Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Passion For Watches - Antoni N. Patek

Rekomendowane odpowiedzi

Będę oczywiście. 

Organizujemy się w kilka osób

rk7000 +1 

Na pewno będzie   jeszcze czterech kolegów  z forum. 

Tylko pytanie - do 15.00 i w piątek i w sobotę? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! 


Ja też oczywiście będę, z koleżanką małżonką w dodatku. Będę prowadził warsztaty fotograficzne w formule podobnej jak zorganizowane w ub. roku w Krakowie.

Przynieście fajne zegarki do fotografowania i jakieś ciekawe rekwizyty, których można użyć jako tła do fotografii albo do zaaranżowania ciekawego planu zdjęciowego.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już żałuję,że nie bedę mógł być w sobotę, ale jutro obowiązkowo będę.

Pozdrawiam.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest przygotowane. Godz 23:59 to już kolejny dzień kiedy właśnie o północy pracownicy LCK kończą pracę ! To bardzo duży zespół techników, sprzątaczek, dźwiękowców, oświetleniowców i innych pracowników którzy przygotowywali to wydarzenie. Ochrona obiektu również jest już w pełnej gotowości. 
Będzie dużo atrakcji. Będzie też można spotkać ciekawe postacie. 
Będą pokazane w specjalnie do tego celu zaaranżowanej sali zegarki Patka ( młodzież mówi „pateka” 😂 ). 
Jeśli możecie poświecić trochę swojego wolnego  czasu, to przyjdźcie już dzisiaj lub w sobotę. Weźcie ze sobą znajomych i dzieci. Impreza jest otwarta i bezpłatna , nie trzeba wydawać pieniędzy na bilety. Wykład prof. Andrzeja Dragana w sobotę też nie będzie biletowany. A, warto posłuchać co ten wybitny fizyk ma do powiedzenia o czasie.

Nie wierzcie w to, gdy mówię,  że warto się pojawić w LCK w ten weekend … 🤪

 

image.thumb.jpeg.f8f2a7435bad0daf5ac3d30244819c9b.jpeg
 

image.thumb.jpeg.b4665a59daba2698b572134fca048d6c.jpeg
 

image.thumb.jpeg.177ff7cad9ab8cc696362482daa7b3ee.jpeg
 

A, to jeden ze strategicznych partnerów: 

image.thumb.jpeg.59b1bc7103b82ed7c7f69369129f6040.jpeg
 

image.thumb.jpeg.abce1f25cc040a47631a516a0f1775f7.jpeg

 

 

Twórcy „Passion For Watches Antoni N. Patek”

image.thumb.jpeg.08fa126c19dddbb86fe12a13a1cfc403.jpeg

Od lewej: Prezes KMZiZ,  dyrektor LCK Aleksander Batorski, v-ce Prezes Towarzystwa Historycznego Antoniego Patka Andrzej Gołąb. 
Nie lubię się chwalić, ale z przygotowania tego  wydarzenia i jego formuły jestem wyjątkowo zadowolony. 


Bez Pani  Anny Białek  - szefowej marketingu LCK i naszego wyjątkowego Piotra wczoraj bym się zapłakał 😢. Była północ gdy wychodziliśmy, ale rozpierała nas duma że niemożliwe stało się jednak możliwe. Przyjdźcie i oceńcie nasz wyczyn … 

image.thumb.jpeg.3d92e848bad9e8dadd7e21cb3ffdadcb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijajcie ludzie, bo robimy zdjęcia takim zegarkowym sztosom, jak to cudo przyniesione przez Filipa. Jutro postaramy się pokazać jego detale w ujęciach pod kątem.


 

_DSC0007 small.jpg

 

_DSC0008 small.jpg

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwudniowa impreza dobiegła końca. Ci którzy nie byli niech teraz żałują. Okazało się że Lublin wbrew niektórym obiegowym opiniom jest miastem kolorowym, pełnym młodzieży i tętniącym życiem. Co do samej konferencji której współorganizatorem był KMZiZ,  napiszę i zamieszczę zdjęcia, ale gdy już chociaż trochę się wyśpię i odpocznę. Wróciłem do domu dopiero wczoraj  po kilku dniach pobytu w Lublinie.  Miałem tylko pomóc, a skończyło się prawie etatem.  Biurko dla mnie na prawie tydzień pobytu w LKC  - co w pierwszej chwili wziąłem za dowcip, dowcipem nie było. Zespół z którym pracowałem był fantastyczny i praca z nim, nawet czasami do północy była przyjemnością. 

Reszta moich spostrzeżeń niebawem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kacperek_77u  szkoda, że nie dałeś znać, że jesteś ;)

 

Świetna impreza, naprawdę kawał pięknej historii pomiaru czasu można było zobaczyć i oby to było wydarzenie cykliczne tak jak się podobno zapowiada.  

Bardzo fajne miejsce 👏dzięki czemu było naprawdę profesjonalnie :) 

Przy okazji takiego spotkanie odżywają znajomości :) 

Ze Slavnym Hansem gadalismy o zegarkach od około 11.30 w sobotę  do około południa w niedzielę z krótką przerwą na sen i oczywiście nie wyczerpaliśmy wszystkich tematów.

Brawo dla organizatorów i brawo dla wystawców 👏👏👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rk7000 napisał(-a):

@Kacperek_77u  szkoda, że nie dałeś znać, że jesteś ;)

 

Świetna impreza, naprawdę kawał pięknej historii pomiaru czasu można było zobaczyć i oby to było wydarzenie cykliczne tak jak się podobno zapowiada.  

Bardzo fajne miejsce 👏dzięki czemu było naprawdę profesjonalnie :) 

Przy okazji takiego spotkanie odżywają znajomości :) 

Ze Slavnym Hansem gadalismy o zegarkach od około 11.30 w sobotę  do około południa w niedzielę z krótką przerwą na sen i oczywiście nie wyczerpaliśmy wszystkich tematów.

Brawo dla organizatorów i brawo dla wystawców 👏👏👏

Z Kacperkiem minąłeś się o pół włosa, odszedłem od naszej rozmowy i z jednej strony gablotki gadałem z Hansem a z drugiej z Kacperkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Enkil napisał(-a):

Z Kacperkiem minąłeś się o pół włosa, odszedłem od naszej rozmowy i z jednej strony gablotki gadałem z Hansem a z drugiej z Kacperkiem. 

Teraz już kojarzę ale do głowy mi wtedy nie przyszło, że nasz młody kolega jest aż tak młody :) 

Ale tym większe wyrazy uznania Kacperek :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rk7000 napisał(-a):

Teraz już kojarzę ale do głowy mi wtedy nie przyszło, że nasz młody kolega jest aż tak młody :) 

Ale tym większe wyrazy uznania Kacperek :) 

 

Spoko

Najwyżej naprawimy ten błąd za rok 😜


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim uczestnikom dwudniowego spotkania w Lublinie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym bardzo dziękuję za udział. Wyszło lepiej niż przypuszczałem. Nie wierzyłem, że uda się przetransportować zegar z pracowni Marka Binia, nie wierzyłem że spotkam podczas przygotowań aż tylu oddanych klubowiczów do pomocy i działań na rzecz klubu. Udało się dzięki Wam zorganizować  spotkanie edukacyjno - społeczne o zasięgu znacznie przekraczającym zamierzenia organizatorów. Były wystawy zegarków wiekowych, ale i tych współczesnych, były eksponaty muzealne i narzędzia zegarmistrzowskie. Odbywały się cieszące się bardzo dużym obłożeniem, warsztaty zegarmistrzowskie. Były wykłady prowadzone przez naszych klubowiczów i zaproszonych gości. Był wykład prof. Andrzeja Dragana o fizyce czasu. Były znakomicie przygotowane zajęcia warsztatowe dla najmłodszych. Najokazalsza i bardzo nowoczesna sala S2 w LCK dostała im. Antoniego Patka. W sobotę 17 czerwca wieczorem zostały złożone kwiaty pod obeliskiem i tablicą pamiątkową w Piaskach Szlacheckich. Okazało się że można przygotować i zorganizować imprezę wielką, wielopłaszczyznową dla prawie 2 tys osób, które przez te dwa dni przewinęły się przez LCK. Szkoda tylko że kilka marek, które mogły i moim zdaniem powinny się pokazać w LCK nie dostrzegły potencjału tej konferencji. 

Bardzo duże podziękowania należą się też sponsorom - naszym partnerom strategicznym  PZU i PKO BP,  bez środków finansowych od Was niewiele udałoby się zrobić. Dziękujemy :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję organizatorom i uczestnikom, impreza zorganizowana mega profesjonalnie na każdym poziomie, fajne rozmowy, gala a także kuluarowe spotkania. Mam nadzieję, że następnym razem uda się zdobyć większy zasięg i zobaczymy tysiące zwiedzających 😊


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wykład dla młodzieży

image.thumb.jpeg.08b6ae0d7f66d371c247568a4af04064.jpeg

 

To być musi 😜

image.thumb.jpeg.33cc4c0c92333ba279de53a7d5c9e1ed.jpeg
 

Lśniący zegar z Pracowni Marka Binia. Jego konstruktor i przyjaciel Marka, śp. Marek Górski  pewnie uśmiechał się do nas gdzieś z jakiejś niebiańskiej wieży … 

image.thumb.jpeg.b64fb9a5470378dcfe888587af359b31.jpeg
 

Młodzież dopisała:

image.jpeg.b86343bee37943277e9bf3a9f3e46a79.jpeg
 

Beniamin miał do dyspozycji salę im. Patka:

image.thumb.jpeg.3b019f1ba2683167fa1cb8af4446b181.jpeg
 

Z Piotrem podróżowaliśmy przez Stany:

image.thumb.jpeg.7b685653aed92531d6ca07f22002b5d0.jpeg
 

Kolejny wykład 

image.thumb.jpeg.ec3181d320d686544bc74d8b4e881480.jpeg

 

To jest pasja ! ( v-ce Dyrektor LCK)

image.thumb.jpeg.b49e12e02b2b222b854cc16470f4adb9.jpeg

 

Cześć dalsza nastąpi … 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna relacja, szkoda, że nie mogłem być Może uda mi się na jakąś inną imprezę zaglądnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Enkil napisał(-a):

Czy są już plany na przyszły rok?  :)

@Hecke powinien coś wiedzieć


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są plany aby zorganizować wydarzenie w przyszłym roku. Od początku zamierzenia były takie żeby impreza w Lublinie odbywała się cyklicznie więc przyszły rok jest jak najbardziej aktualny. Pierwsze poważne ustalenia już są, ale do realizacji tego przedsięwzięcia jeszcze daleka droga i kilka wyjazdów do Lublina. Na razie wszystko przebiega raczej pomyślnie. Tym razem Passion For Watches 2024 planowane jest na trzy dni. Formuła ulegnie modyfikacji. Pojawiły się nowe ciekawe pomysły i jest szansa na ich realizację. 

W miarę postępów w przygotowaniach, będą podawane informacje o imprezie. Jest jeszcze za wcześnie żeby mówić o konkretach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny krok został zrobiony ! Wczoraj miało miejsce spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie. Władze Lublina są przychylne organizacji Passion For Watches w roku 2024 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.