Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kopernik18

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Recent Profile Visitors

156 profile views
 1. Mam wrażenie , w zasadzie przekonanie ,że profesjonalna. Choć przez moment targały mną emocje. W sumie b. dobre zakończenie: zamówiłem , zapłaciłem . Podziękowania ,serdeczności
 2. Z całym szacunkiem ; pytałem również " czy można zapłacić inaczej" . Jeżeli z kuponem już się nie da, to mimo wszystko nie rezygnuję .proszę o inną możliwość zapłaty .
 3. zablokowało mi coś przy płatności ,kupon został zawieszony .Ja nie rezygnuję. Czy można zapłacić inaczej.
 4. Proszę 02 - czarno -żółty .Jeśli będą numery to zdecydowanie 7 jak nie ma już to 19 ostatecznie 55 . Sorry . Dzięki
 5. Mamy jeszcze  pamięć . Zostają na szczęście wspomnienia.

 6. Smutno. Coraz mniej MISTRZÓW. RIP.......
 7. Zapisałem się w ostatniej chwili i także w ostatniej przepraszam , ale nie możemy się pojawić. Życie ciągle coś plecie teraz akurat na niekorzyść. Przepraszam mocno , dobrego czasu życzę . Piotrek
 8. Bywałem w pracowni. Miło było też spotykać Marka na różnych imprezach zegarkowych . Zawsze sympatyczny kontakt rzemieślników . Dobrze ,że zostają wspomnienia. Niech spoczywa w pokoju .
 9. Igora poznałem na warsztatach. Pomocny dla klubowiczów , sympatyczny gość. Pozdrowienia i dzięki za miłe rozmowy.Powodzenia
 10. Dobrego czasu . Radości i absolutnie pozytywnego myślenia życzę klubowiczom , forumowiczom ,zegarkowcom.... wszystkim. Pozdrawiam
 11. U mnie też muzeum zamknięte . Wielka szkoda ; w jednej z gablot prezentuję kilkadziesiąt zegarków BŁONIE i przedmioty związane z tą marką . Ludzie często dla tej kolekcji odwiedzali muzeum .
 12. Zapewne możliwość bycia w fabryce " bardziej " zegarkowej niż scyzorykowej podnosi [wg mnie] rangę i atrakcyjność wyjazdu . Do Biel , Genewy czy też Le Locle lub do innego miejsca ale stricte zegarkowego nawet w drogiej Szwajcarii z pewnością zbierzemy chętnych . Zwłaszcza ,że w wielu miejscowościach jest po kilka fabryk . Oczywiście b. trudno będzie zwiedzić wszystkie np. w takim Le Locle . Ale sam Genius Loci dla miłośnika zegarków i zegarów ma duże znaczenie . P.S. Pamiętacie jak w Glashutte świadomość istnienia tam wielu manufaktur dawniej i dziś robiła na nas wrażenie.
 13. " może udałoby się pokazać jakieś eksponaty?" - to cytat z zaproszenia do Radości . Bardzo ciekawa i cenna inicjatywa. Z mojej kolekcji poloników mogę udostępnić eksponat związany z wymienionymi wyżej firmami .
 14. My też hotel 2 doby =================================== Dzięki za info. Miło, że będziecie
 15. Zaczynam pakować Toruniaki Metrona. Zakład już nie istnieje. Zegary zostały. Nie udało mi się ustalić czy mają jakąś "izbę pamięci" . Ale nawet jak nie mają to można je spotkać jeszcze w wielu domach.W każdym razie budynki po zakładzie są wpisane na listę zabytków. Firma założona w 1920r. Rozgadałem się ,a mam powiedzieć czy jadę . Oczywiście tak . Proszę o wpisanie dwóch osób . Dzięki P. S . Najbardziej lubię zegary powstałe w Toruniu po przeniesieniu tam fabryki ze Świebodzic.Początek lat 50 tych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.