Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ledr

Oris Aquis Great Barrier Reef III (limitka)

Recommended Posts

Sprzedam: Oris Aquis Great Barrier Reef III (01 743 7734 4185-Set)

Niestety muszę się pozbyć tej perełki – limitowana wersja Aquisa, praktycznie niedostępna w Polsce i rzadko do trafienia na rynku wtórnym w UE: Great Barrier Reef III.

Stan zegarka 9/10 – drobne ślady od deskdivingu na bransolecie, szczególnie na polerowanych elementach; koperta i bezel czyste, także szkło w stanie idealnym. Do kompletu dorzucam osobno kupiony granatowy pasek kauczukowy z oryginalną klamrą. Wszystkie papiery i pudło w komplecie, wciąż na gwarancji z możliwością przedłużenia na stronie Orisa.

Rozmiar jak w standardowym Aquisie II (43,5mm), plus rzadko spotykane w Aquisach komplikacje: mała sekunda i data ze wskaźnikiem wokół tarczy. Niepowtarzalny kolor tarczy – błękit mieniący się w zależności od kąta padania światła, czasem ciemniejszy, nawet przechodzący w granat.

Cena za komplet z paskiem kauczukowym i zapięciem Orisa (oraz dodatkowe śrubki): 9.300 9.000 pln

Cena bez paska kauczukowego: 8.900 8.500 pln

Negocjacje ogranicza inflacja i brak dostępności tego modelu w Europie, ale... z każdym poważnie zainteresowanym porozmawiam.

Wysyłka ubezpieczonym kurierem na mój koszt, możliwy, a nawet preferowany odbiór osobisty.

IMG-0863.jpg

IMG-0860.jpg

IMG-0861.jpg

IMG-0857.jpg

IMG-20210913-141234-edit-295504022684076

IMG-20210913-141641.jpg

IMG-0865.jpg

Edited by ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Na zachętę jeszcze nieco wcześniejsze zdjęcie - kiedy światła było sporo i tarcza mieniła się w słońcu:

IMG-20210601-134024-edit-103873476647169

Jeszcze jest...

Nowe ceny i potem idzie na WUS i ebaja: 9K za komplet lub 8,5K za samą bransoletę (bez gumy z zapięciem).

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Bronek
      Zegarek nie noszony - brak ostrość na zdjęciach szkiełka to efekt nie zdjętej folii ochronnej.
      Technikalia:
      Stan: 10/10 - zegarek nie noszony
      Koperta z tytanu - super lekka
      Mechanizm Seiko NH35 Szerokość: 44 mm.
      Długość: 48 mm
      Grubość: 13 mm
      Szerokość paska: 22 mm
      Wodoszczelność: 300 m/1000 ft
      Limitacja 300 sztuk.
      Zegarek do odbioru osobistego w Warszawie lub na życzenie klienta wysłany wybraną przez niego formą i doliczoną do kwoty zakupu, która wynosi: w Promocji na święto lasu: 1111 PLN

• By Bronek
      Zegarek nie noszony - brak ostrość na zdjęciach szkiełka to efekt nie zdjętej folii ochronnej.
      Technikalia:
      Stan: 10/10 - zegarek nie noszony
      Koperta z tytanu - super lekka
      Mechanizm Seiko NH35 Szerokość: 44 mm.
      Długość: 48 mm
      Grubość: 13 mm
      Szerokość paska: 22 mm
      Wodoszczelność: 300 m/1000 ft
      Limitacja 300 sztuk.
      W cenie oferty dodatkowa wkładka bezla - osobno nie dostępna.
      Zegarek do odbioru osobistego w Warszawie lub na życzenie klienta wysłany wybraną przez niego formą i doliczoną do kwoty zakupu, która wynosi: 1220 PLN
      Promocja i święto lasu: 1111 PLN

• By Chou
      Witam, na sprzedaż ląduje kolekcjonerska gratka, diver od Casio, model MD-502 w stanie kolekcjonerskim jak na foto.
      Zegarek jest całkowicie sprawny, kupiłem jako po przeglądzie zegarmistrzowskim, jednak zweryfikować tego nie mogę, jednak chód, zmiany daty i kondycja organoleptycznie są perfekt.
      Stan zegarka oceniam na 7-8/10 w skali forumowej, jednak biorąc pod uwagę jego wiek, daję 9/10 (kiedyś znalazłem info o latach 80-tych, jednak nie pamiętam gdzie, a teraz brak czasu na szperanie- zachęcam do tego na własną rękę).
      Pasek zegarka nowożytni, praktycznie nowy, jakości nie ocenię, bo takiego jeszcze nie miałem, ale jest wygodny. Bezel obrotowy, klikany, idzie z odpowiednim według mnie oporem, choć kropelka smaru by myślę nie zaszkodziła, koronka niezakręcana, wygodna przy noszeniu i ustawianiu godziny czy daty.

Cena uważam jest mocno okazyjna biorąc pod uwagę stan, rzadkość i gwałtownie rosnące ceny, zapewne za rok/dwa cena może być podwójna, natomiast u mnie leży w szufladzie, a zbieram tylko zegarki, które noszę regularnie.

Cena:  460 zł

Wysyłka:  15 zł paczkomat/dpd lub odbiór w Gdańsku.
      Zachęcam do kontaktu, pozdrawiam.

• By Ink
      Witam 
      Zakupiłem zegarek Invicta Pro diver 31485. Model zakupiłem na pasku materiałowym więc postanowiłem zamówić również bransoletę. Niestety ciężko mi dobrac wypełnienia/maskownicę bransolety do koperty. Stwierdziłem, że mógłbym sam takowe wykonać oraz dopasować ale nie mam pomysłu z czego je wykonać. Ma ktoś jakieś sugestie?
    • By 777
      Dzień dobry panowie,
      z zakupowych rozterek na placu boju pozostały trzy wyselekcjonowane zegarki.

1.  TAG HEUER AQUARACER 300M AUTOMATIC CALIBRE 5 WAY201N.FT6177

2. Breitling Chronomat Colt Automatic 44 A17388101C1X1 

3. Eterna Super KonTiki 1273.41.40.1718

Zegarki podane w kolejności od mojego faworyta. Zapraszam do dyskusji osoby które mają te zegarki w kolekcji lub z nimi obcowały i mają punkt odniesienia. Osobiście miałem przyjemność ponosić Breitling Superocean i bardzo podobało mi się wykonanie tego zegarka. Z Tag Heuer i Eterna nie miałem do czynienia. 

Myślałem nad Omega Seamaster, ale stwierdziłem że to jeszcze nie czas na wydanie 25k PLN. Mam budżet powiedzmy do 16-18k PLN. Zegarki tylko nowe z oficjalnych dystrybucji. 

Jak macie jakieś inne pomysły to śmiało pisać. Od razu powiem ze nie mogę się przekonać do Oris Aquis…

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.