Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukeHo

Włączył mi się tryb „kupiłbym cos”

Rekomendowane odpowiedzi

Bry wieczór

Proszę o inspiracje, pomoc w zakupie zegarka codziennego (jeansy, koszule, czasem t-shirt). Nie zamierzam go nosić do garnituru. Mam tylko dwa warunki:

- automat

- wymiary 36-39mm oraz żeby odstęp między uszami nie był większy niż 46mm, jak będzie blisko 47 tez zaakceptuje. Nie wiem czy to ma być diver czy pilot czy zegarek typu field (chyba ze dla Was ta informacja będzie istotna, to postaram się zdecydować na jakiś typ) Liczę na impuls 😀  

Budżet: 2.000 zl

oczywiście może tez być używka w bdb. stanie

Edytowane przez LukeHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Hamilton Khaki Field Automatic o średnicy 38 mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, fidelio napisał:

Hamilton Khaki Field Automatic o średnicy 38 mm. 

znam, ale nie wiem czy do 2k gdzieś go dostanę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ostatnio na naazym bazarku był taki w budżecie. Używka. Na chrono24 poszukaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Łukasz_M napisał:

Glycine combat 6 36mm około 1350 zł z opłatami.

 

Fajny wybór ze świata nie diverowego.

Na ashford.com ta sama cena i jeszcze 8% zniżki z kodem SUNSHINE

 

obraz.png.66f59f0199fac120de1bfbc4bb26f0f3.pngobraz.png.0341e8bc7cc092cf1b89daaed41eefb5.png

 

Co do małych diverów to dopiero co było wałkowane w tych wątkach:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

Fajny wybór ze świata nie diverowego.

Na ashford.com ta sama cena i jeszcze 8% zniżki z kodem SUNSHINE

 

GL109 ma 43 mm 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, LukeHo napisał:

a co myślicie o Helson Shark Diver 38mm ? Warto czy jednak meh? lub 

steinhart OCEAN-39-BLACK-CERAMIC

Ja mam Helsona i jest bardzo ok. Jakości nic nie można zarzucić, świeci jak latarka.
Shark diver 38mm jest fajny bo jest mały a jednocześnie zachowuje surowy charakter tool watcha, pomimo małych rozmiarów pozostaje ewidentnie męski.

 

Steinharta nie miałem więc się nie wypowiem na temat jakości, mnie natomiast odpychałby design ewidentnie skopiowany z Rolexa, kopii Rolexa w różnych wariantach rozmiarowych są na rynku tysiące.

 

Jeszcze taka propozycja w budżecie ode mnie.

spacer.png

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Łukasz_M napisał:

 

GL109 ma 43 mm 🙂

 

Racja, był na liście zaraz koło GL0111. Sprawdzałem jeszcze egzemplarz na bransolecie, czy 36mm czy 43mm i jak już wysprawdzałem, że jednak 43mm i nie pasuje, to zrobiłem screen nie tego egzemplarza na pasku 😔. Ale 36mm też jest.

 

obraz.png.3506cdb461fe2cc391dd441ac0ed7b7c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Schioedtei napisał:

Ja mam Helsona i jest bardzo ok. Jakości nic nie można zarzucić, świeci jak latarka.
Shark diver 38mm jest fajny bo jest mały a jednocześnie zachowuje surowy charakter tool watcha, pomimo małych rozmiarów pozostaje ewidentnie męski.

 

Steinharta nie miałem więc się nie wypowiem na temat jakości, mnie natomiast odpychałby design ewidentnie skopiowany z Rolexa, kopii Rolexa w różnych wariantach rozmiarowych są na rynku tysiące.

 

Jeszcze taka propozycja w budżecie ode mnie.

 

 

Stenka Ocean One 39 ja moge polecic, wyjatkowo solidnie zrobiony zegarek, jedyny minus - troche za plasko poprowadzone uszy, lepiej koperta by kleila sie do reki jakby byly mocniej podgiete.

 

Hamtun Nanok jest swietny, niestety na chwile obecna producentowi zostaly tylko sztuki bez dodatkowego utwardzania - byla w opcji powloka do koperty i bransolety ale wyprzedaly sie szybciej.

Ma byc wersja w tytanie jakos pod koniec roku choc z tego co widze jak idzie H3 Kraken to raczej obstawialbym poczatek badz polowe przyszlego roku, no i to kampania Kickstarterowa ze wszystkimi jej blaskami i cieniami...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Fajny wybór ze świata nie diverowego.

Na ashford.com ta sama cena i jeszcze 8% zniżki z kodem SUNSHINE

 

obraz.png.66f59f0199fac120de1bfbc4bb26f0f3.pngobraz.png.0341e8bc7cc092cf1b89daaed41eefb5.png

 

Co do małych diverów to dopiero co było wałkowane w tych wątkach:

 

 

 

wszystkie przejrzałem, jedyne co wpadło mi w oko to Krzysztof W, ale póki co cena poza moim budżetem, a ja sam nie mam 100% przekonania, że ma to być diver :)

 

19 minut temu, cordi7 napisał:

 

Stenka Ocean One 39 ja moge polecic, wyjatkowo solidnie zrobiony zegarek, jedyny minus - troche za plasko poprowadzone uszy, lepiej koperta by kleila sie do reki jakby byly mocniej podgiete.

 

Hamtun Nanok jest swietny, niestety na chwile obecna producentowi zostaly tylko sztuki bez dodatkowego utwardzania - byla w opcji powloka do koperty i bransolety ale wyprzedaly sie szybciej.

Ma byc wersja w tytanie jakos pod koniec roku choc z tego co widze jak idzie H3 Kraken to raczej obstawialbym poczatek badz polowe przyszlego roku, no i to kampania Kickstarterowa ze wszystkimi jej blaskami i cieniami...

 

ehh, szkoda, bo oczy mi się zaświeciły na widok Hamtuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, LukeHo napisał:

wszystkie przejrzałem, jedyne co wpadło mi w oko to Krzysztof W, ale póki co cena poza moim budżetem, a ja sam nie mam 100% przekonania, że ma to być diver :)

 

ehh, szkoda, bo oczy mi się zaświeciły na widok Hamtuna

Bez utwardzania to nadal dobra propozycja, przecież inne zegarki które rozważasz są też po prostu stalowe bez żadnej dodatkowej powłoki i nie odrzucasz ich z tego powodu, czemu więc robisz to z tym zegarkiem 😃 . Poza tym nadal pozostaje rynek wtórny, wczoraj widziałem jakiś używany utwardzany za ok 1300zł.

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, LukeHo napisał:

jedyne co wpadło mi w oko to Krzysztof W,

 

Jak sobie będziesz regularnie sprawdzał, to u CW powtarzają się promocje za 50% ceny. Wtedy można kupić fajne sztuki w okolicach 2 kPLN. Tylko trzeba wybierać ceny w funtach - po przeliczeniu jest wtedy taniej niż w na przykład w EUR. Niecały miesiąc temu C65 Trident Diver na pasku był do kupienie na takiej promocji za jakieś 1750 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Jak sobie będziesz regularnie sprawdzał, to u CW powtarzają się promocje za 50% ceny. Wtedy można kupić fajne sztuki w okolicach 2 kPLN. Tylko trzeba wybierać ceny w funtach - po przeliczeniu jest wtedy taniej niż w na przykład w EUR. Niecały miesiąc temu C65 Trident Diver na pasku był do kupienie na takiej promocji za jakieś 1750 PLN.

tak zrobię, może się wstrzymam, bo na prawdę podobają mi się te zegarki

Godzinę temu, Schioedtei napisał:

Bez utwardzania to nadal dobra propozycja, przecież inne zegarki które rozważasz są też po prostu stalowe bez żadnej dodatkowej powłoki i nie odrzucasz ich z tego powodu, czemu więc robisz to z tym zegarkiem 😃 . Poza tym nadal pozostaje rynek wtórny, wczoraj widziałem jakiś używany utwardzany za ok 1300zł.

ja laik jestem, wpierw patrzę na rozmiar i wizualność, a potem dopiero na szczegóły :P

muszę poszukać, bo zarówno Krzysztof W jak Hamptun spodobały mi się najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał:

 

Fajny. Ich diver tez nie jest duży (40mm) i będzie dostępny w listopadzie. Całkiem ładny design i rozsądna cena. Na zdjęciach jest na skórzanym pasku (jak na divera to trochę dziwne), ale w opisie stoi wyraźnie, że będzie bransoleta.

 

obraz.thumb.png.bd7c388937972e458c16ccd99640fa4b.png

 

obraz.png.b62345796640802c4fe034d26c9e6917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta dostepnoscia to az tak szalowo nie jest, obydwie kampanie na Kickstarterze (Phantom Caleuche i Hamtun H3 Kraken) poki co utknely w martwym punkcie.

Podobno Ross ma klopoty rodzinne - z naciskiem na podobno bo zadnego oficjalnego komunikatu od niego nie ma. Ja sie z crowdfundingu wyleczylem na dobre.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.