Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

zami

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

578 profile views
 1. Możesz wrzucić fotkę z rozłożonym paskiem? Szukam czegoś klimatycznego do swojego Hama.
 2. zami

  Wybór pióra.

  Noodlers Baltimore Canyon również. Jest wodoodporny (rzeczywiście wodoodporny!), a do tego uważam, że ma lepsze walory fizyczne od Topaza. Jeśli komuś odpowiada taki odcień atramentu, to polecam. Spokojnie można nim adesować koperty.
 3. Wszystkim Koleżankom i Kolegom rozpoczynającym dzisiaj Święta Bożego Narodzenia chciałbym złożyć najlepsze życzenia radości, uśmiechu, miłych rodzinnych wrażeń.
 4. zami

  Wybór pióra.

  Nie przekreślałbym tego pióra. Najprawdopodobniej przysechł atrament na kanalikach spływaka. Prosta sprawa - solidnie wymoczyć i wypłukać pióro. Powinno pomóc. Tylko namocz nawet kilka dni, dobrze od czasu do czasu przepłukać przy pomocy np gruszki nocowej (takiej dla niemowląt), albo przez konwerter. Dobrze jest użyć wody demineralizowanej lub dodać kropelkę płynu do naczyń bez żadnych balsamów chroniących skórę. Jeśli się niewiele pisze, to najczęstszą wadą jest właśnie podeschnięty atrament.
 5. zami

  Wybór pióra.

  Gratulacje. Przyjemne pióro.
 6. Po spokojnym przemyśleniu myślę, że banki jednak tworzą pozory walki o odwócenie niekorzystnej dla siebie sytuacji, żeby zrazić tych kredytobiorców, którzy wahają się z podejmowaniem decyzji o unieważnienie umowy kredytowej. Obecnie sytuacja jest dosyć klarowna pod względem prawnym, sądy orzekają bez dużych wątpliwości, a kredytobiorcy nie wykazują działania w złej wierze. Dodam jeszcze, że moja sprawa się zamyka. Obustronne zobowiązania z bankiem zostały wyrównane, Kancelaria reprezentująca nas przes sądem przenosi akta do archiwum.
 7. zami

  Wybór pióra.

  *Będzie Pani zadowolona 😉 Stalówka M czy F?
 8. zami

  Wybór pióra.

  Bierz, warto. Stawia dosyć mokrą kreskę, może bardziej odpowiadałaby stalówka F. Popatrz na ceny w różnych sklepach, bo różnice w cenie bywają spore, tym bardziej w okresie przedświątecznym.
 9. Ano, zobaczymy. Pamiętam dawniejsze czasy, jak różnej maści "windykatorzy" próbowali na mnie wymuszać spłaty długów moich byłych pracowników. Emocjonujące dyskusje były 🤔
 10. Raczej waga argumentów była decydująca, nie osoba reprezentująca stronę przeciwną. Nie jestem aż tak obyty z sądami, ale chyba już dawno sztuczki erystyczne przestały wygrywać z argumentami.
 11. Coś w tym guście. Zastrzegli sobie już wcześniej, że przyjmują werdykt sądu, ale nie zamykają całej sprawy. Widać, póki co nie mają pomysłu jak mnie ugryźć, ale może w przyszłości pojawi się realna szansa na odzyskanie części niezrealizowanego dochodu. Do tej pory sam bank był stroną porzez substytucyjnych radców.
 12. U mnie bank przelał ostatnie pieniądze zatrzymane wcześniej do czasu zwrotu przez nas kapitału na konto banku. Jednocześnie przekazał, że ewentualne roszczenia jakie mogą wystąpić w przyszłości z tytułu udzielenia nam kwoty kredytu, ceduje na prywatną kancelarię prawniczą.
 13. zami

  Wybór pióra.

  Będą zaraz wyprzedaże w sklepach, albo nietrafione prezenty na portalach. Wtedy można sięgnąć po pióro z wyższej pólki. Lamy 2000 ma zintegrowany tłok, jest dosyć szerokie (milsze dla większej łapy), dobra firma i dobra jakość. Co do wyglądu, to kwestia indywidualna, ale warto chociaż rzucić okiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.