Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
dziadek

Miód spadziowy

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam szanownych Kolegów.

Szukam namiaru na pasiekę która produkuje i oferuje do sprzedaży prawdziwy miód spadziowy, może być iglasty lub liściasty. 

Ilość jaka mnie interesuje, to około 20 litrów. 

Jeżeli znacie taką pasiekę, to proszę o podanie numeru telefonu lub adresu na PW. 

Z góry dziękuję 

Dziadek 

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Kupowałem od pana Stefana Dulko z Ludwikowic Kłodzkich. Nie znam telefonu, ale jak dotrzesz, to miejscowi pokażą gdzie mieszka. Piękne miejsce. Dalej jest już tylko las...

PS. Mało kupowałem, bo Żona wie, z czego pszczoły go robią :D

PPS To ten dom w środku kadru.

1647736734_FireShotCapture113-57-400NowaRudaMapyGoogle-www.google_com.thumb.jpg.bbdcfd209d898df0d33a4a7ec154e8bf.jpg

Pozdrawiam

Piotr

17 minut temu, tarant napisał(-a):

Kupowałem od pana Stefana Dulko z Ludwikowic Kłodzkich. Nie znam telefonu, ale jak dotrzesz, to miejscowi pokażą gdzie mieszka. Piękne miejsce. Dalej jest już tylko las...

PS. Mało kupowałem, bo Żona wie, z czego pszczoły go robią :D

Piotr, bardzo dziękuję za namiar. Już się dodzwoniłem, Pan bardzo miły i sympatyczny, mam się przypomnieć pod koniec lipca. Niestety w tym roku maj nie dał spadzi.  

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Pan sobie poszuka pasieka barć Kamianna woj. małopolskie. Mają tam wszystko 100% oryginał za oczywiście adekwatne ceny.

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

30 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

Pan sobie poszuka pasieka barć Kamianna woj. małopolskie. Mają tam wszystko 100% oryginał za oczywiście adekwatne ceny.

Bardzo dziękują! Jutro się z nimi skontaktuję. Ale w aktualnej ofercie nie mają spadzi. 

Spadziowy powinien być koło lipca tak jak już wiesz. Jak pojawi się u kolegi w pasiece to dam znać. Za jakość miodu i uczciwość sprzedawcy gwarantuję. Wywieźliśmy trochę uli w grykę więc możliwe, że będzie też gryczany, on jest mocno specyficzny ale są tacy co go lubią. W tej chwili jest jedynie wielokwiat. 

24 minuty temu, Lemax napisał(-a):

Spadziowy powinien być koło lipca tak jak już wiesz. Jak pojawi się u kolegi w pasiece to dam znać. Za jakość miodu i uczciwość sprzedawcy gwarantuję. Wywieźliśmy trochę uli w grykę więc możliwe, że będzie też gryczany, on jest mocno specyficzny ale są tacy co go lubią. W tej chwili jest jedynie wielokwiat. 

Super! Będę czekał. Jestem zainteresowany tylko spadziowym.  Przez ostatnie kilka lat kupowałem miód od Pana z Jodłownika, ale w tym roku zapowiedział że nie będzie miał spadzi. 

18 godzin temu, Lemax napisał(-a):

Gryczany jest najlepszy 😁😁 Choć faktycznie z moich znajomych mało kto go lubi.

18 godzin temu, dziadek napisał(-a):

Super! Będę czekał. Jestem zainteresowany tylko spadziowym.  Przez ostatnie kilka lat kupowałem miód od Pana z Jodłownika, ale w tym roku zapowiedział że nie będzie miał spadzi. 

Popytaj u Pszczelarza Kozackiego.

Posted (edited)

Pasieka "Pod lipą" w Rębiszowie, to jest koło Mirska na pogórzu Izerskim, tam kupuję spadź iglastą i liściastą... tel. 668461300

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Posted (edited)

A znacie jakąś dobra pasiekę w Bieszczadach? Zamierzamy wybrać się na kilka dni w najbliższym czasie i zastanawiamy się czy nie podjechać do jakiejś pasieki aby kupić sobie po prostu prawdziwego miodu spadziowego ;)

No i jakie macie zdanie o miodzie manuka? Warto jest spróbować? 

Jakieś opinie swoja drogą o kombusze  https://atrakcjepogodzinach.pl/ekologiczna-kombucha-co-to-jest/ ? 

Edited by Antap

Ostatnio słuchałem w radiu o tym miodzie, jest inny skład itp., ale ogólnie nasze też dobre, spróbować jako ciekawostkę to tak.