Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dan1elovsky

Zegarek Balticus 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co sądzicie o tym zegarku za taką cenę? Na pewno znajdą się osoby co mogą się bardziej wypowiedzieć czy jest w ogóle warty swojej ceny? 

Zachęciła mnie promocja na niego bo jak jeszcze jakiś czas temu sprawdzałem to był za grubo ponad 3000zł.. chyba, że źle sprawdzałem :P 

Nie mam specjalnych wymagań do zegarka, mam budżet do ok. 3 tysięcy i za mniej więcej taką cenę chciałbym kupić zegarek. Pozdrawiam i dziękuję każdemu za odpowiedź ❤️ 

 

https://wkruk.pl/zegarki/balticus/zegarek-balticus-gwiezdny-pyl-40mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc od Balticusa za 2.790 PLN przeceniony z 3.990? 😵

 

Jaki rodzaj zegarka cię interesuje, jak duży masz nadgarstek, do czego (jaki strój / styl) będziesz ten zegarek nosił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cordi7 napisał(-a):

Kwarc od Balticusa za 2.790 PLN przeceniony z 3.990? 😵

 

Jaki rodzaj zegarka cię interesuje, jak duży masz nadgarstek, do czego (jaki strój / styl) będziesz ten zegarek nosił?

To automat przecież.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę się lepiej rozejrzeć po rynku zegarkowym. Sama promocja to za mało, aby ten zegarek stał się atrakcyjną propozycją.

1 minutę temu, Autor1984 napisał(-a):

To automat przecież.

W podanym opisie jest, że to mechanizm automatyczny, a niżej zasilany baterią miyota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sanik napisał(-a):

Radzę się lepiej rozejrzeć po rynku zegarkowym. Sama promocja to za mało, aby ten zegarek stał się atrakcyjną propozycją.

W podanym opisie jest, że to mechanizm automatyczny, a niżej zasilany baterią miyota.

Nie zauważyłeś, że oni tam często robią takie lapsusy?

W zegarku pracuje Miyota 9015.

Chyba, że robią tak bezczelne numery...

Referencja od automatu.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Autor1984 napisał(-a):

Nie zauważyłeś, że oni tam często robią takie lapsusy?

W zegarku pracuje Miyota 9015.

Nie zauważyłam, bo mnie oni g... obchodzą, więc nie czytam tych bzdur.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sanik napisał(-a):

Radzę się lepiej rozejrzeć po rynku zegarkowym. Sama promocja to za mało, aby ten zegarek stał się atrakcyjną propozycją.

@sanik dobrze radzi - w tej cenie swobodnie znajdziesz coś lepszej marki i bardziej przyjazne w utrzymaniu wartości.... ;)

 

np.: https://www.zegarmistrz.com/pl/p/Zegarek-Tissot-PR100-Powermatic-80-T101.407.11.011.00-T1014071101100/21499?gclid=Cj0KCQiAzeSdBhC4ARIsACj36uGOw8sPNtrGQkLReYomTneal97lps9JR8UQ7h0rrXp3W55tBHjwluQaAuVBEALw_wcB

 

Baltucus'owi już dawno od...ało w kwestiach cenowych - niestety cała reszta, moim zdaniem, jakoś nie bardzo idzie w parze z tym co na metce... przynajmniej jeśli chodzi o te modele które widziałem.

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Autor1984 napisał(-a):

To automat przecież.

 

Zasugerowałem się opisem:

 

350DCCF6-17CF-4649-92E4-A8D81D896D85.thumb.jpeg.bf5d23e13e38b05a9614d62ed48eaa14.jpeg

 

Zegarki bardzo dobrej jakości na Miyocie 9xxx da się kupić taniej, wystarczy popatrzeć na Vratislavię choćby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

 

Zasugerowałem się opisem:

 

350DCCF6-17CF-4649-92E4-A8D81D896D85.thumb.jpeg.bf5d23e13e38b05a9614d62ed48eaa14.jpeg

 

Zegarki bardzo dobrej jakości na Miyocie 9xxx da się kupić taniej, wystarczy popatrzeć na Vratislavię choćby.

 

Ja się nie przypierdzieliłem przecież, tylko że ta referencja jest od automatu, dlatego o tym wspomniałem.

Nie pierwszy raz widzę, że na stronie Kruka takie "pierdy" wychodzą. Pewnie robią na zasadzie Ctrl C Ctrl V.

@dan1elovsky

A co do tematu. Do 3000zł, jak koledzy wyżej napisali poszukałbym czegoś innego, chyba, że wyjątkowo Ci się podoba ten zegarek.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Ja się nie przypierdzieliłem przecież, tylko że ta referencja jest od automatu, dlatego o tym wspomniałem.

Nie pierwszy raz widzę, że na stronie Kruka takie "pierdy" wychodzą. Pewnie robią na zasadzie Ctrl C Ctrl V.


Nie odebrałem tego negatywnie, też kwiatki już widziałem na ich stronie - co w sumie słabo świadczy o sprzedawcy wielu eksluzywnych marek. Na referencjach Balticusa się nie znam bo są poza moją strefą zainteresowań. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba to bierz, Twój gust, Twoja kasa, ale mimo promocji to żadna atrakcja, a tym bardziej okazja. Za 3k znajdziesz mnóstwo znacznie ciekawszych propozycji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 3990 zł za ten zegarek jest faktycznie trochę "gwiezdna". Przy kwocie 2790 zł robi się już nieco "bliżej ziemi", ale wciąż wydaje mi się to sporo.

Przy budżecie 3.000 PLN pewnie szukałbym czegoś innego. Już na mechaniźmie ETA albo Sellita.

 

Takie dwie propozycja znalezione w 5 minut:

 

https://www.zegarek.net/zegarki/certina/zegarek_certina_c006.430.16.031.00.html

obraz.thumb.png.2b34f47df64154abfe6a70c9a18e8e6e.png

 

i taki bardzie j podobny do Balticusa:

https://www.zegarek.net/zegarki-atlantic/zegarek-58765.41.51

 

obraz.thumb.png.301ccecf2b03c41c1b215b675f50828a.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podoba Ci się wygląd Balticusa, czy tez tarcza to na bazarku masz leży Avax od jednego z kolegow. Rzuc okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=112589]Perpetuum Mobile[/mention] ten Atlantic w sumie podoba mi się, taki niespotykany wygląd 

To reedycja starszego modelu Beachboy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.