Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zami

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Początkujący

Recent Profile Visitors

142 profile views
 1. Pod Grunwaldem było rycerstwo...
 2. To jak ta cena była, bo nie widać jej na deskach? Taka jak chleba, czy te paski na maśle?
 3. Przychodzi facet do lekarza psychiatry i mów: - Panie doktorze, ja jestem jakiś trochę popieprzony. Wszystko mi się z d@pą kojarzy. - Wszystko? Narysował kwadracik, pokazuje pacjentowi i pyta: - Co to? - D@pa! Narysował trójkącik - Co to? - D@pa! Narysował kółko - Co to? - D@pa! - Panie, pan żeś nie trochę popieprzony, tylko całkiem po@#$any! - Ja?!!! To Ty, doktorku żeś te świństwa rysował! Ad rem. Nie tłumacz się z nie swoich fobii.
 4. Po co? Przecież to teren wykupiony przez dewelopera na "miejsce odosobnienia".
 5. Pod warunkiem, że wprowadzony będzie przedmiot "matematyka"
 6. Przy zdalnym nauczaniu się obroni 🤔
 7. zami

  Wybór pióra.

  Dzięki! Chyba najbardziej Cobalt Blue wpadł w oko.
 8. zami

  Wybór pióra.

  Podpowiedzcie jakiś fajny granatowy atrament. Żeby nie wpadał w zielony ani szary.
 9. zami

  Nóż

  Niewiadomo kiedy wrócą i czy będą pamiętały, do czego te pisaki służą (o ile wcześniej nie wyschną).
 10. zami

  Nóż

  Jak by ktoś próbował z mojej brody dworować, to też bym wrzucał fotki noży na forum Jak by ktoś próbował z mojej brody dworować, to też bym wrzucał fotki noży na forum
 11. zami

  Nóż

  Ni to brzytwa ni okulizak. Jakie zastosowanie mu przewidujesz? Dla mania?
 12. zami

  Wybór pióra.

  Witam i pozdrawiam miłośników zacnych pisarskich rekwizytów. Niestety zajrzałem do tego wątku i się zaczęło Piórem pisałem od zawsze do czasu, jak zacząłem pracować wyłącznie fizycznie. Mało okazji do pisania powodowało wysychanie atramentu i siłą rzeczy mój ulubiony Ballograf Series 2000 wylądował na stałe w szufladzie. Przeleżał ze 25 lat, do czasu zajrzenia do tego wątku. Obecnie się moczy w wodzie destylowanej z płynem (jak radzili mędrcy forumowi) i czeka na odpalenie. Ale są wątpliwości. Po pierwsze, czy dostanę naboje/tłoczek? Przeglądałem czeluście internetów i nie widzę dedykowanych akcesoriów. Kiedyś te pióra były w obiegu, więc kupowało w sklepie się "naboje do Ballografa" i tyle. Teraz rozmaitość systemów stwarza prawdopodobieństwo zakupu nieodpowiednich naboi. Czy miał ktoś styczność z Takim piórem i mógby podpowiedzieć jakiego typu naboje czy tłoczek kupić? Po drugie: tłoczek czy naboje? Nastawiam się na zakup atramentu i nabijanie ewentualnie strzykawką. Co łatwiejsze, bardziej praktyczne, mniej mazania się? Ile razy można ewentualnie nabijać jeden nabój? Jakie rozwiązania Wam się najbardziej sprawdzają. Pisania będę miał niewiele, bardziej dla frajdy i rozruszania ręki mocno odwykłej od tej czynności. Po trzecie: czy ktoś z Szanownych Koleżanek i Kolegów pamięta taki atrament z lat `60 "Sigma" i polecił by coś podobnego? Z góry serdecznie dziękuję za podpowiedzi i wyrozumiałość.
 13. Ja przestałem dawać psom kości. Całe lata jadły i było ok, ale raz zdarzył się czop w jelicie i kilka dni psisko nie mogło się wypróżnić mimo wielu prób fachowej pomocy. Wetka chciała już otwierać jamę brzuszną i przecinać jelito. Pojechaliśmy do innego weta i po kilku godzinach dłubaniny udało się psa udrożnić. Przykre to było.
 14. Korzystam również z tej formułki, jak żona zarzuca mi oglądanie się za panienkami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.