Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKPS

Użytkownik
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,501 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Krótkie, życiowe podsumowanie; jakie ma szanse przeciętny klient na nabycie Rolexa 😂 @SPS a gwarantuję Ci że ani Ty ani reszta towarzystwa nie jesteście w połowie tak uroczy jak ten munchkin 😂 RPReplay_Final1685036330.mov
 2. AKPS

  Twoja kolekcja!

  Moje kochane, do codziennego ciorania 😁
 3. @SPS pięknie napisane, zaiste prawdziwie, ale ciocia Ci zaraz coś powie - nie czekaj na telefon z Kruka, internet pamięta Twoje poprzednie posty 😁
 4. Jak jak czytam to podskubywanie @mario1971 za wymianę Snoopiego na Daytonę, to mam przed oczami dziewczyny na grupie sprzedażowej sukienek „och, och, czemu nie odesłałaś do sklepu jak ci nie pasowała, tylko sama dalej sprzedałaś? Ponosiłaś, poszpanowałaś i teraz zarabiasz jeszcze na tym może, co? To po co w ogóle ją kupiłaś, trzeba było zostawić w sklepie dla innych”; „jak mogłaś jej nie chcieć?” No tak jakby - kupione? Prawo własności przeniesione? I git. Właściciel ma pełne prawo do dysponowania swoją własnością. 😇 Fliperow sama nie lubię, ale reorganizowanie własnej kolekcji ciężko fiperstwem nazwać.
 5. dobra, teraz zgłupiałam; pokazanie nr seryjnego na karcie sprawia, że oferta jest mniej wiarygodna? Cena faktycznie jest z tych „zbyt dobrych” ale nie niemożliwych.
 6. Biorąc pod uwagę rozkład pracy w ciągu długiego weekendu ja mam dziś niedzielę 😁😇 udanego wieczoru wszystkim 😃
 7. Ta środa to prawie jak niedziela 😅
 8. @SPS nie paczaj nawet! Bo terminy do kardiologa odległe! 😱
 9. @SPS - biorąc pod uwagę Twoje wyczyny online i offline - Ty to się nawet maila nie spodziewaj 😂
 10. Nie wyglada na oryginalny, coś ma nie tak z bezelem - jakby był naklejony, a nie ruchomy. Może to kwestia zniszczenia. Wyglada jakby przerobił niejedną walkę ze ścianą, a potem się przejechał po nim skulony pancernik. Albo pancerkampfwagen, jak kto woli. Efekt też pasuje. Ale to w sumie może kwestia zużycia - tyle że adnotacje głoszą: „ Oferuję tutaj używany, mało noszony i bardzo dobrze zachowany zegarek TAG Heuer” i „Zegarek został całkowicie odnowiony i sprawdzony w lutym 2022 roku.” No tak jakby - nie wyglada na to. A generalnie jak masz wątpliwości - nie kupuj.
 11. Najlepsza zieleń… i jakiś rolex w tle…
 12. @TomcioMiki uważaj na porady @SPS, bo za niedługo szafę na whisky będziesz wstawiał 😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.