Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
KMZiZ

Balticus Deep Water - recenzja

Recommended Posts

Czy to najbardziej kontrowersyjny zegarek, który do tej pory recenzowałem? Prawdopodobnie tak! Pamiętam wrzucone przez Bartka zdjęcie na portalu społecznościowym, owo zdjęcie ukazywało prototyp modelu. Nie trzeba było długo czekać na reakcje, a te były skrajne - od zachwytów po falę hejtu. Jednym nie pasowało to, że brakuje indeksów minutowych, inni byli zachwyceni tym pomysłem. Ilu ludzi, tyle …

View the full article

Dobra recenzja .

Ostatecznie wyszedł dużo lepiej niż prototyp. 

Deus Dona Me Vi

Dobra recenzja i dobrze, że producent wsłuchał się w niektóre głosy :)

Dobrze napisane, a i zegarek ciekawy, szczególnie forma koperty i patent z uszami zlewającymi się z bransoletką. 

Recenzję przeczytałam z przyjemnością, kilka literówek nie wpłynęło na komfort odbioru?

Odnosząc się do samego projektu, to trzeba pogratulować Balticusowi stworzenia niebanalnego divera, co w obecnych czasach uważam za trudną sztukę. Odważny kształt koperty, świetny smaczek z butlami na godz. 12, lekko vintageowy styl. Moim zdaniem batdzo udany zegarek.

Miło czytać takie rzeczy. Kibicuję Bartkowi od początku i cieszy rozwój projektów Balticusa. Ten naprawdę wyróżnia się wśród nurków, a to w całej masie diverów nie jest takie proste. 

Fajna recenzja. Chociaż kształt koperty nie przypadł mi do gustu jest to ciekawa opcja dla wielu podobnych do siebie nurków, natomiast tarcza super.. raz szara, raz lekko niebieska. Ogólnie ciekawy zegarek. 

Bardzo przyjemna recenzja. W deep Waters podoba mi się to, że jest podobny do niczego a ciężko stworzyć coś nowego w tych czasach.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.