Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się uzbrajam w cierpliwość i czekam. Póki nie ma informacji, że się nie dostałem to można się łudzić, że się będzie wylosowanym.

BTW. Szanse były cholernie małe 1500 sztuk, prawie 30000 chętnych. Tym bardziej koledze który został wylosowany należą się gratulacje, że ma tyle szczęścia. A przegrani niech sobie wmawiają, że mają szczęście w miłości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, alleck napisał(-a):

Może będzie kolejna seria? A tak z ciekawości o której godzinie dostałeś maila?

 

O której godzinie dostałeś maila jeśli można wiedzieć?

 

Mój znajomy dostał po 14stej

Po 14. 

23 minuty temu, alleck napisał(-a):

To ja się uzbrajam w cierpliwość i czekam. Póki nie ma informacji, że się nie dostałem to można się łudzić, że się będzie wylosowanym.

BTW. Szanse były cholernie małe 1500 sztuk, prawie 30000 chętnych. Tym bardziej koledze który został wylosowany należą się gratulacje, że ma tyle szczęścia. A przegrani niech sobie wmawiają, że mają szczęście w miłości ;)

Dzięki. Nic jeszcze straconego, bo z czerwonym było dodatkowe losowanie, jako że poszczególni szczęśliwcy albo zrezygnowali z zamówienia, albo, nie czekając na realizację, wystawili zegarki na sprzedaż:) Może tym razem będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie jest już wszystko jasne. Dzisiaj w nocy o 0.50 przyszedł mail. Niestety nie udało się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pudło. 😊


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie nic :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które zarejestrowały się we wszystkich 3 loteriach i nie miały do tej pory szczęścia, dostały dziś maile o możliwości nabycia specjalnej zielonej edycji "czterolistna koniczyna". Wszystko w miłym tonie, na zasadzie: wiemy, że trzykrotnie się zawiodłeś, przykro nam tego powodu, więc masz możliwość zdobycia zegarka bez losowania.

 

Dostaliście coś takiego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tylko raz, nie zaliczam się do tej grupy do której kierowali tego maila, tak więc nic nie dostałem :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2/3 wiec też nic nie dostalem


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, starbury napisał(-a):

Osoby, które zarejestrowały się we wszystkich 3 loteriach i nie miały do tej pory szczęścia, dostały dziś maile o możliwości nabycia specjalnej zielonej edycji "czterolistna koniczyna". Wszystko w miłym tonie, na zasadzie: wiemy, że trzykrotnie się zawiodłeś, przykro nam tego powodu, więc masz możliwość zdobycia zegarka bez losowania.

 

Dostaliście coś takiego? 

w filmie na instagramie padło, że będą się kontaktować w ciągu najbliższych dni też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monochrome nadaje ze w kwietniu może się pojawić nowy M.A.D:

 

"Have you been following the @m.a.d.editions Instagram account lately?

Just in case you haven’t, apparently there’s a new colourful edition of the M.A.D.1 coming, on April 3rd. Titled the ‘Time to Love’, it’s going to be a collaboration with the French artist Jean-Charles de Castelbajac limited to 999 pieces.

🤔 Any ideas what it might look like?"

 

Ja juz raczej odpuszczę ale będę obserwował temat


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wzorem Dionizego Cichockiego z Alternatywy 4 - wezmę w tym udział z przyzwyczajenia, nie licząc na powodzenie. Ten nadchodzacy projekt ma szanse być najbrzydszy, biorąc pod uwagę pstrokaciznę jaką tworzy artysta współprojektujący zegarek, ale w ramach ciekawostki czemu by nie spróbować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2024 o 13:32, meinard napisał(-a):

Ja wzorem Dionizego Cichockiego z Alternatywy 4 - wezmę w tym udział z przyzwyczajenia, nie licząc na powodzenie. Ten nadchodzacy projekt ma szanse być najbrzydszy, biorąc pod uwagę pstrokaciznę jaką tworzy artysta współprojektujący zegarek, ale w ramach ciekawostki czemu by nie spróbować. 

 

Zadajesz retoryczne pytanie - "dlaczego mialbym sie nie zapisac na zegarek, ktory mi sie nie bedzie podobac?"

To juz od razu napisz - "zapisuje sie, moze uda mi sie cos na tym zarobic" - 😂


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

To juz od razu napisz - "zapisuje sie, moze uda mi sie cos na tym zarobic" - 😂

Bzdura. Chrono zawalone jest zielonymi i czerwonymi, w tym nawet widzę że jeden nienoszony za retail jest wystawiony: https://www.chrono24.pl/mbf/--red--------id33662675.htm. Więc na jaki tu zarobek można liczyć, 2-3k, biorąc pod uwagę efekt świeżości? Gra niewarta świeczki.  

 

Zwyczajnie jestem snobem i chciałbym mieć zegarek, z którym Max Busser miał coś wspólnego - nawet jeśli to tylko specyficznie obudowana miyota. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, meinard napisał(-a):

Bzdura. Chrono zawalone jest zielonymi i czerwonymi, w tym nawet widzę że jeden nienoszony za retail jest wystawiony: https://www.chrono24.pl/mbf/--red--------id33662675.htm. Więc na jaki tu zarobek można liczyć, 2-3k, biorąc pod uwagę efekt świeżości? Gra niewarta świeczki.  

 

Zwyczajnie jestem snobem i chciałbym mieć zegarek, z którym Max Busser miał coś wspólnego - nawet jeśli to tylko specyficznie obudowana miyota. 

 

To pozwole sobie sprostowac te bzdury o ktorych piszesz:
- Zegarek, ktory podlinkowales na CH24 kosztuje 3800CHF, podczas gdy nowy to cena 2900CHF, nawet jesli odejmiesz %, ktory trzeba zaplacic CH24, to nadal jest over

- RED i GREEN byly wyprodukowane w dosc duzej ilosci, a ich ceny na CH24 sa miedzy 3800CHF, a 8000CHF.

- Ilosc sztuk RED i GREEN na CH24 w tym momencie to 41, w zaden sposob nie mozna nazwac tego "zawaleniem"
- M.A.D1 BLUE, zostal wyprodukowany w najmniejszej ilosci - 450 sztuk i jest tylko jedna sztuka na CH24. Osiaga ceny kilkukrotnie wyzsze niz swoj retail, ktory byl na poziomie 1900CHF.
- M.A.D1 x JCDC ma byc limitowany i wyprodukowany w o wiele mniejszej ilosci niz RED i GREEN, o czym pewnie wiesz

Ja tam nic nie mam do fliperow. Niech kazdy zarabia jak chce, kupuje i sprzedaje za ile chce, ale bajki o tym, ze "sie zapisze, choc i tak mi sie nie spodoba" i "pewnie bede musial sprzedac jak mi zaproponuja zakup", to mozna wlozyc do tych samych powiesci, co opowiadaja o "zegarkach na strychu dziadka". Wez to na klate jak facet - zapisuje sie, bo nic nie strace, a moze zarobie i tyle.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

- Zegarek, ktory podlinkowales na CH24 kosztuje 3800CHF, podczas gdy nowy to cena 2900CHF, nawet jesli odejmiesz %, ktory trzeba zaplacic CH24, to nadal jest over

No jeszcze vat i cło UE wypadałoby uwzględnić w tym równaniu.

 

13 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

- RED i GREEN byly wyprodukowane w dosc duzej ilosci, a ich ceny na CH24 sa miedzy 3800CHF, a 8000CHF.

Mogą być nawet i po milion CHF wystawione, to bez znaczenia. Patrzę na ceny z dolnych widełek. 

 

18 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

- M.A.D1 BLUE, zostal wyprodukowany w najmniejszej ilosci - 450 sztuk i jest tylko jedna sztuka na CH24. Osiaga ceny kilkukrotnie wyzsze niz swoj retail, ktory byl na poziomie 1900CHF.

Przykład Blue jest nierelewantny, skoro jego model sprzedaży był inny od Red i Green i nigdy nie był dostępny dla "zwykłych" kupujących nawet na loterii. 

 

21 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Ja tam nic nie mam do fliperow. Niech kazdy zarabia jak chce, kupuje i sprzedaje za ile chce, ale bajki o tym, ze "sie zapisze, choc i tak mi sie nie spodoba" i "pewnie bede musial sprzedac jak mi zaproponuja zakup", to mozna wlozyc do tych samych powiesci, co opowiadaja o "zegarkach na strychu dziadka". Wez to na klate jak facet - zapisuje sie, bo nic nie strace, a moze zarobie i tyle.

Ojezu jakim ty jesteś toksykiem, to nawet mi się nie chce komentować xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2024 o 13:32, meinard napisał(-a):

Ten nadchodzacy projekt ma szanse być najbrzydszy, biorąc pod uwagę pstrokaciznę jaką tworzy artysta

 

przewidziałeś

 

MAD-Editions-MAD1-Time-To-Love-x-Jean-Ch

MAD-Editions-MAD1-Time-To-Love-x-Jean-Ch

https://monochrome-watches.com/mad-editions-mad-1-time-to-love-by-designer-jean-charles-de-castelbajac-hands-on-specs-availability-raffle-price/


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kamień z serca, nie mam nawet dylematu czy brać udział w tej loterii. Takie to brzydkie że autentycznie nie chciałbym tego oglądać na własne oczy.

Poza tym chyba cena poszła do góry. Teraz jest 3200CHF netto, więc z naszym vatem, jakimiś opłatami to wychodzi pewnie ponad 18k zł, oh hell no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wcześniejsze wersje były bardziej zachowawcze, mogły się podobać. Ta jednak nie jest taka zła, nie demonizujmy jej. Mi osobiście nie podoba się pasek, który bym na wstępie wywalił😉 a sam zegar jest dla mnie dalej ciekawy. Ja tam pobrałem los💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wysyłają pierwsze maile z gratulacjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.