Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Marzec "Wyścig z czasem" GŁOSOWANIE

Wyścig z czasem  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem o czym mówisz. Niestety trochę też z własnego doświadczenia. Dzięki za to co napisałeś :) Życzę Ci powodzenia z czymkolwiek się mierzysz.

Dziękuję. Ja Tobie też z całego serca. Mam nadzieję ,że zegarki które kupisz za kilkadziesiąt lat będą warte tego czekania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niewiele będę musiał już czekać.:(

Dorian, coś mi się wydaje, że za mocno się rozpędziłeś

 

Oby Masu, oby. Ja jeszcze dwa może trzy lata temu myślałem ,że jestem nieśmiertelny. Ostatni rok zrewidował tę myśl dramatycznie. Na tę chwilę robię wszystko aby zabezpieczyć rodzinę na wszelki wypadek. Nawet ilość kart kredytowych ograniczyłem do jednej awaryjnej z limitem 1000zł ( została bardziej dla historii w BIK-u ). W poniedziałek pojadę też do notariusza zrobić zmiany w testamencie czego nie robiłem od 12 lat. Dbaj o zdrowie a przede wszystkim o włąsne nerwy. Z perspektywy czasu zmienił bym wiele w moim postępowaniu w przesżłości mimo ,że jeszcze rok temu twierdziłem ,że niczego nie żałuję. I taka moja dobra rada, jeśli masz miękkie serce i komuś pomagasz w sytuacji bardzo trudnej kiedy nikt inny nie chciał pomóc to tylko w sytuacji jeśli jesteś pewny tej osoby, w innym przypadku stracisz tylko masę nerwów.

 

Michał, masz całkowitą rację co do dbania przede wszystkim o własne nerwy.

Myślę, że obecna sytuacja zrewiduje systemy wartości wielu osób. Oby się okazało, że jesteśmy bardziej solidarni, dobrzy i odpowiedzialni niż nam się wydawało do tej pory. Może to tylko takie ciche nadzieje, ale oby tak było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Wysoki poziom. Ciężko byłoby coś wybrać, ale na szczęście ktoś podszedł do tematu nieszablonowo. I ma mój głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A reszta forumowiczów już głos oddała? Nie wydaje mi się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już przeczytają cały Internet, to i tu trafią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już przeczytają cały Internet, to i tu trafią

Haha, ja już cały internet 2 razy przeczytałem przez to siedzenie w domu - zaraz chyba zacznę naukę szydełkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie rozpracowałam całą swoją bibliotekę, okna będę mieć czyste jak nigdy, a i mąż się okazuje być całkiem sympatycznym i interesującym czlowiekiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie rozpracowałam całą swoją bibliotekę, okna będę mieć czyste jak nigdy, a i mąż się okazuje być całkiem sympatycznym i interesującym czlowiekiem

 

Zawsze lepiej jak w tą stronę się okazuje ;)

W internecie cała masa informacji o tym że ludzie nie mogą ze sobą wytrzymać odkąd przez tydzień są na siebie „skazani” ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej jak w tą stronę się okazuje ;)

W internecie cała masa informacji o tym że ludzie nie mogą ze sobą wytrzymać odkąd przez tydzień są na siebie „skazani” ;)

 

To prawda, ja nie wiem jak tacy ludzie wcześniej ze sobą żyli, ale wygląda na to, że jedynie egzystują w tych samych budynkach bez żadnych relacji z bliskimi skoro teraz spędzenie wspólnie czasu przy filmach/planszówkach czy spacerach jest dla nich nie do zaakceptowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

skoro teraz spędzenie wspólnie czasu przy filmach/planszówkach czy spacerach jest dla nich nie do zaakceptowania.

Taaa, na spacerach, chyba z kuchni do salonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak :) Ale skoro jakiś facet przebiegł maraton na balkonie to nie ma rzeczy niemożliwych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że sięgamy do najgłębszych pokładów naszej kreatywności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian, coś mi się wydaje, że za mocno się rozpędziłeś

...

Za kilka lat będzie pół wieku jak chodzę po tym świecie.

Kawał czasu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka lat będzie pół wieku jak chodzę po tym świecie.

Kawał czasu.

 

A jeszcze większy kawał czasu przed Tobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, to Ty jeszcze całkiem młody jesteś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze większy kawał czasu przed Tobą :)

Już dawno z górki. :(

 

 

 

 

Dzięki Marchewko.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno z górki. :(

 

Przekrocz pół wieku, dodaj te lata, których Ci jeszcze brakuje i wtedy pogadamy o górce  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę optymizmu koledzy

 

Przypominam, że w piątek kończymy głosowanie. Miło by było, jakby jeszcze trochę głosów nam tu wpadło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekrocz pół wieku, dodaj te lata, których Ci jeszcze brakuje i wtedy pogadamy o górce  :D

Nie zamierzam żyć dłużej niż 100 lat. Nawet dłużej niż 80. Więc mam już z górki. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam żyć dłużej niż 100 lat. Nawet dłużej niż 80. Więc mam już z górki. :D

A ja zamierzam żyć ile się da, byleby zdrowi i pełnej świadomości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy może oddać głos? Chciałbym zagłosować na dwie prace :)

Trzeba mieć minimum 30 postów na koncie. Podyskutuj chwilę na forum i pewnie spokojnie do piątku zdążysz spełnić warunek. A głos (lub głosy) możesz oddać nawet teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć minimum 30 postów na koncie. Podyskutuj chwilę na forum i pewnie spokojnie do piątku zdążysz spełnić warunek. A głos (lub głosy) możesz oddać nawet teraz :)

ok. Dziękuję za informację :) Więc oddaję a do piątku pewnie się uzbiera odpowiednia liczba postów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Dziękuję za informację :) Więc oddaję a do piątku pewnie się uzbiera odpowiednia liczba postów :)

Super :) A od kwietnia zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.