Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ronpaul

Aviator AVW9169G182 z mechamizmem VD53B

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem na pokładzie samolotu Enter Air w/w Aviator'a - spodobał mi się bardzo i noszę się z jego zakupem.

 

Próbowałem wyszukać w necie coś o jego bebechach i wygląda na to że w środku siedzi mechanizm UB53B VD53B:

https://aukcja.catawiki.pl/kavels/8415555-aviator-f-series-world-time-pilot-traveller-chronograph-collection-watch-swiss-made

http://calibercorner.com/sii-caliber-vd53b/

https://www.flume.de/media/files/documents/0000003305.pdf

 

Czy ktoś obeznany w temacie mógłby powiedzieć czy cena 500ZŁ/115EUR jak za zegarek z takim mechanizmem jest OK czy drogo ?

Dobry ten mechanizm czy bazarowy ?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobry mechanizm bazarowy. Za tę cenę możesz znaleźć na pewno bardziej interesujące zegarki, ale  skoro uważasz ten za interesujący...

 

Natomiast weź pod uwagę, że "Aviator" to firma rosyjskich oligarchów. To już nie chodzi o to, że sponsorują rosyjskie siły zbrojne, tylko o to, że marka powstała na gruzach zasłużonego "Poljota" (przykładając się do jego likwidacji), a wzornictwo jest typowe dla rosyjskiego targetu: bizantyjskie. Obiektywnie to nie jest ładny zegarek: duży, świecący, przeładowany detalami.

Ale nie to co ładne, tylko co się komu podoba.

 

Ja bym sobie darował i kupił... no nie wiem... Orienta...

:rolleyes:


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy prawisz.

 

Oczywiście nie chciałbym się ani odrobinę przyczyniać do sponsoringu rosyjskich sił zbrojnych ......więc chyba poszukam czegoś innego :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko sponsorowaniu Rosyjskich Sił Zbrojnych jedni sponsorują rosyjskie inni sponsorują amerykańskie inni chińskie każdy co kto lubi. Ważne żeby zegarek się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Próbowałem wyszukać w necie coś o jego bebechach ...

 

O, a ja myślałem, że wybierasz się na polowanie ( albo świniobicie) :huh: Tak na marginesie -  Niektóre modele Aviatora są całkiem OK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka Aviatorów i nie szło się przyczepić do jakości. Czasem ceny zbyt wysokie więc szukalbym promocji lub z drugiej ręki. Dla mnie dużym atutem są piękne dekielki często upamietniajace swietne rosyjskie samoloty wojskowe. Np mig35.

post-74721-0-59306700-1566629042_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez ChauveSouris94
      Cześć wszystkim, zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w odnalezieniu zegarka Sturmanskie Aviator 3133/136168, numer seryjny 109/300. To limitowany model, który został mi skradziony około 2016 roku.
       
      Nie zależy mi na szukaniu winnych ani rozliczaniu kogokolwiek. Chodzi mi wyłącznie o odzyskanie bardzo ważnej pamiątki rodzinnej. Zegarek był prezentem otrzymanym na moją przysięgę w szkole oficerskiej i miał dla mnie ogromną wartość sentymentalną, znacznie większą niż jego cena rynkowa.
       
      Jeśli ktoś natknie się na ten egzemplarz – w internecie, lombardach, komisach, na aukcjach lub w kolekcjach prywatnych – proszę o jakąkolwiek informację. Nawet najmniejsza wskazówka może pomóc.
       
      Dla osoby, która umożliwi odzyskanie zegarka, przewiduję nagrodę finansową lub po prostu jego pełny wykup.
      Z góry dziękuję za każdą pomoc i udostępnienie.
    • Gość gośćgość
      Przez Gość gośćgość
      Cześć i przy okazji wszystkiego wspaniałego w Nowym roku 2020
       
      Próbuję znaleźć dla siebie automat. Założyłem watek w Hamiltonach, ale nie chcę zaśmiecać tam treści, a widzę że nie jestem jednak w pełni przekonany do amerykańsko-szwajcarskich zegarków i błądzę szukając innych firm nie mam wiedzy nt. jakości, trwałości wykonania, serwisu itp.
       
      Moje kryteria to nowy zegarek o klasycznym wyglądzie (może być styl wojskowy, ale nie nurek ), który będzie pasował do typowego stroju codziennego jak casual. Ma mieć wodoodporność co najmniej 10 ATM, szkło szafirowe i wolał bym jednak bransoletę. Budżet 2k - 4k, ale jestem nieznacznie elastyczny w górę. Poniżej wytypowałem modele, które może jakoś naprowadzą tych z Was, którzy zechcą mi pomóc.
       
      Hamilton Khaki Field Automatic model H70515137
      Hamilton Khaki Field Automatic model H70555523Hamilton Khaki Field Day Date Automatic model H70535131Seiko Presage Automatic model SPB059J1Seiko Presage Automatic model SPB035J1Seiko Presage Automatic model SPB037J1Victorinox Airboss Automatic model 241507Victorinox Airboss Automatic model 241508Epos Passion Automatic model 3401.132.20.55.30Aviator Airacobra Automatic model V.3.21.0.139.4Orient Star Sports Automatic model RE-AU0203B00B Który z nich wybrać... firma? A może coś jeszcze innego o podobnym wyglądzie wartego rozważenia? Wszystkim bardzo dziękuję za merytoryczne porady. 
    • Przez filoses
      Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi co to za model zegarka?

    • Przez Mike S
      Laco Aachen
    • Przez Mike S
      Laco Aachen
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.