Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ChrisCarson

Zegarek z widocznym mechanizmem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki mały dylemat, gdyż bardzo spodobał mi się zegarek kolegi z otwartym mechanizmem, lecz zupełnie nie wiem jaki to model i marka więc nie ułatwię sprawy  ale właśnie nie chce takiego samego jak on, ale zaraz chciałbym kupić zegarek w którym ten mechanizm widać czy jesteście wstanie mi pomóc jeśli chodzi o wybór, gdyż nie bardzo się na tym znam, a szczerze powiedziawszy zależało by mi głównie na tym by był tak do 1500zl (ewentualnie 1800zl) szkło było szafirowe gdyż, chciałbym go mieć na dłużej. Innych wymagań tak naprawdę nie mam, byłbym wdzięczny za wszelkie porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajesz mało danych ale taki z "widocznym mechanizmem" ma każdy szanujący się producent zegarków. Wpisz po prostu w wyszukiwarkę open heath i wybieraj, który Ci się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Podajesz mało danych ale taki z "widocznym mechanizmem" ma każdy szanujący się producent zegarków. Wpisz po prostu w wyszukiwarkę open heath i wybieraj, który Ci się spodoba :)

Okay, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Podajesz mało danych ale taki z "widocznym mechanizmem" ma każdy szanujący się producent zegarków. Wpisz po prostu w wyszukiwarkę open heath i wybieraj, który Ci się spodoba :)

Mam jeszcze pytanie czy taki zegarek jest opłacalny? Widze starsznie mieszane opinie oraz na temat producenta nie mogę znaleźć informacji. Ten zegarek to raczej ten skeleton niż open heath z tego co mi sie wydaje https://www.trendhim.pl/dante-ii-czarny-zegarek-z-widocznym-srebrzystym-mechanizmem-p.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega powyżej popełnił literówkę, która może utrudnić wyszukiwanie. Powinno być OPEN HEART. Niekoniecznie dużymi literami. ;) Open heart to typ z otworem w tarczy w kształcie koła, choć zdarzają się także nieregularne wycięcia (np. w Hamiltonie). Skeleton, to model bez tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi się zasadnicze pytanie, czy autorowi tematu chodzi o: "open heart", skeletona, czy może tylko o przeszklony dekiel...


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Nasuwa mi się zasadnicze pytanie, czy autorowi tematu chodzi o: "open heart", skeletona, czy może tylko o przeszklony dekiel...

Szczerze powiedziawszy to i open heart i skeleton podobają mi się, także ciężko mi się zdecydować, ale mam już parę na oku, dzięki za wszelkie informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ChrisCarson napisał(-a):

Szczerze powiedziawszy to i open heart i skeleton podobają mi się, także ciężko mi się zdecydować, ale mam już parę na oku, dzięki za wszelkie informacje

Dobra rada przy skeletonach, zanim kupisz spróbuj odczytać godzinę jaką pokazuje, bo w tym typie kłopoty to prawie reguła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ChrisCarson napisał(-a):

Szczerze powiedziawszy to i open heart i skeleton podobają mi się, także ciężko mi się zdecydować, ale mam już parę na oku, dzięki za wszelkie informacje

I drugie pytanie, chcesz zegarek czy czaso-wskazywacz :)?

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tu taki zegarek, ale czaso-wskazywacz to już niekoniecznie. 

 

 

IMG_20210805_101745.jpg

 

IMG_20220201_100002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ChrisCarson napisał(-a):

Mam jeszcze pytanie czy taki zegarek jest opłacalny? Widze starsznie mieszane opinie oraz na temat producenta nie mogę znaleźć informacji. Ten zegarek to raczej ten skeleton niż open heath z tego co mi sie wydaje https://www.trendhim.pl/dante-ii-czarny-zegarek-z-widocznym-srebrzystym-mechanizmem-p.html

 

To chiński produkt zrobiony na zlecenie firmy modowej. Coś podobnego znajdziesz pewnie na Aliexpres za pół tej ceny.

Poszukałbym raczej czegoś produkowanego przez firmę od zegarków a nie firmę modową. Zobacz sobie np Orienty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

I drugie pytanie, chcesz zegarek czy czaso-wskazywacz :)?

Raczej właśnie zegarek, po radzie kolegi, który jest powyżej faktycznie dostrzegłem, że przy skeletonach ciężko rozczytać czasem godzine, a zatem raczej open heart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

To chiński produkt zrobiony na zlecenie firmy modowej. Coś podobnego znajdziesz pewnie na Aliexpres za pół tej ceny.

Poszukałbym raczej czegoś produkowanego przez firmę od zegarków a nie firmę modową. Zobacz sobie np Orienty.

Oki, dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

To chiński produkt zrobiony na zlecenie firmy modowej. Coś podobnego znajdziesz pewnie na Aliexpres za pół tej ceny.

Poszukałbym raczej czegoś produkowanego przez firmę od zegarków a nie firmę modową. Zobacz sobie np Orienty.

Podobny do mojego jest na OLX za ok. 450zł. Ten mój jest z tytanową kopertą i mechanizmem 28.800, power reserve 72h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ChrisCarson napisał(-a):

Raczej właśnie zegarek, po radzie kolegi, który jest powyżej faktycznie dostrzegłem, że przy skeletonach ciężko rozczytać czasem godzine, a zatem raczej open heart

Szukałbym w tej kwocie czegoś z katalogu Orienta, dostaniesz zegarek i to w automacie tak jak poniżej.

https://www.zegarek.net/zegarki-orient/zegarek-ra-ar0102s10b

https://www.zegarek.net/zegarki-orient/zegarek-ra-ar0101l10b

https://www.zegarek.net/zegarki-orient/zegarek-ra-as0101s10b

https://www.zegarek.net/zegarki-orient/zegarek-ra-ag0029n10b

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Dzięki wielkie, odpowiadają mi, coś na pewno wybiorę, mega dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ChrisCarson napisał(-a):

Dzięki wielkie, odpowiadają mi, coś na pewno wybiorę, mega dziękuję

Orienty to dobre zegarki. Mam trzy i wszystkie cieszą wyglądem i wykonaniem. Jedna z tańszych marek, nie budzących kontrowersji wśród Forumowiczów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Doxa Il Duca jeśli może być używana.? 

Fajny entry level jeżeli nie masz innych wymagań. 

 

1.thumb.jpg.fd8ea07ab45b9f289d187695b776138a.jpg

 

4.thumb.jpg.dd3a608d0e1db894d91f50335443e0eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SPS napisał(-a):

Może Doxa Il Duca jeśli może być używana.? 

Fajny entry level jeżeli nie masz innych wymagań. 

 

1.thumb.jpg.fd8ea07ab45b9f289d187695b776138a.jpg

 

4.thumb.jpg.dd3a608d0e1db894d91f50335443e0eb.jpg


UP! 😂👍🏻 Popieram i polecam 😁

jak @SPS chce sprzedać w tej cenie, to szarp jak Reksio szynkę 😂😇

Edytowane przez AKPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić też tourbillona z Chin. Mam taki. W promocji listopadowej powinien się zmieścić w cenie 1500-1800 zł. Niekoniecznie taki wzór jak mój ;)

 

 

IMG_20220912_084151.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.