Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Tak na wszelki wypadek gdyby ktoś zapomniał, to za dwie godziny walka Floyda Mayweathera Jr. z Hattonem o pas WBC. Let's get ready to rumble :!: :!: :!:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tsuki,

e tam, boks to wspaniały sport z wielkimi tradycjami. Do tej pory wspomina się walki sprzed kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat więc chyba nie jest jeszcze tak źle. A o widowiskowości tego sportu niech świadczą słynne walki Tysona z Holyfieldem czy niedawne dwa pojedynki Castillo vs. Corrales - to dopiero była dramaturgia. Szkoda, że Diego Corrales już nie żyje - zginął w wypadku motocyklowym. A kto z nas nie pamięta wybitnych postaci takich jak Muhammad Ali czy Joe Frazier. Z kolei dzisiejsza walka określana jest mianem walki roku i myślę, że na to zasługuje. W mojej opinii Floyd Mayweather Jr jest wybitnym pięściarzem i mam nadzieję, że dzisiaj kolejny raz da pokaz wspaniałego technicznego boksu.

 

edit

Pojawiam się i znikam. Był tutaj post Tsukiego, ale został usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znikające posty...najpierw zdjęcia teraz posty...co będzie dalej...:lol:


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie box, więc OT, otho :wink:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie box, więc OT, otho

wiem, że nie boks, ale... :wink:

BTW,

widzę Mariusz, że masz oldtimera :lol: Bregueta w emblemacie. Piękny balans z dawnym systemem antywstrząsowym "para-chute", odnowionym w modelu "Le Tradition" z 2005 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
widzę Mariusz, że masz oldtimera :lol: Bregueta w emblemacie. Piękny balans z dawnym systemem antywstrząsowym "para-chute", odnowionym w modelu "Le Tradition" z 2005 r.

 

Zgadza się :lol: :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

Zmęczyłem się oglądając. Sritman nie hitman.Bezmózg kompletny.Taki od ropierdzielania przystanków po meczu.

"....i wyrżnął głową w czerwony narożnik" :lol:

Tomografi po walce nie trzeba przynajmniej robić....mózg się nie wykrztałcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się i znikam. Był tutaj post Tsukiego, ale został usunięty.
napisałem tam tylko opinię, że wolę UFC i MMa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzisiaj walka Gołoty. Oczekuję kolejnego zwycięstwa. Mam nadzieję, że po ostatnich dwóch wygranych walkach Andrzej uwierzył w siebie i będzie w stanie pokonać Mike Mollo choć to nie będzie dla naszego najlepszego pięściarza wagi ciężkiej łatwy pojedynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest. dzis ogladamy zwyciestwo Andrzeja ;) jeszcze 35 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
tak jest. dzis ogladamy zwyciestwo Andrzeja ;) jeszcze 35 minut.

 

Byłoby super. Mielibyśmy prawdziwie polski dzień - Polki wygrały z Serbkami, Radwańska pokonała Kuzniecową więc siatkówkę i tenis ziemny mamy na plus. Teraz czas na zwycięstwo Andrzeja :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej ogladalo mi sie mecz siatkowki. Mecz bokserski bez, jak ja to nazywam, "spiocha" jest dla mnie niekompletny :wink:. Pelne 12 rund na punkty, niezaleznie od werdyktu sedziow traktuje jako remis.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Radwańskiej trzeba dodać Domachowską , która też doszła do 1/8 AO.

A co do walki to piękna nie była, choć obiektywnie trzeba przyznać , że Gołota sprawiał lepsze wrażenie, a waga jego ciosów była ze dwa razy większa. Mollo chciał chyba zarobić na przydomek "Wściekły Byk", tyle że wziął się za to zbyt dosłownie :-/ Gołocie brakowało czerwonej mulety bo wtedy walka byłaby chyba ciekawsza ;)


Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzisiaj w nocy kolejne wielkie starcie. Tym razem rękawice skrzyżują Kliczko i Ibragimow. Może być bardzo ciekawie tym bardziej, że będziemy mieli pojedynek unifikacyjny. Co do walki Gołoty, to faktycznie widok nieciekawy, ale tak to już w boskie jest, że jak ktoś mocno oberwie (na szczęście przeciwnik Andrzeja) to usiłuje poprzez mniej lub bardziej udane próby klinczowania utrzymać się na nogach. Jasne, że lepiej byłoby oglądać czyste walki, ale niestety nie zawsze jest to możliwe. Dobrze, że Andrzej wrócił i kto wie... może następną walkę stoczy z Kliczko albo Ibragimowem. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będziemy mieli pojedynek unifikacyjny.
a po Polsku? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i straszna lipa :/ szkoda straconego czasu idę dospać tą godzinkę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Dzisiaj w nocy kolejne wielkie starcie. Tym razem rękawice skrzyżują Kliczko i Ibragimow.

 

amatorszczyzna

kliczko nawet tak nie walczy na sparingach----DNO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja tak nie uważam. Kliczko wykorzystał swoje warunki fizyczne (wzrost i dłuższy zasięg ramion) i spokojnie punktował w dystansie. Jak wszyscy widzieli Ibragimow nie był w stanie nic zrobić i dostał baty. W mojej opinii Kliczko wygrał wszystkie rundy dając pokaz inteligentnego, taktycznego boksu choć trochę zachowawczego. Chciałbym ponownie zobaczyć Kliczko w starciu z "Nigeryjskim koszmarem sennym" :twisted:. Już raz Ukrainiec wygrał, ale kilka razy zaliczył dechy. Rewanż byłby więc bardzo ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Mariusz może masz racje

ale on z siebie nic nie dał

a ludzie nie przyszli ogladac takiego czegoś

a gdzie oni w ogóle walczyli? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.