Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paulus57

Moderator
 • Content Count

  9,977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  79

Everything posted by Paulus57

 1. Niedawno był taki nurek na naszym bazarku. O cenę nie pytam, bo pewnie będziesz chciał sprzedać bez straty albo z zyskiem. Wygląda fajnie, choć we mnie nie budzi grzesznych myśli (bierz go, bierz go...).
 2. Tutki zdrowotne, czyli jak zmienił się świat w 80 lat.
 3. To znaczy co 3 lata nowy model???
 4. I to jest najważniejsze. Każdy zegarek (i pasek) powinien mieć przede wszystkim dla siebie, potem dopiero dla Kolegów z Forum.
 5. Idealny model na potrzeby wojska...
 6. Złoto i drewniana boazeria, wyznacznik zamożności pół wieku temu.
 7. Niestety u mnie "chińska choroba" trwa a teraz urodziny Ali.
 8. Pytanie mocno nieprecyzyjne. Seiko ma różne mechanizmy o różnej dokładności, nawet w tym samym modelu. Dobrze wyregulowany może wymagać korekty raz na tydzień w innym nawet co drugi dzień.
 9. No cóż, wzrok już nie ten. Niemniej czarny wyglądałby wg mnie super. Ogólnie bardzo ciekawy model. Może kiedyś i ja nabędę?
 10. Ceny mają dobre, ale zawsze warto przed zakupem pobuszować w necie i sprawdzić, czy wybrany model jest tanio. Musisz brać pod uwagę, że gwarancja z Jomashop, to w zasadzie czysta teoria. Na plus jak sam przywieziesz, to odpada Ci VAT a to zmienia kalkulację na korzyść. Wg mnie w tym przedziale cenowym brałbym na Twoim miejscu pod uwagę: Hamilton chrono: https://www.jomashop.com/hamilton-intra-matic-watch-h38429110.html https://www.jomashop.com/hamilton-intra-matic-watch-h38429130.html Baume & Mercier: https://www.jomashop.com/baume-et-mercier-riviera-blue-dial-mens-watch-moa10620.html# Tudor: https://www.jomashop.com/tudor-royal-automatic-blue-dial-watch-m28500-0005.html ewentualnie Longines: https://www.jomashop.com/longines-hydroconquest-automatic-blue-dial-mens-watch-l3-782-4-96-6.html Przed zakupem weź pod uwagę rozmiar. Jak masz mały nadgarstek, ten ostatni może być za duży.
 11. Czarna tarcza w tym modelu optymalna (przy tej kopercie). Gratuluję wyboru.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.