Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Emil/efa116

Zakupy komandirskie.com

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jak w temacie. Interesuje mnie czy ktoś kupował zegarki ze strony komandirskie.com? Idą święta i jak co roku chce sobie sprawić prezent i w tym roku wyrok padł na vostok. Przegladajac różne sklepy polskie, bony były wyższe niż w wyżej wymienionym sklepie. Teraz pytań kilka na które był bym wdzięczny gdyby ktoś odpowiedział. Jak jest z vatem i cłem? Oraz jaki jest koszt wysyłki? Nie znalazłem o tym informacji na stronie producenta. A może ktoś jeszcze zna inne sklepy którymi warto się zainteresować? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na Meranom, wysyłka gratis, bez cła jako zegarek po naprawie. Czas oczekiwania 10 dni.

Płać w Rublach jest taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem, wszystko okej, solidny sklep, troszkę tańszy niż Meranom

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem i z komandirskie.com i z Meranom. Oba sklepy pewne, wybierz ten, który daje obecnie lepszą cenę. Cła mi nie naliczyli, to chyba za mała wartość zegarka.


Hutnik Nowa Huta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Zamówiony z komandirskie.com na próbę jeden z najtańszych modeli :) dobra wymówka dla żony żeby sprawdzić sklep przez zakupem droższego zegarka :) dam znać jak przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zauważyłem jeszcze jedna ciekawą rzecz. Dodałem jeden z modeli komandirskich do koszyka to w dalszej części składania zamówienia wyskoczył rabat 12%. Niestety na ten co ja zamawiałem wyskoczył rabat na 2%. Tak że jak kogoś interesuje jakiś model trzeba sprawdzać. Może na któryś z zegarków rabat będzie jeszcze większy. Z ciekawości jutro sam popatrzę na inne modele. I prośba. Miło by było gdyby każdy kto kupuje nowe zegarki rosyjskie w zagranicznych sklepach dawał znać w tym temacie o tym jak przebiegała transakcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zauważyłem jeszcze jedna ciekawą rzecz. Dodałem jeden z modeli komandirskich do koszyka to w dalszej części składania zamówienia wyskoczył rabat 12%. Niestety na ten co ja zamawiałem wyskoczył rabat na 2%. Tak że jak kogoś interesuje jakiś model trzeba sprawdzać. Może na któryś z zegarków rabat będzie jeszcze większy. Z ciekawości jutro sam popatrzę na inne modele. I prośba. Miło by było gdyby każdy kto kupuje nowe zegarki rosyjskie w zagranicznych sklepach dawał znać w tym temacie o tym jak przebiegała transakcja.

A może chodzi o kwotę, jak przekroczysz określoną kwotę, zwiększa się rabat

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś popatrzyłem sobie na spokojnie i to nie jest zależne od ceny. Jedne modele rabatu nie mają inne maja około 10% a przy większej ilości sztuk w koszyku każdy zegarek ma jakąś zniżkę od 2% do 15% tak że jak ktoś chce kupić kilka sztuk może się zastanowić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na meranomie kupowałem jakieś 2tyg temu trochę gratów do amfy i tez policzyli rabat ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dotarł 16.10.19 Żadnych dodatkowych opłat nie było. Zegarek solidnie zapakowany i teraz wiem że bez obaw można tam zamawiać. Zdjęcia wstawię następnym razem bo na tym telefonie nie mam jak ktos chce zobaczyć to wystawiony jest na bazarku ogólnym. I chyba trzeba założyć jakiś revolut bo po płatności kursem z banku zapłaciłem 8 zł więcej :)

Edytowane przez Emil/efa116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

A ja mam pytanie jak z płatnościami karta czy przelew ?

Komandirskie czy meranom.

Jakie są koszty przewalutowania np. karta MasterCard.

Proszę o podpowiedź.

Dzięki.

Edytowane przez pablomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam była ostatnio dyskusja

 

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandirskie mają niższe ceny, ale asortyment sklepów nie jest taki sam.

Za 3650 rubli policzyli 233.59 zł w BNP Parbias, ponad miesiąc temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

Gdzie kupię bezel do zmodowania noworuskiego Komandira (K-35)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od pytania tu:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/155155-kupię-sprzedam-zamienię-oddam/

Jak nikt nic nie bedzie miał, szukaj na komandirskie.com i meranom.com. Dużo ludzi kupowało części na mearnom właśnie.

Na komandirskie i mearnom bezel raczej tylko ori bezele mają.

W temacie który podales mysle ze nie ma wiekszego sensu bo tam raczej malo noworuskich komandorów.

Chcialbym raczej miec jakis wybór, a nie brac to co sie zostalo komuś po modowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komandirskie i mearnom bezel raczej tylko ori bezele mają.

W temacie który podales mysle ze nie ma wiekszego sensu bo tam raczej malo noworuskich komandorów.

Chcialbym raczej miec jakis wybór, a nie brac to co sie zostalo komuś po modowaniu.

???? To przepraszam ale czego oczekujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezela "nie ori". Pepsi, red, blue. Jeśli wymagam zbyt wiele to kolor standard ostatecznie, ale już z innymi indeksami itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezela "nie ori". Pepsi, red, blue. Jeśli wymagam zbyt wiele to kolor standard ostatecznie, ale już z innymi indeksami itp

Coś mi się wydaje że to koncert życzeń.... Raczej nierealne życzenie. A niby skąd ma być jakiś inny bezel? W garażach raczej nikt tego nie struga...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebay widzialem np pepsi, ale do amfibii.

Domyślam sie ze sa bardziej popularne od komandirów, ale stwierdzilem ze nie zaszkodzi zapytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezela "nie ori". Pepsi, red, blue. Jeśli wymagam zbyt wiele to kolor standard ostatecznie, ale już z innymi indeksami itp

One Second Closer, maja bezele i inserty, fajna firma i polska

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

One Second Closer, maja bezele i inserty, fajna firma i polska

 

Wlasnie od tej strony zaczolem poszukiwania. Gdzies na forum przezytalem.

Niestety w tej chwili z bezeli mają złoty i czarny(pvd), a to mi ni w ząb nie gra z niebieską tarczą i srebrną kopertą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten?

https://one-second-closer.com/shop/the-as-ultra-classic-gipsy-orange-gray-pepsi-aluminium-bezel-insert-for-seiko-skx-007-vostok-z-09-pog/

Do koszyka mi wlazł

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Albo ten, z Meranom?

https://meranom.com/ru/amphibian-classic/spare-parts/bezels/vostok-amphibia-neptune-black-red-universal-bezel.html

Pasuje do k35

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten?

https://one-second-closer.com/shop/the-as-ultra-classic-gipsy-orange-gray-pepsi-aluminium-bezel-insert-for-seiko-skx-007-vostok-z-09-pog/

Do koszyka mi wlazł

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Albo ten, z Meranom?

https://meranom.com/ru/amphibian-classic/spare-parts/bezels/vostok-amphibia-neptune-black-red-universal-bezel.html

Pasuje do k35

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Nie wiedzialem że te seikoskie pasują do K35.

Dopiero na dniach mialem zdjąć i zwymiarować ori żeby wiedzieć czego szukac.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem że te seikoskie pasują do K35.

Dopiero na dniach mialem zdjąć i zwymiarować ori żeby wiedzieć czego szukac.

Dzięki

Patrz na komentarze, tam ludzie o takie rzeczy pytają, a Meranom odpowiada92dd3b01b22a2433cc02726b92ce2e08.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.