Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poprzedni, pierwotny temat zostaje tak jak jest, czyli zamknięty.

Ze względu na jego wartość, mnóstwo wiedzy tam zawartej zostaje dla "potomności" i wglądu.

 

 

Regulamin i zasady funkcjonowania w tym temacie:

 

1 Opis zegarka, nie obowiązkowy, mający tylko pomóc wystawiającemu w przedstawieniu oferty, i umożliwieniu opisu rzeczywistego stanu zegarka.

 

 




STAN: 10 / 10. (Idealny)

Zegarek używany, wyglądający jak nowy. W doskonałym stanie technicznym, bez widocznych śladów noszenia. W zestawie MUSI być oryginalne opakowanie i dokumentacja. Bransoleta nie może być skracana, pasek i klamra również w stanie fabrycznym. Pełen zestaw bez najmniejszych niedoskonałości. Nie otwierany/naprawiany. STAN: 100%.

STAN: 9 / 10 (Doskonały)

Zegarek używany, w niemalże idealnym stanie. Nieznaczne, zauważalne przy bardzo dokładnym przyjrzeniu się, ślady. Ślady te występują w postaci pojedynczych, płytkich rysek. Może być to również zegarek w STANIE:100% ale bez dokumentacji czy też opakowania. Do tej kategorii zalicza się również zegarki typu NOS. Zegarek musi działać bez zarzutów i utrzymywać doskonały czas. Nie otwierany/naprawiany. STAN: 90%

STAN: 8 / 10 (Bardzo dobry)

Nosi niewielkie, acz widoczne gołym okiem ślady użytkowania. Występują one w postaci rysek na kopercie, bezelu, bransolecie czy też zapięciu/klamrze. Bransoleta może być skracana, ściągnięte ogniwa MUSZĄ być w zestawie. Pasek może nosić ślady użytkowania, jednak nie może być przepocony czy poplamiony. Zegarek musi działać bez zarzutów i utrzymywać doskonały czas. Nie otwierany/naprawiany. STAN 80%

STAN: 6-7 / 10 (Dobry)

Ślady użytkowania łatwe do zauważenia gołym okiem. Rysy są płytkie, ale liczne. Jeśli zegarek był naprawiany, do naprawy użyto oryginalnych części. Pasek ze śladami użytkowania, bez plam i nieprzyjemnego zapachu. Koperta, bezel, szkło i bransoleta bez obić,wgnieceń oraz odprysków. Działa doskonale, bez konieczności serwisowania, czy też naprawy. STAN 60-70%

STAN 5-6 / 10 (Poprawny)

Nosi normalne ślady codziennego użytkowania. Rysy są widoczne, niemniej nie występują pęknięcia, obicia i inne uszkodzenia mechaniczne. Mógł być naprawiany, włącznie z wymianą/naprawą tarczy. Działa, utrzymuje poprawny czas, może wymagać niewielkiej regulacji. STAN: 50-60%

STAN 4-5 / 10 (Akceptowalny)

Intensywnie noszony, ale i nadaje się do dalszego użytkowania. Może spieszyć się lub późnić do kilku minut na dobę. Koperta może być obita, pęknięta czy bardzo głęboko porysowana. Zegarek może również mieć odnawianą tarczę w sposób dalece nieprofesjonalny. Może również posiadać nieoryginalne części. STAN 40-50%

STAN 2-3 / 10 ( Na granicy )

Bardzo intensywnie używany, może wymagać serwisu lub odrestaurowania. Może również chodzić wedle własnego uznania. Koperta, tarcza i inne części mogą być nieoryginalne, ale żadnej z części nie brakuje. STAN 20-30%

STAN 1 / 10 (Poniżej wszelkich standardów)

Zniszczony, wymaga serwisu lub naprawy. Może nosić mechaniczne uszkodzenia, może również brakować części lub wcale nie chodzić. Wymaga sporego wkładu finansowego by nadawał się do noszenia. STAN 10%

STAN 0 / 10 - (złom)

Zegarek nadaje się wyłącznie na złom - ewentualnie jako dawca części. STAN 0 %

 

. Moderatorzy i Administratorzy dołożą wszelkich starań, aby nierzetelne oferty zostały usunięte.

 

3 Zakazane jest komentowanie ofert w temacie ( z pominięciem administracji), służy do tego przycisk "zgłoś" znajdujący się po lewej u dołu każdego posta, uwagi automatycznie będą kierowane do administracji, której decyzje dotyczące oferty są ostateczne.

 

4 Zakazane jest podawanie linków do własnych ofert na innych portalach, oraz głównego działu "Sprzedam" na forum.

 

5 Wszystkich uprasza się o rzetelne opisanie każdej oferty i zachowanie koleżeńskiej formy

wypowiedzi.

 

6 Każdy użytkownik oferujący zegarek, lub jego części zobowiązany jest po dokonaniu transakcji  do edycji posta z ofertą z dopiskiem "nieaktualne"

 

7 Bezwzględnie zakazane są dyskusje  "ad personam".

 

8 W pozostałych kwestiach głos   rozstrzygający ma regulamin forum i administracja.

Życzę udanych zakupów 

@Master Yoda, i zespół moderatorsko administracyjny.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem ostatni wystawiający na starym bazarku to będę pierwszy na nowym , zegarek wystawiam bardziej żeby być pierwszy [ dla potomności ] niż z chęci zysku :D

POBIEDA MALUTKA 29,5 MM STAN 1

nie chodzi [ jak leży to nawet próbuje ]

na pewno wskazówki nie oryginalne za to ma nowe szkiełko

Cena 26 złociszy z listonoszem

NIE AKTUALNE .

post-87697-0-67106100-1510774821_thumb.jpg

post-87697-0-47066900-1510774828_thumb.jpg

Edytowane przez maniek swis made

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ЧП 60 na dobrym chodzie i w dobrym stanie.Cena jaka mnie interesuje to 80 euros,wysylka po mojej stronie.Mile widziany paypal.

post-40159-0-25213700-1510807971_thumb.jpg

post-40159-0-26942100-1510807985_thumb.jpg

post-40159-0-53750300-1510808002_thumb.jpg

Edytowane przez sergius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, kupię zegarek z 1957 roku w dobrym stanie. Bardzo proszę o propozycje ze zdjeciami na priv. Dziękuję

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, wiem że już raz pisałem na ten temat, ale wtedy pewne zdarzenia nie pozwoliły mi na zakup. Ponownie poszukuję Komandira Czołgistę.

 

Przypomnę się.

Edytowane przez blichar76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zbywaja w moim skromnym zbiorku a moze komus brakuja.Czec z nich jest na chodzie,czesc do naprawy lub na czesci.Za wzystko wolam 250 euro,wysylka na moj koszt.Jako platnosc akceptuje tylko PayPal.W razie czego prosze pytac.

 

Nie sprzedaje osobno.

post-40159-0-00088700-1511088939_thumb.jpg

Edytowane przez sergius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a co tu się dzieje że nie ma stron a jest tylko jedna jak zobaczyć wczesniejsze ogłoszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dekielka do Poljota tacho i ramkę szkiełka do rakiety z sub sekundą chrom

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok tzw. "Gajowy"

Zegarek sprawny, dokładność chodu niesprawdzana, po nakręceniu chodzi

Historia serwisowa nieznana.

Stan jak na foto, moim niewprawnym okiem oceniam na 5-7/10, spękana farba na cyferblacie i ubytki koperty na odwrocie

Cena: 200 PLN + koszty wysyłki PP


Rakieta tzw. "Panda"

Zegarek niesprawny, po nakręceniu nie chodzi

Historia serwisowa nieznana.

Stan jak na foto, moim niewprawnym okiem oceniam na 1/10, szkło ma rysy, prawdopodobnie do spolerowania

Cena: 15 PLN + koszty wysyłki PP

post-82862-0-09652800-1511175031_thumb.jpg

post-82862-0-14967100-1511175045_thumb.jpg

post-82862-0-33533400-1511175600_thumb.jpg

post-82862-0-61832400-1511175609_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava tzw. "Chroągiewka"

Zegarek sprawny, dokładność chodu niesprawdzana, po nakręceniu chodzi, szkło całe

Historia serwisowa nieznana.

Stan jak na foto, moim niewprawnym okiem oceniam na 3-4/10, ubytki farby na wskazówkach, nie działa szybka data, poza tym datownik zgadza się tarczą a rysy nie są raczej od leżenia z innymi zegarkami, na pewno do zadbania, cena z nowym paskiem

Cena: 80 PLN + koszty wysyłki PP

post-82862-0-84935500-1511190332_thumb.jpg

post-82862-0-56698200-1511190343_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 x Poljot Automat 23j 2616.H2

Zegarki sprawne, dokładność chodu niesprawdzana

Historia serwisowa nieznana.

Stan jak na foto, moim niewprawnym okiem oceniam na 6-7/10, w dwóch "srebrne" koperty zamiast pozłacane/złote, jeden "złoty" ma "srebrną" koronkę i złoty sekundnik zamiast czarnego (może złote też były?)

Sprzedaję to co na zdjęciach (nowy pasek i dwie bransolety - gratis).

Cena za całość: 700 PLN + koszty wysyłki PP

post-82862-0-04251300-1511191400_thumb.jpg

post-82862-0-87679400-1511191414_thumb.jpg

post-82862-0-38028600-1511191433_thumb.jpg

post-82862-0-82965000-1511191446_thumb.jpg

post-82862-0-87191400-1511191482_thumb.jpg

post-82862-0-72457500-1511191499_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie czarny bezel do Amfibii

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię
NhSgKIg.jpg

 

lub sie wymienie ( praktycznie dowolnej konfiguracji)
CO5BDO9.jpg

hZaz5cw.jpg

AHnavlc.jpgvsqEvMD.jpg

LwvxsMf.jpg

76rV560.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie

 

lub sie wymienie ( praktycznie dowolnej konfiguracji)

 

 

 

 

 

Oj tak tak.

Chętnie bym policytował taki zegareczek jeszcze w orginalnym szkle....

Ech.

Edytowane przez rk7000
nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak tak.

Chętnie bym policytował taki zegareczek jeszcze w orginalnym szkle....

Ech.

Sprzedam zegarek poljot w stali 55 G. W mojej opinii zegarek w dobrym stanie. Minus to skaza na 20 minucie. Ale do normalnego użytkowania bardzo OK. Koperta stal bez rys, szkiełko oryginalne, płaskie. Dorzuc oryginalą bransolete. Cena 200 zł z wysyłką ale rozważę każdą propozycję

post-85793-0-14895300-1511207438_thumb.jpg

post-85793-0-65149300-1511207445_thumb.jpg

post-85793-0-43742600-1511207452_thumb.jpg

post-85793-0-37662800-1511207459_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Kupię Rakietę 24 h w stanie minimum dobrym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Rakietę (foto) w stanie dobrym lub lepszym :)

Nieaktualne, już mam.

post-35535-0-49694900-1511351767_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, wiem że już raz pisałem na ten temat, ale wtedy pewne zdarzenia nie pozwoliły mi na zakup. Ponownie poszukuję Komandira Czołgistę.

Przypomnę się.

Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIĘ:

radziecki naręczny mechaniczny zegarek :) w ładnym stanie, typ elegancki, garniturowiec, ale rozważę również inne oferty typu: Poljot 55g, Rakieta Worldtime, 24h, Wostok Amfibia "beczka"... Z garniturowców szukam zegarka tak o średnicy 36 mm wzwyż :) Chętnie przygarnąłbym Starta :)

Budżet zależny od zegarka: od 50 do 200 zł Pozdrawiam! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Kirowskije z zielonym ringiem, oraz tarczę do takiego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki do Sławy "chorągiewki"

Koledzy mam prośbę- kiedyś były na forum i teraz nie mogę znaleźć.

Może ktoś bardziej zaradny podeśle link.

Szukam takich wskazówek i kupię.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.