Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bumcykcyku

Zapytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Czy któryś z szanownych kolegów miał styczność z tym czasomierzem? Zastanawiam się nad kupnem, myślę czy bylby to dobry edc? 

Screenshot_20230415_141702_Samsung Internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bumcykcyku napisał(-a):

Witam, 

Czy któryś z szanownych kolegów miał styczność z tym czasomierzem? Zastanawiam się nad kupnem, myślę czy bylby to dobry edc? 

Screenshot_20230415_141702_Samsung Internet.jpg

Bierz to chyba Sugess? Mam go na liście zakupowej. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001323481678.html?spm=a2g0o.cart.0.0.16b2452cQD9Toj&mp=1&gatewayAdapt=glo2pol 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chcesz zegarek z komunistyczną, czerwoną gwiazdą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, petruss napisał(-a):

Na pewno chcesz zegarek z komunistyczną, czerwoną gwiazdą?

Przerabiany wielokrotnie temat na Forum. Każdy z nas sam dokonuje wyboru. Ja nigdy komunistą nie byłem i nie będę a mnie ten znaczek na tarczy zegarka nie przeszkadza. Nie ma co przesadzać z tą pozorną dekomunizacją, która zwalcza pewne symbole a nie idee "Lenina (które) wiecznie żywe". W Łodzi np. zlikwidowano ulicę Gagarina, nie ważne, że był pierwszym człowiekiem w kosmosie, ważne że był "ruskim komuchem". Umiar we wszystkim, jest dobrym pomysłem na życie. 

Btw. mnie podobają się bardzo takie zegarki. @petruss bez urazy :)

 

 

H6a159cb2ea5d413aaec446858179c27fj.jpg

 

S1245a2f2e42d4759b469b67402f5c305j.jpg

 

S85b352a357c2486fb41c7fe5d30c25ebc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz, każdy ma swoje zadanie i swoją rację. I dobrze!

Co do ulic, to można by osobny temat założyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Takie coś widzieliście 🤔🤔🤔  podoba się 😁😁😁

IMG_20230416_094530.jpg

Myslalem zeby kupic ale 42mm to dla mnie za duzy rozmiar :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takiego Guanqina, tylko z niebieską tarczą. Jest OK. Ten ze zdjęcia tutaj jest ładniejszy, tylko niestety lepiej widać te durne napisy. Tak czy inaczej - zegarek na plus. Gdybym miał wybór koloru, to brałbym białego (nie miałem, bo wziąłem w zestawie używek za parę dych :P)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, oszolom napisał(-a):

mam takiego Guanqina, tylko z niebieską tarczą. Jest OK. Ten ze zdjęcia tutaj jest ładniejszy, tylko niestety lepiej widać te durne napisy. Tak czy inaczej - zegarek na plus. Gdybym miał wybór koloru, to brałbym białego (nie miałem, bo wziąłem w zestawie używek za parę dych :P)

To 35 stunden bije mocno po oczach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

To 35 stunden bije mocno po oczach. 

tak, trochę razi. na tym moim słabo widać napisy, więc pod tym względem jest lepszy, ale i bardziej "zwykły"


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego nie widziałem. logo przyduże dali, ale fakt - lepszy :)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz przepłacać? w Polsce tylko używane chinole się opłaca brać, nowe wychodzą drożej niż u majfrenda z Ali. poza tym Ali ma lepszą obsługę klienta niż Alle czy OLX.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu lekkie zniżki na Ali. Odpuść sobie pośredników. Chyba, że ode mnie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz cos z antyrefleksem do 40mm, najlepiej 38?

11 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Teraz znowu lekkie zniżki na Ali. Odpuść sobie pośredników. Chyba, że ode mnie. :) 

 

22 minuty temu, oszolom napisał(-a):

chcesz przepłacać? w Polsce tylko używane chinole się opłaca brać, nowe wychodzą drożej niż u majfrenda z Ali. poza tym Ali ma lepszą obsługę klienta niż Alle czy OLX.

Moze i masz rację.  Jakoś nigdy nie zamawialem a Ali, a jak juz cła wprowadzili to juz mnie zniechęciło bardzo. Nie wiem czy kojarzycie, ostatnio wpadł mi w oko fajny lorus lumibright w stylu militarnym.  Cała tarcza jest pokryta lumalą. Niestety jest niedostepny u nas :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj z Ali, serio. wyszukiwanie jest gorsze niż na allegro, ale poza tym same przewagi.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bumcykcyku napisał(-a):

Posiadasz cos z antyrefleksem do 40mm, najlepiej 38?

 

Moze i masz rację.  Jakoś nigdy nie zamawialem a Ali, a jak juz cła wprowadzili to juz mnie zniechęciło bardzo. Nie wiem czy kojarzycie, ostatnio wpadł mi w oko fajny lorus lumibright w stylu militarnym.  Cała tarcza jest pokryta lumalą. Niestety jest niedostepny u nas :(

Dla mnie ta fascynacja antyrefleksem jest czymś zagadkowym. Wygląd, cena i jakość to dla mnie priorytety a antyreleks? Szczerze to nawet nie wiem, które moje to mają. :) 

No i powtórzę kup na Ali albo na naszym Forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antyrefleks ładnie wychodzi na zdjęciach i tyle jego zalet, imo.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, oszolom napisał(-a):

antyrefleks ładnie wychodzi na zdjęciach i tyle jego zalet, imo.

 

1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Dla mnie ta fascynacja antyrefleksem jest czymś zagadkowym. Wygląd, cena i jakość to dla mnie priorytety a antyreleks? Szczerze to nawet nie wiem, które moje to mają. :) 

No i powtórzę kup na Ali albo na naszym Forum. 

Macie rację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.04.2023 o 21:22, Bumcykcyku napisał(-a):

Witam, 

Czy któryś z szanownych kolegów miał styczność z tym czasomierzem? Zastanawiam się nad kupnem, myślę czy bylby to dobry edc? 

Screenshot_20230415_141702_Samsung Internet.jpg

 

W dniu 15.04.2023 o 21:43, Paulus57 napisał(-a):

Paulus, uważasz ze zegarek jest wart 500zł? Będzie później ew. problem z odsprzedażą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bumcykcyku napisał(-a):

 

Paulus, uważasz ze zegarek jest wart 500zł? Będzie później ew. problem z odsprzedażą?

Ja bym poczekał na konkretną wyprzedaż. Myślę, że spokojnie ze stówkę pójdzie w dół. Co do odsprzedaży, to zarobek na chińczyku to wyższa klasa handlowa. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja bym poczekał na konkretną wyprzedaż. Myślę, że spokojnie ze stówkę pójdzie w dół. Co do odsprzedaży, to zarobek na chińczyku to wyższa klasa handlowa. ;) 

Za przysłowiowe pół ceny znajdzie się zainteresowany, choć dizajn tego gagatka dość specyficzny co może dodatkowo ograniczyć popyt, ale by choć wyjść na zero to jak słusznie zauważył Paweł, wyższa szkoła jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja bym poczekał na konkretną wyprzedaż. Myślę, że spokojnie ze stówkę pójdzie w dół. Co do odsprzedaży, to zarobek na chińczyku to wyższa klasa handlowa. ;) 

 

21 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Za przysłowiowe pół ceny znajdzie się zainteresowany, choć dizajn tego gagatka dość specyficzny co może dodatkowo ograniczyć popyt, ale by choć wyjść na zero to jak słusznie zauważył Paweł, wyższa szkoła jazdy.

Dziękuję,  miałem kupić ale jeszcze się wstrzymam. Jakby co sprzedający zgodził sie na sprzedaż za 400 nowej sztuki. Mogę dac namiar 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.