Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Słabe te foty, przydało by się zdjęcie z pod dekla. 
„Bulova” jakieś takie pogrubione do tych które udało mi się na szybko namierzyć, szczególnie B jest takie nieproporcjonalne. 

E69A5684-5077-4238-819A-72B6B24BFBCE.png

8C361B25-8BB9-4B9B-A15C-4AF4C8268F83.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto by się bawił w "robienie" takiego zegarka... cena była fajna.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ślicznie,chyba jednak oryginał, to ja kupiłem ale wolałem zasięgnąć rady madrzejszych przed zapłacenie co by nie odsylac a tak podejmę ryzyko za 50zl. Jeszcze raz dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 5 dych dobry nabytek. sam swojego kwarca od bulovy kupiłem w podobnej cenie i jestem bardzo zadowolony ;). i to mimo tego, że bransa kombinowana i koronka od czapy (ale lepsza od oryginalnej :P)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc zegarek dotarł,na moje jest to podrobka z końca lat 80-tych,mogę odesłać ale ma pewien urok i w zasadzie za wiele nie odbiega od szwajcarskich kwarcow z tamtych lat,jest solidny,ciężki i nawet te ślady zużycia są takie vintage a nie tandeta. Zastanowię się i podejmę decyzje

20230531_122301.jpg

20230531_122219.jpg

20230531_122149.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Wcale bym nie powiedział że to podróbka. 

Przecież bulova to niby szwajcarska firma a tu ewidentnie honk kong i japoński mechanizm epson

16855341439643199585792389655025.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulova jest od dawna w japońskich rękach i zegarki nie są szwajcarskie. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to w tych nowszych Bulovach mechanizmy nie zawsze są sygnowane, w starszych nie zdażyło mi się mieć bez sygnatury… a trochę tego przeżarłem. 

8AA1C850-C3B2-4D71-95D2-3DAC933FCD2F.jpeg

587C1FB1-E8E1-442C-9163-AA351841B3DD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, sergius napisał(-a):

A znaczki ktoś zbiera? Walaja nie u mnie w domu dwa klasery (znaczki z czasów prl).

 

W dniu 31.05.2023 o 12:32, jarek08s napisał(-a):

A więc zegarek dotarł,na moje jest to podrobka z końca lat 80-tych,mogę odesłać ale ma pewien urok i w zasadzie za wiele nie odbiega od szwajcarskich kwarcow z tamtych lat,jest solidny,ciężki i nawet te ślady zużycia są takie vintage a nie tandeta. Zastanowię się i podejmę decyzje

20230531_122301.jpg

20230531_122219.jpg

20230531_122149.jpg

 

Wyglada typowo dla Bulovy


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.