Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hrabia

Użytkownik
 • Content Count

  3,491
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by hrabia

 1. Proponowałbym przyjrzeć się moderowaniu forum chińskiego, bo moderacja nie polega na kasowaniu/zamykaniu wszystkiego, co się nie podoba. Nie polega też na wlepianiu banów za słowa delikatnej krytyki. Tyle.
 2. Uroczo. Prawie tak samo jak usunięcie swojej ostatniej działalności w tym dziale.
 3. Nie jest. Zbij cenę i weź, jak się podoba.
 4. Ten pasek wciśnięty na styk, 17 mm w uszach chyba... Męski
 5. Który? To "cudo" za pięć kafli?
 6. Si Wybaczcie jakość zdjęcia. Telefon też mam trochę vintage.
 7. No chodzą. Tylko to nie zmienia faktu, że idea nie była szczególnie podobna.
 8. Tak, marka anonimowa, złożony do kupy był raczej poza Japonią (chwalą się tylko japońskim mechanizmem). Budżetowiec, ale w miarę przyzwoity. Mam podobny i działa do dziś, a ma ponad 25 lat.
 9. Na początku lat 90. podobne zegarki wychodziły pod wieloma markami. Produkcja z Dalekiego Wschodu, w środku jest chyba Miyota. Pisanie, że szkoda w niego wsadzać baterię to bzdura. A bezel powinien być obrotowy.
 10. Super. A ten chronograf mnie powalił: https://eu.yema.com/collections/heritage/products/yema-rallygraf-brown-heritage-yral2018 dobrze, że nie mnie nie stać
 11. Lata 80., powiadasz? Ok, nie będę się kłócił, wizualnie sprawia wrażenie świeższego o jakąś dekadę, stąd mój strzał.
 12. Mechanizm? To chyba tongji w automacie. Nowy zegarek na tym werku można kupić za kilkanascie dolców.
 13. Wygląda na w miarę współczesny zegarek. Firma mi nic nie mówi, mechanizm też nie. Koperta chyba chromowana i wymęczona. Wart coś jest na pewno, ceny mechanicznych chronografów na chodzie zaczynają się od kilku stówek. Ale wyceny nikt Ci tu nie zrobi (regulamin zabrania, poza tym byłoby to raczej trudne)
 14. No nie. Junghans nie był w założeniu jednorazówką, tylko zegarkiem na lata.
 15. hrabia

  Parnis

  Dzięki, Panowie, za odpowiedzi ws. cła. Wczoraj listonosz wrzucił do skrzynki list od celników, czyli też to musiało potrwać...
 16. Napisano tu przecież jasno, że bazarku nie będzie, bo nie ma chętnego moderatora do ogarniania tego.
 17. hrabia

  Parnis

  nie, z offtopem się wchrzaniłem
 18. @Jubiler malowanka, zapewne z Indii, zapewne nie ma nic z Orisa (Oris stosował własne werki, tu jest FHF) @Sergius bardzo ładna sztuka, nie puszczaj jej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.