Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Pudełka/kasetki na zegarki

Jakie pudełko/kasetka na zegarki Cię interesuje  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Planujemy wprowadzić do oferty kasetki na zegarki i potrzebuję zebrać od Was informacje aby to co zaproponujemy znalazło właściwych adresatów.

Kasetki będą wyprodukowane w Polsce z egzotycznego ładnego drewna ( mahoń itp , to do ustalenia ) pokrywane lakierem satynowym.

Planujemy na wieczku metalową tabliczkę z wygrawerowanym mechanicznie naszym logo lub/i napisem Wyprodukowano w Polsce, wysokiej jakości zamknięcie na kluczyk i flokowane poduszeczki ( kolor floku dobierzemy do zastosowanego drewna egzotycznego ).

Nie chcemy konkurować z powszechnie dostępną chińszczyzną bo zwyczajnie się nie da. To będzie coś "naszego" zrobione w europejskich standardach wysokiej jakości.

Im więcej osób się zdeklaruje tym łatwiej będzie je wyprodukować i zaproponować niższą cenę.

Na razie chcę zbadać rynek czy w ogóle zawracać sobie tym głowę.

Ja daję gwarancję najwyższej jakości.

Nie przedstawię Wam na razie wizualizacji, ale oczywiście projekt powstanie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem na etapie szukania odpowiedniego pudelka/kasetki/organizera. Jak na razie nie znalazłem nic, co by spełniało moje oczekiwania, a stosunek jakości do ceny byłby zadowalający. Trzymam kciuki za inicjatywę, a na razie kombinuje coś na własną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną taką skrzyneczkę chociaż niekoniecznie z niej korzystam ale czymś ciekawym w drewnie Jestem zainteresowany.

Jeśli można doradzić to proponuję żeby nie była zbyt mała i zbyt duża to znaczy takie powiedzmy 9 - 12 zegarków jest moim zdaniem w sam raz. 

Inną rzecz jaką zauważyłem w takich skrzyneczkach to bardzo często jest mało miejsca na poszczególne zegarek to znaczy o ile koperta jest niedużo to mogłoby być natomiast takie powiedzmy 42 mm to już jest blisko od ścianki do ścianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Ja mam jedną taką skrzyneczkę chociaż niekoniecznie z niej korzystam ale czymś ciekawym w drewnie Jestem zainteresowany.

Jeśli można doradzić to proponuję żeby nie była zbyt mała i zbyt duża to znaczy takie powiedzmy 9 - 12 zegarków jest moim zdaniem w sam raz. 

Inną rzecz jaką zauważyłem w takich skrzyneczkach to bardzo często jest mało miejsca na poszczególne zegarek to znaczy o ile koperta jest niedużo to mogłoby być natomiast takie powiedzmy 42 mm to już jest blisko od ścianki do ścianki.

 

typowe dla chińskich wyrobów oni wszystko za małe robią. Brak staranności na etapie projektowania. Klonowanie juz istniejacych rozwiazan i wymiarow ktore byly dobre w latach 80tych gdy zegarki byly mniejsze. Dlatego Wam piszę, że my nie chcemy iść tą drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mam jedno pudełko takie powiedzmy bardziej ekskluzywne i tam właśnie miejsca jest wystarczająco, a jedno dawno temu dostałem w prezencie takie typowo chińskie to leży sobie gdzieś na półce i się kurzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa ! Będę obserwował temat. Jeśli tylko pojawi się możliwość zakupu, zgłoszę się z pewnością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany. Czy wieko będzie pełne lub przewidujesz szkło?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Astarloa12 napisał(-a):

Jestem zainteresowany. Czy wieko będzie pełne lub przewidujesz szkło?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

O tym zdecydują glosy w ankiecie. Wydaje mi sie ze przeszklenia w pudelkach na zegarki sa troche bez sensu. W rotomacie to rozumiem, kręci się podswietla mozna ustawic na półce a pudelka zwykle poziomo leżą i i tak nikt tych zegarkow z poziomu kanapy nie widzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na to inne spojrzenie i lubię się pogapić na swoje zegarki jak cykają w pudełku. Aktualne mi na to nie pozwala i przy najbliższej wymianie wrócę do takiego z przeszkleniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłbym za przeszkleniem wieka - aktualnie właśnie w takim trzymam swoje zegarki i lubię na nie popatrzeć bez otwierania pudełka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż po wstępnym oszacowaniu kosztów do 400zl nie ma szans wykonanie tego pudelka w Polsce w jakości jaką planujemy. Samo drewno egzotyczne kosztuje sporo.

Myślę, że trzeba mierzyć w kwotę 700-800zl przy pudełku na 8 zegarków. W sumie trochę źle zbudowałem ankietę wiadomo przecież, że każdy chciałby premium w cenie chińszczyzny 🙂 problem w tym, że to niemożliwie. Albo inaczej być może by się dało gdybyśmy planowali wyprodukować tego 1000szt.

Wydaje mi się, że to i tak niska cena biorąc pod uwagę jakiej wartości zegarki będzie przechowywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.