Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Carrot

Konkurs fotograficzny Marzec

Recommended Posts

Wyścig na żywo z pewnością nie byłby nudny. Może tylko transmisje telewizyjne tak działają

A jak idzie robienie zdjęć konkursowych? Przypominam, że termin nadsyłania mija w najbliższy wtorek.

Ja chyba pierwszy raz jestem tak zadowolony z mojego zdjęcia :)

Tylko nie zapomnij wysłać Ja mam za sobą dwa podejścia, obydwa w pośpiechu, czyli nieudane... Ale zamykam się na weekend w domu, więc może coś jeszcze uda się stworzyć

Tylko nie zapomnij wysłać Ja mam za sobą dwa podejścia, obydwa w pośpiechu, czyli nieudane... Ale zamykam się na weekend w domu, więc może coś jeszcze uda się stworzyć

Na weekend warto się zamknąć nie tylko z powodu zdjęć. Masakra, wszędzie już mówią tylko o tym wirusie i nawet jak człowiek chce coś innego się dowiedzieć to się nie dowie...

Myślałem, że odwołacie konkurs z powodu wirusa...wszyscy tak robią. Nawet nie wiadomo czy F1 pojedzie...jak mi katar przejdzie to strzelę jaką fotę;)

Dopóki nie dopadnie nas i Was to będziemy działać

Dopóki nie dopadnie nas i Was to będziemy działać

Powiedziałbym nawet, że teraz tym bardziej powinniśmy działać. W końcu skakanie z aparatem w domu czy okolicy to najlepsze co można robić kiedy powinno się być poza dużymi skupiskami ludzi.

W mojej głowie rodzi się pomysł na kolejne przegrane zdjęcie ;)

Jak mi tak dalej pojdzie, to może ze mną przyjdzie Ci pokonkurować

Nie ukrywam że wasze pesymistyczne podejście mnie cieszy :-) ale znając życie te nie udane fotki znowu zabiorą czołowe miejsca.

Haha Pożywiom, uwidzim

Już tylko trzy dni pozostały do rozpoczęcia wyścigu. Jeszcze można się zameldować na linii startu.

Nie tylko można, a nawet trzeba się zameldować! W końcu skoro i tak wszyscy siedzimy w domach to aż się prosi o fotkę :)

Wczoraj próbowałem, próbowałem, próbowałem...z mojego pierwotnego pomysłu nic nie wyszło. Co teraz? Nie wiem.

Wczoraj próbowałem, próbowałem, próbowałem...z mojego pierwotnego pomysłu nic nie wyszło. Co teraz? Nie wiem.

Nie poddawaj się, jakbym miał wrzucać fotki tylko wtedy kiedy wyszły według planu to od sierpnia wziąłbym udział może w dwóch edycjach :)

Ja już się dzisiaj naskakałam i nagimnastykowałam. Coś tam wyszło, a czy dobre, to się okaże B)

Mi plany pokrzyżował COVID-19  :blink:  :blink:  :blink:

Zdjęcie miało być z Albert Park  a tu koronawirus odwołał inauguracje sezonu F1  :angry:

A tak poważnie to jeden karkołomny pomysł nie wyszedł więc w myśl zasady  Pierra de Coubertin - postanowiłem - jak zwykle -  jedynie wziąć udział  :lol:

Mam nadzieję, że zdjęcie dotarło.

Pozdrawiam

Roman

Mi plany pokrzyżował COVID-19  :blink:  :blink:  :blink:

Zdjęcie miało być z Albert Park  a tu koronawirus odwołał inauguracje sezonu F1  :angry:

Ale tak na poważnie z Australii czy jakoś z ekranu komputera/telewizora? :)

Nie - żart taki.

Zły byłem jak zobaczyłem temat konkursu - w tamtym roku byłem na Węgrzech na F1 i oczywiście żadnego zdjęcia  nie zrobiłem żeby był zegarek i bolidy w tle. A to byłby świetny temat IMO. Jedyne zdjęcie nadgarstkowe z Hungaroring  mam z piwem w kubku F1  :D   - pokażę po konkursie jak mi przypomnisz :)

Pozdrawiam

Roman

Pamiętam Twoje zdjęcie z pierwszego konkursu, to była, zdaje się, ta sama impreza

Róbcie zdjęcia swoim zegarkiem w różnych okolicznościach, nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać

Poproś małżonkę aby ci zrobiła fotkę jak siedzisz z aparatem nad zegarkami i myślisz a czas ucieka...

:D :D :D

Świetny pomysł I najlepiej o 21:59 we wtorek

Nie - żart taki.

Zły byłem jak zobaczyłem temat konkursu - w tamtym roku byłem na Węgrzech na F1 i oczywiście żadnego zdjęcia  nie zrobiłem żeby był zegarek i bolidy w tle. A to byłby świetny temat IMO. Jedyne zdjęcie nadgarstkowe z Hungaroring  mam z piwem w kubku F1  :D   - pokażę po konkursie jak mi przypomnisz :)

Tak jak napisała Ewa - ja zawsze jak jestem w wyjątkowym miejscu to dla zasady cyknę coś z zegarkiem na wszelki wypadek :)

A fotkę możesz pokazać i teraz jeśli nie ma trafić do konkursu. Zawsze to będzie coś związanego z F1 w tym smutnym dla nas roku :)

To nie jest smutny rok :)

Tylko troszkę inny. Zdjęcia nie pokaże teraz ponieważ to ten Sam zegarek który wystawiłem do konkursu :D

Pozdrawiam

Roman