Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kazik1701

Co następne, longines, epos czy citizen, seiko sgdm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Citizen ma najbardziej interesującą ofertę ze wszystkich dalekowschodnich marek. Na Forum jest mocno niedoceniany, bo przecież "Miyota robiona jest w Chinach, a Seiko i Orient to in-hauzy z Kraju Kwitnącej Wiśni". (O tym, że większość z nich powstaje na Wyspach Śmierdzącego Duriana mało kto pamięta) :)

Taka prawda na szczęście Seiko i Citizen pilnują jakości nawet gdy jest to produkowane w Chinach choć mam wrażenie przeglądając fora że Seiki whchodzi to ostatnio trochę gorzej Jeśli idzie o jakość. Z kolei Seiko i Citizen składany w Japonii są tak drogie jak ich odpowiedniki ze Szwajcarii i wtedy już nie ma przewagi cenowej z ich strony. Co do Chin to ciekawe na ile teraz zmieniają się gospodarki europejskie i światowe czując że nie można wszystkiego oddawać w ręce jednego kraju bo nawet jeśli on nie będzie miał złych intencji to wszystko się może zdarzyć i wtedy zamiast jeden kraj mieć problem to ma problem cały świat

Edytowane przez Vergangenheit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Vergangenheit

Masz może numery ref 2 i 3 Citizena od końca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wstawialem zdjecia endlinków divera Ball i w macro wygladało to tragicznie.

Natomiast w budżecie 2000 to chyba ciężko o Balla nowego nawet z drugiej ręki.

Możliwe. Pytanie czy to tylko taki wypadek przy pracy, który Ci się trafił. Oglądałem (i wrzucałem w temacie Tudora) recenzje Rolmopsa OP z e zdjęciami makro i tez miał zestaw różnych kulfonów. Ballowi moim zdaniem brakuje męskich damek 36- 38mm. Plus cyfry z rurek z trytem wyglądają tak se.

Na Ashford za te plus minus 2000 złapiesz Glory ale do tego dochodzą oplaty. Wciąż bardzo warto.

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet Citizen...ja myślę, że Citizen produkuje tyle wzorow w każdej klasie od takiej odpowiadajacej Tissotowi do takiej na poziomie powyzej Rolexa, ze kazdy znajdzie coś dla siebie. Wrzucam kilka przykladow tylko eleganckich. Cenowo misz masz od kilkaset pln do kilkadziesiat tyś pln

Bardzo ciekawe propozycje, ze wskazaniem drugiego od końca. Dołączam się do pytania o referencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe propozycje, ze wskazaniem drugiego od końca. Dołączam się do pytania o referencję.

Extra te Citki. Mnie także spodobał się ten model :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w kolejności ale co mam to dam:

NB3010-52A

Nb0040-58a

BL1270-58E

NB5000-55A

AQ4020-54X

AQ4041-54L

AB9000-52L

NZ0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, fajne. Ale gdzie takie Citizeny można kupić?

W Japonii?

Jeśli w ogóle, bo niektóre z powyższych już są pewnie discontinued i bardzo trudne do dostania.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten zielony tylko że średnica trochę z poprzedniej epoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.