Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Okazje zakupu China watch

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet ryzykował nie będe bo odkładam teraz na forumowe chińskie chrona 😅


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe okazje to się zdarzają na "Choice". Poza tym warto kupować zegarki do około 100 USD, bo wtedy te do 3 max. kupony 4/30 dają fajną zniżkę. Nie ma się co nakręcać w tym tygodniu. Słabe zniżki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe okazje to się zdarzają na "Choice". Poza tym warto kupować zegarki do około 100 USD, bo wtedy te do 3 max. kupony 4/30 dają fajną zniżkę. Nie ma się co nakręcać w tym tygodniu. Słabe zniżki. 
Ja kupiłem 2 sztuki z dodatkowymi kodami. Jedyny minus jaki na teraz widzę, to nazwy tych zegarków. Mam wrażenie, że powstały jako zlepek randomowych liter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Ja kupiłem 2 sztuki z dodatkowymi kodami. Jedyny minus jaki na teraz widzę, to nazwy tych zegarków. Mam wrażenie, że powstały jako zlepek randomowych liter emoji1751.png

RMALTI? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Gorzej, Rdunae i OBLVLO emoji1751.png

Rdunae mam a jego pełna nazwa to RDUNAE/RETANGULA. :) 

Ciekaw jestem jak będziesz oceniał OBLVLO bo mnie korciło, ale nazwa odstraszała i trochę niektóre modele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostępne są nawet tiktaki logowane jako bormann, stalingrad czy subjugation😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rdunae mam a jego pełna nazwa to RDUNAE/RETANGULA.  
Ciekaw jestem jak będziesz oceniał OBLVLO bo mnie korciło, ale nazwa odstraszała i trochę niektóre modele. 
Wpadł mi dwa lata temu w oko model z firmamentem i teraz go zamówiłem. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Na filmiku jest ok. zobaczymy jak w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):
9 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):
Rdunae mam a jego pełna nazwa to RDUNAE/RETANGULA. emoji4.png 
Ciekaw jestem jak będziesz oceniał OBLVLO bo mnie korciło, ale nazwa odstraszała i trochę niektóre modele. 

Wpadł mi dwa lata temu w oko model z firmamentem i teraz go zamówiłem. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Na filmiku jest ok. zobaczymy jak w realu.

Możesz dać fotkę albo linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Za 2tyg się okażeemoji6.png.

To chyba ta sama produkcja co Reef Tiger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://a.aliexpress.com/_mrpz5QM

Baardzo duża przecena


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kacperek_77u napisał(-a):

https://a.aliexpress.com/_mrpz5QM

Baardzo duża przecena

Chyyyyba niekoniecznie. ;) 

O ile dobrze pamiętam, to niedawno wyjściowo było około 140 USD. Inna sprawa, że trzeba by jeszcze po odliczać i zobaczyć ile wyjdzie. W tej chwili wychodzi 135,87 USD (573,18 blikiem). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie czy dobry dział 🤔🤔🤔 ma ktoś coś takiego 

Screenshot_2023-07-16-11-15-21-60_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TomcioMiki napisał(-a):

Nie wie czy dobry dział 🤔🤔🤔 ma ktoś coś takiego 

Screenshot_2023-07-16-11-15-21-60_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg

Miałem jednego Tandorio (pilot typ A) i na plus oczywiście cena, na PT 5000 dałem nieco ponad 90 USD a wykonanie przyzwoite, ale bez fajerwerków. Zegarek powyżej jest homarem Hamiltona. Szkoda, że nie namierzyłeś go tydzień temu, bo był do kupienia za 44 USD. Jednak nawet obecna cena jest warta uwagi. U mnie także, na mojej, przydługiej liście zakupowej. Waham się tylko między tym czarnym z "patyną" na pasku a oliwkowym na bransolecie. No i mechanizm, NH 35, czy PT 5000? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Miałem jednego Tandorio (pilot typ A) i na plus oczywiście cena, na PT 5000 dałem nieco ponad 90 USD a wykonanie przyzwoite, ale bez fajerwerków. Zegarek powyżej jest homarem Hamiltona. Szkoda, że nie namierzyłeś go tydzień temu, bo był do kupienia za 44 USD. Jednak nawet obecna cena jest warta uwagi. U mnie także, na mojej, przydługiej liście zakupowej. Waham się tylko między tym czarnym z "patyną" na pasku a oliwkowym na bransolecie. No i mechanizm, NH 35, czy PT 5000? 

Teraz widziałem cenę 200 stówki czy jakoś tak 🤗🤗🤗

Screenshot_2023-07-16-13-10-33-91_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TomcioMiki napisał(-a):

Teraz widziałem cenę 200 stówki czy jakoś tak 🤗🤗🤗

Ja się przyzwyczaiłem do cen w dolarach a i tak w ostatniej chwili najczęściej płacę blikiem, jak kurs nie jest "kosmiczny". Cena nadal atrakcyjna, choć był sporo taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja się przyzwyczaiłem do cen w dolarach a i tak w ostatniej chwili najczęściej płacę blikiem, jak kurs nie jest "kosmiczny". Cena nadal atrakcyjna, choć był sporo taniej. 

Czy są jakieś okresy kiedy są promocje ja jestem laik 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TomcioMiki napisał(-a):

Czy są jakieś okresy kiedy są promocje ja jestem laik 😁😁😁

Kiedyś promocje były tylko w listopadzie i marcu, teraz to praktycznie co miesiąc są okazje. Poza tym polecam zainstalowanie aplikacji na smartfonie. Dzięki niej można łapać super okazje praktycznie co kilka dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.