Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Marzec "Wyścig z czasem" GŁOSOWANIE

Wyścig z czasem  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie kumam co ona ma z motoryzacja wspólnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie kumam co ona ma z motoryzacja wspólnego

Pewnie nic ale z tytułem ma wiele wspólnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak to

 

6E27Gjx.jpg

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to cieszy mnie, że nie tylko ja uważam, że zegarek związany z motoryzacją nie musi być chronografem :) A może tym co pokazali zegarki bez chrono po prostu zabrakło takiego w kolekcji (tak jak mi)? :)

 

 

a ja nie kumam co ona ma z motoryzacja wspólnego

 

Przecież w temacie jest "wyścig z czasem" a nie "zegarek motoryzacyjny" :) Nie musi tam być wcale samochodu! Zegarek to też nie musi być chronograf, chronometr, budzik czy hi-beat też pasują, tak samo by pasował moim zdaniem zwykły stoper :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak to

 

6E27Gjx.jpg

Słowo klucz to "chcielibyśmy". To uczestnicy decydują o tym jak będzie wyglądać ich praca. A głosujący będę decydować jak będzie oceniona.

 

Oczywiście jeśli ktoś by nam wysłał fotkę która jest totalnie od czapy to byśmy jej nie przyjęli (mieliśmy już takie sytuacje), ale tutaj nie mieliśmy wątpliwości, choć wiadomo że zobaczyć coś w temacie motoryzacyjnym byłoby najlepiej co właśnie Ewa podkreśliła przy ogłoszeniu tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związek z motoryzacją był naszą sugestią, a temat każdy zinterpretował jak mu pasowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego czy fotka jest w temacie czy nie zawsze będzie sprawą subiektywną. Nieraz już mieliśmy sytuację że sami się wahaliśmy czy się coś nadaje czy nie. Ostatecznie wychodzę z założenia, że nawet jeśli jest na granicy tematyczności to resztę ocenią głosujący.

 

Poza tym nie jest to pierwsza edycja i pierwsza praca kiedy ktoś wysyła fotkę powiązaną metaforycznie z tematem stąd nie robimy o to problemu. W końcu to też wymaga pomysłu, wykonania i kreatywności. A właśnie na tym nam najbardziej zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, głosujemy dalej:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle fajnych zegarków w ciekawych aranżacjach, a tu cisza jak makiem zasiał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chociaż ja od siebie dodam, że mnie ten temat zmotywował żeby w końcu kupić sobie pierwsze chrono. Pewnie kwarcowe, ale jednak. Szukam jakiejś ładnej pandy i najlepiej żeby nie był to microbrand. Ktoś mi coś poleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masu, może taką? :D

 

UVb4Tfq.gif

 

A tak na poważnie, to pierwsze skojarzenie to Longines PistolPete'a z poprzedniego konkursu. Przepiękny jest :wub:

Poza tym może Orient Neo czy coś od Dan Henry, mają chyba kilka modeli tego typu, choć pojęcia nie mam czy DH to microbrand czy nie?

 

h6yizzM.jpg

 

6hPflrl.png

 

Wracając do naszych konkursów, to jakby przyszło nam kupować coś pasującego do każdego tematu, to chyba żaden budżet by tego nie wytrzymał. Choć inspiracja jest całkiem niezła i zawsze można zobaczyć coś nowego. Objawieniem tej edycji jest dla mnie JLC  oraz dekielek Tissota ze zdjęcia nr 5, świetne rozwiązanie :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiasz idealnie. Sam na pierwszym miejscu mam Orienta Neo, ale te wersję bez seledynowych dodatków. Nieco droższa ale ładniejsza dla mnie. DH raczej odpada, choć swego czasu już prawie zamawiałem 1964 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie też "wysłucham" propozycji. Jednak sam osobiście wolałbym "niedrogi" automat.

Ideałem jest

cdb5643aa4d136a00f9fdff9bd53b0c4.jpg

 

 

Tylko obecnie nie ten budżet.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do objawień to JLC to wiadomo, że klasa. A ten dekielek to pewnie z prs albo reedycja pr516 takiego jak na ostatnim zdjęciu. Tak myślę przynajmniej :D

Carrera to gral dla mnie. Nawet myślałem czy się nie szarpnąć i sprzedać wszystko ale nadal kupiłbym coś w mocno zmęczonym stanie w najlepszym razie. Tak więc niestety, ale pozostaje w sferze marzeń. Zwłaszcza po firmie Ford vs Ferrari.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A ten dekielek to pewnie z prs albo reedycja pr516 takiego jak na ostatnim zdjęciu. Tak myślę przynajmniej :D

...

Tak jest.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest.

Piękna sprawa. Dużo ciekawsze niż kolejny grawer z samochodem w stylu Dan Henry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę stary to sobie takiego niebieskiego z "wiszącymi" indeksami kupię. Koniecznie z bransoletą z dziurami.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę stary to sobie takiego niebieskiego z "wiszącymi" indeksami kupię. Koniecznie z bransoletą z dziurami.

Miałem go w wersji ze srebrną tarczą i oryginalną bransoletą. Coś pięknego. Kiedyś go kupię znowu właśnie w wersji niebieskiej. Czemu chcesz go mieć dopiero na starość? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele będę musiał już czekać.:(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele będę musiał już czekać.:(

Ee tam, wiek to tylko jakaś liczba bez znaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem dzieckiem, to nie sądziłem, że ludzie w obecnym moim wieku jeszcze żyją. ;)

Do dziś się zastanawiam jak to osiągnąłem. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będąc nadal młodym człowiekiem mam (pewnie naiwnie) wrażenie, że nie umrę jeśli po prostu będę chciał żyć :) Zobaczymy co powiem ze kilka dekad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będąc nadal młodym człowiekiem mam (pewnie naiwnie) wrażenie, że nie umrę jeśli po prostu będę chciał żyć smile.png Zobaczymy co powiem ze kilka dekad smile.png

Oby Masu, oby. Ja jeszcze dwa może trzy lata temu myślałem ,że jestem nieśmiertelny. Ostatni rok zrewidował tę myśl dramatycznie. Na tę chwilę robię wszystko aby zabezpieczyć rodzinę na wszelki wypadek. Nawet ilość kart kredytowych ograniczyłem do jednej awaryjnej z limitem 1000zł ( została bardziej dla historii w BIK-u ). W poniedziałek pojadę też do notariusza zrobić zmiany w testamencie czego nie robiłem od 12 lat. Dbaj o zdrowie a przede wszystkim o włąsne nerwy. Z perspektywy czasu zmienił bym wiele w moim postępowaniu w przesżłości mimo ,że jeszcze rok temu twierdziłem ,że niczego nie żałuję. I taka moja dobra rada, jeśli masz miękkie serce i komuś pomagasz w sytuacji bardzo trudnej kiedy nikt inny nie chciał pomóc to tylko w sytuacji jeśli jesteś pewny tej osoby, w innym przypadku stracisz tylko masę nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Masu, oby. Ja jeszcze dwa może trzy lata temu myślałem ,że jestem nieśmiertelny. Ostatni rok zrewidował tę myśl dramatycznie. Na tę chwilę robię wszystko aby zabezpieczyć rodzinę na wszelki wypadek. Nawet ilość kart kredytowych ograniczyłem do jednej awaryjnej z limitem 1000zł ( została bardziej dla historii w BIK-u ). W poniedziałek pojadę też do notariusza zrobić zmiany w testamencie czego nie robiłem od 12 lat. Dbaj o zdrowie a przede wszystkim o włąsne nerwy. Z perspektywy czasu zmienił bym wiele w moim postępowaniu w przesżłości mimo ,że jeszcze rok temu twierdziłem ,że niczego nie żałuję. I taka moja dobra rada, jeśli masz miękkie serce i komuś pomagasz w sytuacji bardzo trudnej kiedy nikt inny nie chciał pomóc to tylko w sytuacji jeśli jesteś pewny tej osoby, w innym przypadku stracisz tylko masę nerwów.

Rozumiem o czym mówisz. Niestety trochę też z własnego doświadczenia. Dzięki za to co napisałeś :) Życzę Ci powodzenia z czymkolwiek się mierzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.