Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michail85

Kolejny fake Aquaracera na olx

Rekomendowane odpowiedzi

Post pisałem szybko na telefonie, ale ktoś chyba ewidentnie się mnie czepia.. a niby taki „sviety”

Zęby bolą ...."urzywane" "urzytkownik" :(

Bez obrazy. Nie wytrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy od takiej wersji.

Nowe mają inne.

Od nowszego, a jakie mają "nowe"?

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zarejestrowałem się tu specjalnie bo czytam to forum od jakiegoś czasu ale mam wrażenie, że większość z was jest mocno chora na głowe. Ten model sprzedawany przez tą osobę kosztuje w sklepie 11 tysięcy. Ogłoszenie było za 3600 o ile dobrze pamiętam, ja zbiłem cenę ze sprzedawcą do 3200. Otrzymałem piękny zegarek który jest nie do odróżnienia od tego w sklepie, sprawdzałem i mechanizm nie jest chiński i nawet numery seryjne moje wyszukiwało.Czy naprawde jesteście takimi półgłówkami, że myślicie, że ktoś sprzedaje oryginał za praktycznie 1/4 ceny sklepowej?? Tak naiwnych osób jak tutaj jeszcze nie spotkałem. Jeśli dla was ma znaczenie kolor folii jaki jest założony albo że nie ma jakieś karty to stuknijcie sie w glowe... jeśli kogoś stać na oryginał nie szuka tego typu zegarków po olx  tylko idzie do sklepu i płaci 11 koła. A tu wrzawe dyskusje i rozprawki na temat folii, wielcy znawcy co by chcieli się wozić z oryginałem ale ich na to nie stać. Mnie też nie stać na oryginał więc kupuje  świadomie kopię która jest jak oryginał, ale nie liczę na to że na olx kupię oryginał za 1/4 ceny :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Bieda umysłowa z was i beka. 

Edytowane przez marbis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć ze wydałeś ponad 3 koła na podróbkę wiedząc ze to fake i jesteś z siebie dumny?

 

Przepłaciłeś. Można je kupić dużo taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć ze wydałeś ponad 3 koła na podróbkę wiedząc ze to fake i jesteś z siebie dumny?

 

Przepłaciłeś. Można je kupić dużo taniej...

 

 

A ty chcesz powiedzieć, że myślisz że za 3 koła kupisz oryginał? 

 

Są podróbki i  PODRÓBKI. Są podróbki rodem z Egiptu, które na kilometr widać że koło oryginału nawet nie leżały, i są PODRÓBKI, które ciężko rozróżnić od oryginału. Byłem w Jubitomie i sprzedawca nie był w stanie rozróżnić. Być może trafiłem na bardziej idealny egzemplarz niż z tych zdjęć. Ale czepianie się jakiś mikroszczegołów za ułamek ceny sklepowej, bądź dysputy dotyczące kawałka folii są co najmniej żenujące. Ja już się ciesze pieknym zegarkiem za 1/4 ceny,a wy specjaliści od koloru folii dalej szukajcie oryginałów za 3k na olx, bo na zakup w sklepie oczywiście nie stać forumowych bogaczy   :lol:  :lol:  :lol:

Edytowane przez marbis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że cztery posty na tym forum zupełnie wystarczą.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu już długo ale takie cuda to tylko w jednej sieci komórkowej widziałem a i to tylko na reklamie :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.