Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Okazje zakupu China watch

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być nowy fajny SanMartin a tymczasem wystąpił ................. zwrot do nadawcy :( 

Urząd Celny nie odprawił przesyłki. Zarządali odprawy indywidualnej 

Proszę odprawy celnej dokonać we własnym zakresie (lub poprzez agencję celną) z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego AIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki miał być ładny i odmówili odprawy bezpośredniej :( Żeby było ciekawiej przesyłka z Holandii.

smar.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwrócili do nadawcy? Jakiś nadgorliwiec pewnie potraktował to jako podróbkę Omegi. Czy też wina leży po Twojej stronie, że nie skorzystałeś z agencji celnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostarczenie stosownych dokumentów przeze mnie oraz producenta nie dało żadnego efektu. Zażyczyli sobie rozdzielenia kosztów na zegarek, logistykę i takie tam. Dodatkowo zegarek trafił do PL z Holandii, co było absolutnym zaskoczeniem.

Ponadto agencje celne od października podniosły ceny usług o 100% czyniąc odprawę nieopłacalną. Najtańsza z której usług korzystałem to obecnie koszt 200zł + VAT. Ile musiałby kosztować zegarek, żeby wart był takiej odprawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KRZYSIO napisał(-a):

Dostarczenie stosownych dokumentów przeze mnie oraz producenta nie dało żadnego efektu. Zażyczyli sobie rozdzielenia kosztów na zegarek, logistykę i takie tam. Dodatkowo zegarek trafił do PL z Holandii, co było absolutnym zaskoczeniem.

Ponadto agencje celne od października podniosły ceny usług o 100% czyniąc odprawę nieopłacalną. Najtańsza z której usług korzystałem to obecnie koszt 200zł + VAT. Ile musiałby kosztować zegarek, żeby wart był takiej odprawy ?

Ale że wysyłka z Holandii? Jak San Martin miał w black fajdej wyprzedaż z hiszpańskiego magazynu to nawet jak zegarek kosztował ponad 150 euro to i tak vat wchodził. Chyba, że zapłaciłeś za wysyłkę z Chin a wysłali z Holandii zamiast tego? Anyway... wychodzi na to, że zegarków droższych niż 150 ojro po prostu nie opłaca się już kupować na ali. :( Szkoda bo czaiłem się na jednego seesterna ale jak są takie jajca z cłem to wchodzimy na półkę cenową w której można dostać już jakieś seiko albo fajnego orienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, KRZYSIO napisał(-a):

Dostarczenie stosownych dokumentów przeze mnie oraz producenta nie dało żadnego efektu. Zażyczyli sobie rozdzielenia kosztów na zegarek, logistykę i takie tam. Dodatkowo zegarek trafił do PL z Holandii, co było absolutnym zaskoczeniem.

Ponadto agencje celne od października podniosły ceny usług o 100% czyniąc odprawę nieopłacalną. Najtańsza z której usług korzystałem to obecnie koszt 200zł + VAT. Ile musiałby kosztować zegarek, żeby wart był takiej odprawy ?

Co najmniej dziwna sytuacja. Z tego co wiem, to nawet jak koszty wysyłki nie są wyszczególnione, to przyjmują koszt ryczałtowy 100 USD i od tego naliczają VAT. Chyba, że UE postanowiła robić pod górkę Chinom i stąd takie innowacje. Nigdy do tej pory nie miałem takich problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odprawa celna to teraz loteria. Raz puszczają a raz nie - zależy jak się trafi. Poprzedni San Martin przyszedł bezpośrednio do mnie. Ciekawe kiedy zwrot pieniędzy.

Szkoda, bo zegarek mi się podobał i był w rozsądnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy zauważyć, że serwis Ali... dba jednak o klientów. Otrzymałem zwrot pieniędzy za nieodebrany zegarek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PD Batmana i szczerze, ja bym 200 zeta nie dał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Reborn napisał(-a):

Miałem PD Batmana i szczerze, ja bym 200 zeta nie dał. 

Ja miałem go trzy razy w różnych konfiguracjach branży i gumach a do tego Pepsi, czarno czerwony i Hulka.

Dla mnie jest wart 200 złocisty, musiałeś trafić na jakiś bubel.

Tutaj bardziej mi się rozchodzi o samą cenę bo na wyprzedaży jest po 350 zł. a bez ponad 500 a więc niby okazja 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaragar Santos. Ale o jakości się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Co myślicie?

Chyba jakaś poducha 🤔 

Sprzedawca dopiero na platformie od kilku dni 😅 

https://shp.ee/vtgc5zn 

 

 

 

Screenshot_2023-01-08-18-15-35-773_com.shopee.pl.jpg

Kurcze kusi. Patrząc po produktach sprzedawcy, oferuje praktycznie same podróbki. Ciekawe jakby zaczęli podrabiać pagani design. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Emil/efa116 napisał(-a):

Kurcze kusi. Patrząc po produktach sprzedawcy, oferuje praktycznie same podróbki. Ciekawe jakby zaczęli podrabiać pagani design. ;)

No i tak może być ^_^

Myślę że wyślą podobny ale nie Pagani Design a Pagrne Design (szkło mineral  i.t.p), już takie numery widziałem z pomieszanymi zdjęciami i opisami ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

No i tak może być ^_^

Myślę że wyślą podobny ale nie Pagani Design a Pagrne Design (szkło mineral  i.t.p), już takie numery widziałem z pomieszanymi zdjęciami i opisami ;)

Z ciekawości później zerknę jakie są dziś kupony i chyba zamówię. 190 zł nawet za pagrne design była by dobrą ceną  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Emil/efa116 napisał(-a):

Z ciekawości później zerknę jakie są dziś kupony i chyba zamówię. 190 zł nawet za pagrne design była by dobrą ceną  ;)

Też mnie korci ale poczekam bo coś innego właśnie kliknąłem na pierwszy głód :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Też mnie korci ale poczekam bo coś innego właśnie kliknąłem na pierwszy głód :D

 

 

Zbok .😂

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Reborn napisał(-a):

Jaragar Santos. Ale o jakości się nie wypowiem.

no Jaragar to będzie dziadostwo wyjątkowe, bez wątpienia.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie miałem, patrząc na zdjęcia (inne niż sprzedawcy) to wyglada fatalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Czego się spodziewać po zegarku za 11 dolców. To musi być kicha dla małych dzieci ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jaragara. widzę, że chrom zaczyna się psuć, plus tarcza przy samych wskazówkach ma jakieś odbarwienie. nie wiem, czy było od początku, czy teraz wyłazi.

7805678.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.