Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Okazje zakupu China watch

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę takiego tematu w dziale a myślę że warto.

A kiedy zacząć jak nie w listopadzie ☺️ 

Paweł, może pomożesz? 😉 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bonthyc napisał(-a):

Cadisen ostatnio wypuścił podobnego homara w rozmiarze 38mm. Jednak datownik go imho psuje. 😥

Widziałem tego Cadisena i rzeczywiście te białe okienko psuje efekt. Duka tańsza choć z ciut słabszym werkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupowałem na Aliexpres. Mam jedną wątpliwość. Na stronie jest wskazane, że cena jest z VAT.

Czy Ali ostatecznie rozlicza VAT, czy na sam koniec przed zakupem jednak cena jest bez VAT i rozliczenie VAT następuje już w Polsce przez nabywcę zegarka ?

Ten temat pojawiał się na forum, ale więcej było tam sporów niż ostatecznego rozstrzygnięcia tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marcinboro napisał(-a):

Nigdy nie kupowałem na Aliexpres. Mam jedną wątpliwość. Na stronie jest wskazane, że cena jest z VAT.

Czy Ali ostatecznie rozlicza VAT, czy na sam koniec przed zakupem jednak cena jest bez VAT i rozliczenie VAT następuje już w Polsce przez nabywcę zegarka ?

Ten temat pojawiał się na forum, ale więcej było tam sporów niż ostatecznego rozstrzygnięcia tego problemu.

Ali rozlicza VAT przy zakupie do 150 jurasów 

1 godzinę temu, tofiks_th napisał(-a):

Tylko ta nazwa 🤦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

Tak się zastanawiam, czerwony czy tiffany?
 

Ja brałbym czerwony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

Tak się zastanawiam, czerwony czy tiffany?
 

Jakbym nie miał tiffany to bym brał tiffany. Ale że już mam tiffany to też brałbym czerwony. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bonthyc napisał(-a):

Jakbym nie miał tiffany to bym brał tiffany. Ale że już mam tiffany to też brałbym czerwony. 😁

Dlatego tak napisałem. Tiffany już mam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że ceny jutro mogą być jeszcze niższe niż dziś?

Tak myślę że jak nie to chyba lepiej dzisiaj już brać niż w weekend bo kurs może w przeliczeniu być gorszy -_-

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się raczej liczył z tym, że limit kodów zniżkowych może się skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KRZYSIO napisał(-a):

Panowie, mieliście do czynienia z werkiem YN55 ?

To jakaś odmiana werku Orienta,choć osobiście nie miałem z tym mechanizmem do czynienia. zerknij tu

https://calibercorner.com/seiko-epson-caliber-yn55a/

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tofiks_th napisał(-a):

To jakaś odmiana werku Orienta,choć osobiście nie miałem z tym mechanizmem do czynienia. zerknij tu

https://calibercorner.com/seiko-epson-caliber-yn55a/

Podobno to jakiś bliski krewny NH 35, taka zasłyszana opinia. Na zdjęciu pod Twoim linkiem wygląda dosyć tandetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam go na liście, ale nie można mieć wszystkiego. Bierz to produkt Merkura a to pewna marka. Bardzo fajny model.

Ten też wygląda OK, ale chyba już nie ma wersji z czarnym bezelem z cyframi, który bardziej mi się podoba. W każdym razie jak na zegarek chiński ma swój styl i trudno mu zarzucić kopiowanie modeli z Europy...

https://pl.aliexpress.com/item/1005004013630481.html?spm=a2g0o.store_pc_topSellerIng.8148356.15.7772203emot51B&pdp_npi=2%40dis!PLN!1 774%2C97 zł!692%2C25 zł!!!!!%400b0a0ae216681642217281190e13ce!12000027740457715!sh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marcinboro napisał(-a):

Ten też wygląda OK, ale chyba już nie ma wersji z czarnym bezelem z cyframi, który bardziej mi się podoba. W każdym razie jak na zegarek chiński ma swój styl i trudno mu zarzucić kopiowanie modeli z Europy...

https://pl.aliexpress.com/item/1005004013630481.html?spm=a2g0o.store_pc_topSellerIng.8148356.15.7772203emot51B&pdp_npi=2%40dis!PLN!1 774%2C97 zł!692%2C25 zł!!!!!%400b0a0ae216681642217281190e13ce!12000027740457715!sh

Fajny, ale zbyt nachalnie nawiązuje do Mido (jak dla mnie). Mam na myśli ten z bezelem. W linku natomiast koperta jest chociaż inna, na dodatek jest sporo tańszy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Fajny, ale zbyt nachalnie nawiązuje do Mido (jak dla mnie). Mam na myśli ten z bezelem. W linku natomiast koperta jest chociaż inna, na dodatek jest sporo tańszy. :) 

No jest podobny w pomyśle do Mido, chociaż kolory trochę inne.

A jaka w ogóle jest jakość tych pasków skórzanych z Ali ? Zalezy jak się trafi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, marcinboro napisał(-a):

No jest podobny w pomyśle do Mido, chociaż kolory trochę inne.

A jaka w ogóle jest jakość tych pasków skórzanych z Ali ? Zalezy jak się trafi ?

Trudno podać uniwersalną receptę. W zasadzie paski nato można kupic dobre za 2 USD, skórzane od około 7, ale przy tych kwotach jest  spore ryzyko bubla. Niestety im drożej, tym ryzyko maleje. Rzadko zdarza się by pasek do nowego zegarka był OK, ale ja np. kupiłem zegarek Berny z bdb paskiem za całość 40 USD. 

 Mogę Ci podać linki skąd kupowałem i nie narzekałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.