Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek, który wali w rogi własną żonę po czym gra na jej uczuciach szantażując ją zabijając się tak by się nie zabić, otaczając to wszystko stanem depresyjnym był i jest jak na razie błaznem w moich oczach.Po prostu;jak poza ringiem tak i w ringu,wielki cyrk za nie małe jak mniemam pieniądze.Ale nic mi do tego.Nie mój cyrk i nie moje małpki.

 

Człowieku! masz przeszło 30 lat a mam wrażenie jakbym pisał z 14-to latkiem.

Po pierwsze primo, prosiłem cię żebyś sobie darował osobiste wycieczki względem mojej osoby BO NIE O MNIE TU MOWA!

Po drugie primo, MISZCZ Włodarczyk nie jest i nie będzie moim idolem z min ww przyczyn.

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Jak podają serwisy i portale bokserskie emeryci Jędrek Gołota i Bowe "Wielki Tata" wracają na ring. ;)

Co myślicie o walce Gołota-Bowe III. :) Sukces komercyjny i finansowy murowany, wymiar sportowy żaden. Ale w sumie każdy podejrzewam chciałby to zobaczyć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że trzeba mieć troszkę,przynajmniej minimum godności i wiedzieć kiedy zrezygnować

Niestety AG i RB pewnie nie mają.Michalczewski,Lenox,Hatton,Tyson,Shulz to tylko niektórzy z prawdziwych mistrzów, którzy wiedzieli kiedy zrezygnować oszczędzając widowni żałosnego widoku.

 

Większy szołłł byłby jakby walczyli w kisielu a sędzią byłby Najman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek, który wali w rogi własną żonę po czym gra na jej uczuciach szantażując ją zabijając się tak by się nie zabić, otaczając to wszystko stanem depresyjnym był i jest jak na razie błaznem w moich oczach.Po prostu;jak poza ringiem tak i w ringu,wielki cyrk za nie małe jak mniemam pieniądze.Ale nic mi do tego.Nie mój cyrk i nie moje małpki.

 

Człowieku! masz przeszło 30 lat a mam wrażenie jakbym pisał z 14-to latkiem.

Po pierwsze primo, prosiłem cię żebyś sobie darował osobiste wycieczki względem mojej osoby BO NIE O MNIE TU MOWA!

Po drugie primo, MISZCZ Włodarczyk nie jest i nie będzie moim idolem z min ww przyczyn.

 

 

Nie lubie Cię :P

Ciagle przy literówkach zostajesz.

Nie znasz żadnego pięściarza bo jak bys znał to bys wiedział że bokser to pies

A o świecie bokserskim to możesz z weterynarzem pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ?; Kasprzyk M. Pietrzykowski,O.Kossowski(śP)i jeszcze parę nazwisk z 1szej ligi by się znalazło jeśli cokolwiek te nazwiska tobie mówią. Lata swoje mają (mieli) i wynieśli z boxu to co najlepsze, zawsze służą trafną uwagą i komentarzem.

ps

odzywki bokser to pies a pięściarz to sportowiec mają brodę ze starości po same jaja i modne były w podstawówce

A to czy mnie lubisz czy nie spływa po mnie i bynajmniej nie odczuwam z tego powodu żadnej ujmy.Tymczasem ty waść nie będziesz mi przewodnikiem z kim i o czym mam rozmawiać.Bynajmniej nie mam najmniejszej ochoty kontynuować takowej jałowej nic nie wnoszącej przepychanki z tobą ponieważ zawiewa mi to mielizną intelektualną. Więc skończ,nie cytuj,nie prowokuj pytaniami, taką prośbę bym miał i radziłbym przejść do sedna wątku.

PLEAAAAAASSSS!

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Kliczko nauczył chama szacunku, ciekawe czy w ringu będzie taki kozak.

 

http://m.gwizdek24.se.pl/boks/kliczko-chisora-skandal-na-wazeniu-chisora-uderzyl-mistrza-w-twarz-wideo_228285.html


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Kliczko nauczył chama szacunku, ciekawe czy w ringu będzie taki kozak.

 

http://m.gwizdek24.se.pl/boks/kliczko-chisora-skandal-na-wazeniu-chisora-uderzyl-mistrza-w-twarz-wideo_228285.html

Święte słowa Carlito!!!!

Czy słyszeliście o pomyśle Kinga na temat zorganizowania gali "geriatrytków" w Dubaju tj Holy-Tyson, Golota-Bowe, Botha-Grant???? Co o tym sądzicie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o tym, mógłbyś coś więcej na ten temat?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Jaki frajer ten Chisora B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na bokser.org lub boxingnews.pl ostatnio podawane było o chęci zorganizowania walk "herosów boksu " przez faceta z cygarem w mordzie w Dubaju. W/w nazwiska padały kolejno, więc myślę , że taka gala to gruuuubbbbeeeee petro dolce!!!!!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za chamski ryj! Mam nadzieję, że Kliczko jutro wybije mu takie zachowanie z tego tępego łba! B)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuje tylko Panie i Panowie, że tan gloryfikowany Ukrainiec nie boksował w złotych latach HW 1980-1999 :P

Podejrzewam, że w tych czasach owszem okupowałby 10 naj HW ale nic poza tym B)

Na nieszczęście tych czasów, nasz Withe Power musiał przecierać szlaki zawodowemu boksowi..........

Edytowane przez onkyo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuje tylko Panie i Panowie, że tan gloryfikowany Ukrainiec nie boksował w złotych latach HW 1980-1999 :P

Podejrzewam, że w tych czasach owszem okupowałby 10 naj HW ale nic poza tym B)

 

Tu nie chodzi o gloryfikację Ukraińca tylko chamstwo Murzyna. Za coś takiego powinno się go po prostu zdyskwalifikować i niechby się bił na potańcówkach w Zimbabwe, a nie walczył o tytuł mistrzowski


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuje tylko Panie i Panowie, że tan gloryfikowany Ukrainiec nie boksował w złotych latach HW 1980-1999 :P

Podejrzewam, że w tych czasach owszem okupowałby 10 naj HW ale nic poza tym B)

Na nieszczęście tych czasów, nasz Withe Power musiał przecierać szlaki zawodowemu boksowi..........

 

Może i masz rację, ale nie znam żadnego boksera z mocniejszą psychiką od Kliczki, a to jest ogromny atut.

Mam nadzieję, że jutro temu burakowi zapewni bardzo ciężki knockout. Powinien go poobijać przez 11 rund i w 12 urwać mu łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuje tylko Panie i Panowie, że tan gloryfikowany Ukrainiec nie boksował w złotych latach HW 1980-1999 ;)

Również żałuje. Śmiem twierdzić, że Kliczko miałby spore kłopoty z Andrzejem w jego najlepszych latach. Niemniej jednak trzymam mocno kciuki dzisiaj za Ukraińca, mam nadzieje, że nauczy murzyna pokory.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

No panowie kapslować browary i czekać na nokaut bambusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie kapslować browary i czekać na nokaut bambusa ;)

 

Długo nad tym zdaniem myślałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trener: Witia, spokojnie, bez nerwów... wytrzymaj pierwsze trzy rundy.. nie musisz uderzać... wytrzymaj pierwsze trzy rundy...

Witia: Ja nie wytrzymam.. Ja mu w pierwszej rundzie wpier..lę


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wyprowadzić psa, ale boję się, że jak wrócę już będzie po walce (to tak jak z Endrju) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz czas, jeszcze Hells Bells nie poleciało ;)

 

Poza tym myślę, że dla spektaklu Klitschko będzie go rozpracowywał i Darek Sikora padnie dopiero po 8-9. rundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powalała mnie postawa Witalija w trakcie walk.

Chodzi po ringu bez gardy jak kelner na wiejskim weselu, wystawiając facjatę ;)

Niemniej jednak widać że to taktyka, która prowokuje do wyprowadzenia ciosu przez przeciwnika i jednocześnie wprowadzenie głowy prosto na rękawicę Kliczki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

należą się brawa Chisorze za postawę w ringu... nie spękał choć jednak doświadczenie Kliczko wzięło górę,,, natomiast zachowanie Chisory poza walką godne politowania....

 

tak na dobrą sprawę to nie Chisora był tak dobry dzisiaj a chyba Ukrainiec miał zwyczajnie troszkę słabszą walkę... nie mniej widać już upływ lat u niego i obawiam się, że w końcu trafi na kogoś kto zajedzie go kondycją, no chyba że wcześniej zakończy karierę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna spokojnie wygrana walka. Żałuję, że nie zafundował Chisorze ciężkiego knockoutu, ale trudno tego wymagać od kogoś tak opanowanego.

Tak jak pisałem, Klitschko dla mnie to bokser z najmocniejszą psychiką. Powoli realizował swój plan i nie podpalał się, żeby położyć Chisorę.

Sportowo szacunek dla Chisory, że wytrzymał 12 rund z Klitschko, natomiast jako człowiek to dla mnie zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chisora (w przeciwieństwie do Adamka) miał fajną i odważną taktykę na tą walkę. Ciągłe parcie do półdystansu, gdzie Kliczko dużo gorzej daje sobie radę, a jego ciosy są o połowę słabsze. To jest kierunek dla następnego pretendenta..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.