Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

deviles

Użytkownik
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

355 profile views
 1. Przeca to "okazja" więc cena pewnie na poziomie 5000 PLN 🤣
 2. No wreszcie dyskusja n/t Yacht Master II zeszła na właściwy level - tylko się śmiać i luzować warkoczyki. Po co ta spinka - mowa jest o zegarku i tyle 🤣
 3. Fajny Rolex ale napis YM II trochę za mały i z 10m go słabo widać. Rozumiem, że następna wersja , w celu poprawienia rozpoznawalności, będzie miała w napisie migające diodki, które będą się włączały automatycznie po zmroku. Wyrób wyraźnie dedykowany w rejony mniej wysublimowane. Totalna porażka - no ale co kto lubi to ma.
 4. A próbowałeś? Przymierz u jakiegoś zegarmistrza przyzwoitego stonowanego czarnego (z granatową nitką) Hirscha to się może zdziwisz. Używałem granatowego OP z krokodylem (na zamówienie) czarnym i była rewelacja. Jak mawiała moja Babcia : nie wierz gębie póki nie położysz na zębie. Szacun dla Babci. Jubi trochę gasi sam zegarek natomiast stonowany i elegancki pasek (sam pozostając nieco w cieniu) właśnie uwypukla sam zegarek, który wg mnie jest wystarczająco biżuteryjny (jak dla faceta) - no ale co kto lubi.
 5. Zdecydowanie OP-ek. DJ jest zbyt biżuteryjny (jak dla mnie) ale teraz są inne czasy : z chłopów się robią baby a z bab chłopy 😭. No ostatecznie to OP jako EDC a DJ na wyjścia.
 6. Za 600-800 pln są super paski ze skóry a nie jakieś "szmaciaki" - no ale co kto lubi. Szmaciak z napisem Omega czy oryginalny aligator/krokodyl czy inna gadzina w dowolnym kolorze i fasonie (ale bez napisu Omega).
 7. Zależy od koloru. Z doświadczenia powiem, że nie jest źle - im szybciej się zapiszesz tym szybciej dostaniesz - zaliczek nie biorą więc na co czekać.
 8. Można wszystko załatwić via internet cza tylko chcieć.
 9. Zgłosiłem się przez tel, zapisałem przez maila. Jest zegarek - jest OK.
 10. Przeca to typowy męski zegarek - no ale co kto lubi. Nic w nim elegancji.
 11. Zegarek jest super tylko dobrać odpowiedni pasek u naszych paskarzy (widzę go na czarnym z granatową nitką).
 12. Bardzo ładny, elegancki, prosty, czytelny. Ciekawe jaki ma mechanizm?
 13. Pilot bardziej jako EDC natomiast niebieski to elegancja. Jak casual to pilot jak garnitur to niebiesczak.
 14. Żeby tylko jeszcze miał lepszą (dokładniejszą) maszynę w środku. Niekoniecznie z Roleksa ale chociaż coś zbliżonego do Omegi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.