Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pawelwafelz

witam mam 2 zegarki - mam pytanie co do ich wartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelwafelz

mam zegarek BLONEX 17 r, antichoc, oraz GENEWA sport ancre 17 r icabloc antimagnetic, niestety nie mam zdjęć, ale tak orientacyjnie jeżeli możecie to pomóżcie, dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten BLONEX o którym piszesz to wersja exportowa, świetny zegarek ale jego wartość to tylko 300-350pln

GENEWA sport ancre to prawdziwy rarytas jak jest w dobrym stanie to 1500pln spokojnie weźmiesz a jak do remontu to 1000lekką ręką.

 

Koledzy z forum napewno potwierdzą tą wycene :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_78

Też mi się wydaje, że ten drugi osiągnie dobrą cenę - to unikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelwafelz

jestem zdumiony tym co piszecie, wyrwałem te zegarki jakis czas temu i w sumie razem z wizyta u zegarmistrza zapłaciłem 60 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem zdumiony tym co piszecie, wyrwałem te zegarki jakis czas temu i w sumie razem z wizyta u zegarmistrza zapłaciłem 60 zł

 

Czytaj między wierszami!

Po pierwsze wypadałoby się przedstawić w odpowiednim miejscu, po drugie nie wstawiasz zdjęć i pomóżcie - więc się nie dziw, że koledzy jaja sobie robią. Uszanuj nas i zasady tu panujące a na pewno tym samym odpłacimy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten BLONEX o którym piszesz to wersja exportowa, świetny zegarek ale jego wartość to tylko 300-350pln

 

Bzdury Waść pleciesz. To że ktoś czasem zapłaci za zegarek 100-700pln, nie znaczy że należy tą cenę uśrednić. Na allegro Blonexy można kupić czasem za 15pln, więc Twoja cena jest wzięta z jakiegoś specyficznego przykładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no chłopaki super jesteście a Ty Krzysiek wyceń koledze zegarki, czym się kierujesz? czytasz z gwiazd czy tarot?:D

nie podpuszczaj kolegi zegarki są warte kupe kasy

 

i prawdziwy jednopostowiec powinien o tym wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no chłopaki super jesteście a Ty Krzysiek wyceń koledze zegarki, czym się kierujesz? czytasz z gwiazd czy tarot?

 

Nie ma potrzeby aby czarną magię do tego mieszać. Wystarczy znany serwis aukcyjny. Voila:

Blonex http://allegro.pl/item285663221_stary_blonex_.html

Blonex 2 http://allegro.pl/item271133898__blonex_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek dobrze ocenia.

Zapodaj fotki, może faktycznie są w super stanie wtedy

odpowiednio więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki gdzie wy macie oczy ostatni Błonie poszedł na allegro coś koło 700 PLN jak kolega ma w dobrym stanie to spokojnie ze 300-400 jest wart. Nie wpuszczajcie kolegi.

 

genewy na ebaju dochodzą do 400 euro więc na polskie to i 1400 ale zależy od stanu.

 

 

A swoją drogą ze zdjęciami byłoby lepiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawula22

Witam mam pytanie czy ktos mógłby mi pomóc w wycenie zegareczka który dostałem od dziadka , nie znam sie na zegarkach czy to orginał czy jest cos wart ??

zegarek marki radiomir panerai na skórzanym pasku samo nakrecajacym sie na kazdym elemencie ma jakie numery....

prosze o pomoc

podeje mojego maila [email protected] , przez maila wysle fotki :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś tą historie słyszałem.

Wysłałem Ci mojego maila, wyślij tam fotki.

Pam po dziadku znowu.

To co może zrobimy ruletke i zakłady?

Stawiam 1 złotówke do 100 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na skórzanym pasku samo nakrecajacym sie

 

Ja bym też chciał taki pasek...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie czy ktos mógłby mi pomóc w wycenie zegareczka który dostałem od dziadka , nie znam sie na zegarkach czy to orginał czy jest cos wart ??

zegarek marki radiomir panerai na skórzanym pasku samo nakrecajacym sie na kazdym elemencie ma jakie numery....

prosze o pomoc

podeje mojego maila [email protected] , przez maila wysle fotki :)

pozdrawiam

 

podróba

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podróba

 

Od dziadka podróba? To dziwne bo dziadek to powinien mieć oryginał z II wojny światowej.

:)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zdjęcia.

Niestety podróba. Koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dalej swoje.

To zdjęcia jakie do mnie dotarły.

 

Osoby wrażliwe proszę nie patrzeć.

 

080050.jpg

 

080018.jpg

 

080029.jpg

 

Te kiepskie zdjecia przedstawiają komszmarną i nic nie wartą podróbe.

Jak chcesz odkupię ten szmelc od Ciebie za symboliczną złotówke i pokryhe koszty wysyłki.

 

za złotówke , wolałbym go do kosza wyrzucic :)

jeden pan mi proponował za niego 1200 zł i sie zastanawiam , bo słyszałem ze jak jest to orginał to wezme ale 10 razy tyle :)

wiec sorry ale za złotówke to go nie sprzedam :)

dzieki za pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

dobre.Dziurbillion sliczny.Idealnie pasuje na kowadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG ale gniot :shock: :shock: :shock:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osoby wrażliwe proszę nie patrzeć.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

no name :arrow: kibelek


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.