cena za sam zegarek to 1450 PLN + wysyłka.
      Guma +50 PLN, bransoleta Geckota +150 PLN, bransoleta Seiko +250 PLN.

Tylko sprzedaż, cena raczej jest sztywna Zapraszam!

• By tesiwoj
      Cześć poszukuję bezel do Seiko snzh57, straciłem go w wyniku wypadku, chciałbym odremontować zegarek.
      Poproszę was o informację gdzie mógbym zdobyć  oryginalny lub ewentualnie pasujący od innego modelu Seiko. 
    • By T Atomicus
      Witam
      Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie jakiś, raczej mechaniczny, nurek od Seiko.
      Raczej żółw, taki do 2000zl, ale pewnie i tak kupię lekko używany.
      Kiedy? Raczej nieprędko, bo zegarki raczej używam niż kolekcjonuje, a właśnie zakupiłem victorinoxa inoxa.

Na razie czytam, oglądam, przymierzam.
      Tylko, że wciąż nie rozumiem tych seikowych oznaczeń.
      Jest w tym jakaś logika i głębsza myśl, czy seiko te symbole losowo nadaje?

Ostatnio znalazłem taką stronę z wykazem/porównaniem różnych modeli:
      https://www.theseikoguy.com/seiko-turtle/
      Są tam i podobne przewodniki po SKX, Monsterach, Sumo, Samurajach i nie tylko.
      Imho to genialne miejsce. Zna ktoś coś lepszego?

Brakuje chyba tylko niemechanicznych nurasów SEIKO.
      Jest gdzieś podobne zestawienie solarów i kinetików? Bo u tego seikoguya chyba nie ma.

Wracając do żółwi - wychodzi na to, że Seiko produkuje teraz trzy linie - standard, Kinga i mini. A zegarki wewnątrz serii różnią się tylko kolorem i bransoletą. No chyba, ze jest jakaś edycja specjalna. Tak?
      Ale w takim razie skąd aż takie różnice w cenach na runku wtórnym?

• By T Atomicus
      https://www.olx.pl/d/oferta/metro-seiko-padi-solar-prospex-save-the-ocean-nowy-CID87-IDJv6BL.html
      Czy to możliwe żeby Seiko takiego brzydala wypuściło?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.