Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gamemaster

Gra kolorów

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jakie połączenia kolorów w zegarkach są Waszym zdaniem interesujące? Coś po za czarno-białymi lub biało-czarnymi kompozycjami?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedno z najbardziej pożądanych połączeń, zwane Pepsi.

najlepszy-zegarek-meski-rolex-gmt-master-ii-pepsi-luxury-126710blro.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy ten Zeppelin. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski z pomarańczowym. To chyba najczęściej spotykane kolory w nurkach. Oprócz czarnych.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.11.2022 o 10:10, sanik napisał(-a):

Chyba jedno z najbardziej pożądanych połączeń, zwane Pepsi.

To prawda - ale tylko do momentu zakupu - jak już jest na łapie to dochodzi się do wniosku że taka kolorystyka wygląda dziwnie i mało poważnie... tak było u mnie ;)

 

DSC03578.jpg

 

Co prawda napisy na tarczy inne, ale stylistyka i kolorystyka ta sama - od momentu rozpakowania kombinowałem jak się tych "pożądanych połączeń" pozbyć, bo... mało poważnie, wręcz dziecinnie się wydawało.... no i finalnie skończyło się "banalnie" ale bardziej poważnie i wcale nie mniej ciekawie:

 

DSC03656.jpg

 

A co do połączeń kolorów to czarny z żółtym, albo czarny z pomarańczowym robi nad wyraz interesująco na łapie a do tego jest czytelnie i ciekawie...

 

DSC00440.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pepsi to już raz widziałem tu opinie, że ktoś kupił i szybko zwrócił. Też do czasu mi się podobało pepsi ale nie kupiłem i mi przeszło. 

BTW. Ostatnio natrafiłem na połączenie białej tarczy z pomarańczowym/żółtym/musztardowym paskiem i jest spoko. Letnio i sportowo.

image.thumb.png.ece4bc0ced6471244d603ad1accf18bb.png

Edytowane przez gamemaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie połączenie kolorów jest najbardziej interesujące to zależy od rodzaju zegarka. W garniturowych to oczywiście czerń i biel, a w nurkach największe kontrasty, bo chodzi o czytelność. A wszystkie są fajne dlatego mamy po naście lub dziesiąt zegarków ,)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Jakie połączenie kolorów jest najbardziej interesujące to zależy od rodzaju zegarka. W garniturowych to oczywiście czerń i biel, a w nurkach największe kontrasty, bo chodzi o czytelność. A wszystkie są fajne dlatego mamy po naście lub dziesiąt zegarków ,)

Zgadza się, choć widziałem tu kolekcje kilku/kilkunastu prawie że identycznych zegarków. To musi być fanatyzm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2022 o 18:11, Daito napisał(-a):

... taka kolorystyka wygląda dziwnie i mało poważnie... tak było u mnie ;)

DSC03578.jpg

Może przez odcienie tych barw


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.