Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

deviles

Użytkownik
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Początkujący

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. To fakt aczkolwiek wydaje mi się, że karbowany bezel to raczej dla ludzi młodszych a nie po 70.
 2. Pod warunkiem, że mają kasę bo nie stracili roboty i są tacy głupi żeby kupować - no chyba, że to zakupy inwestycyjne bo ktoś ucieka z wolnej gotówki bo liczy że zarobi więcej niż na lokatach bankowych. Pasjonaci to OK ale dużo kolekcjonerów/inwestorów którzy powodują, że pasjonata się do tego swojego wymarzonego Subcia nie może dostukać i marznie w kolejce na mrozie lub co gorsza daje komuś w łapę.
 3. U Zenitha więcej się dzieje natomiast BM powala swoją prostotą i rezerwą czasu. Oba ciekawe aczkolwiek jeżeli dopuszczasz odsprzedaż to może lepiej pomyśleć nad czymś co mniej traci na wartości.
 4. Strach pomyśleć o będzie za miesiąc - jak lockdown potrwa.
 5. No bo ta Daytona jakaś wybrakowana - nie ma lupki (i dobrze).
 6. Prawda, tylko awaria zegarka za 300PLN jest dużo bardziej prawdopodobna (choć na pewno nie 10x większa) niż zegarka za 3000PLN. Zazwyczaj także do rzeczy droższych podchodzi się z większym "szacunkiem" czy ostrożnością - choć bez przesady.
 7. Jest wg mnie prosty sposób ograniczenia fliperowania. Karta gwarancyjna musi być wystawiona na pierwszego kupującego i gwarancja powinna być np. 5 letnia na pierwszego nabywcę a na pozostałych np. 1-2 roczna. Kiedyś (może nie jestem na bieżąco) to Kia dawała 7 lat ale na pierwszego nabywcę. Jak kupowałem Rolexa (ja czyli prosty człowiek z ludu nie będący Forumowiczem) to sprzedawca u AD był zdziwiony, że ja chcę aby na gwarancji było podane moje nazwisko - dlaczego?
 8. To nie fliperzy zwariowali lecz kupujący mają nierówno pod sufitem ale kto bogatemu zabroni a fliper się śmieje i tłucze kaskę.
 9. Przecież u nich robocizna jest strasznie droga więc taniej wymienić część lub jakiś moduł niż bawić się w naprawę. Mi to odpowiada - masz nowszy zegarek.
 10. Może jest tak, że kupili coś tanio za granicą, na parkingu, na jakiś platformach handlowych i myślą, że trafili okazję którą poprzez forum próbują "zalegalizowac" a tu zonk. Tanie mięso jedzą psy - jak mawiała moja Babcia. Jak ktoś ma coś wartościowego to zazwyczaj zna wartość (chociaż przybliżoną) i za byle jaki grosz nie sprzeda - no chyba, że jest to złoty kieszonkowiec po Dziadku a nie "Rolex" w którym padła bateria po wymianie której ma zacząć chodzić 🤣.
 11. Pilot jest bardzo paskowy co umożliwia zmianę konfiguracji (co jakiś czas).
 12. Po co kontrola jakości jak ciemny lud wszystko łyka i się cieszy, że ma oryginała. Strach się bać. Już biegnę po lupkę aby obejrzeć swojego - jeszcze ma gwarancję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.