Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Co myślicie o nowej limitce Casio TRN-50-2A

Rekomendowane odpowiedzi

Limitowana do 4000, z tego co czytałem w Japoni już wyprzedana, dzisiaj zamówiłem w przedsprzedaży na amerykańskiej stronie Casio, wysyłka pod koniec miesiąca 

IMG_0259.png


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Limitowana do 4000, z tego co czytałem w Japoni już wyprzedana, dzisiaj zamówiłem w przedsprzedaży na amerykańskiej stronie Casio, wysyłka pod koniec miesiąca 
IMG_0259.thumb.png.66af34352efbce84655dd80789b7fae3.png
Kurcze, świetny jest. Do tego w full metal, solar, bt i screwback z 50m. Fajowy. Coś czuję, że te 4000 zamówień poleci szybko, a później będą wystawiane w chorych cenach na eBayu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Standardowe odcinanie kuponów retro a że retro to uroda nocnika. 500$ ? A co niby daje w tej cenie fajniejszego od każdej kostki fullmetal b5000 ? Jestem na NiE 🤓

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki sa juz wyprzedane na stronie Casio w US…


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamowiłbym na flipa , nosić bym nie chciał 

Edytowane przez gszydlowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem :)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sol napisał(-a):

Zostaję przy swoim.

Jest ładniejszy :)

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Jest dużo ładniejszy 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwadratowa koperta zdecydowanie lepiej by siadła.

No i bransoletę mam dużo fajniejszą ;)

 

Wniosek: lepiej się rozejrzeć za używką w dobrym stanie.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwadratowa koperta zdecydowanie lepiej by siadła.
No i bransoletę mam dużo fajniejszą 
 
Wniosek: lepiej się rozejrzeć za używką w dobrym stanie.
Coś czuję, że chwilkę poczekamy i Twój zegarek również dostanie reedycję Casio rozochocone sukcesem linii Vintage i wynikiem przedsprzedaży tej limitki na bank nie poprzestanie na jednym modelu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_1188.jpeg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Robnyc napisał(-a):

IMG_1188.jpeg

I co i co, jakie wrażenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki pozytyw to wykonczenie koperty i bransy , minus dla mnie przy sporym nadgarstku to wielkosc, nosi sie jak 39/40mm zegarek nie jak duzy G-shock

13 minut temu, filipt5r napisał(-a):

I co i co, jakie wrażenia? 

 

IMG_1187.jpeg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł pewnie ten sam, co w GMW-B5000? Podoba mi się. Jak tylko pojawi się jakiś egzemplarz w Polsce, chętnie zrobiłbym recenzję na kanale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Robnyc napisał(-a):

Wielki pozytyw to wykonczenie koperty i bransy , minus dla mnie przy sporym nadgarstku to wielkosc, nosi sie jak 39/40mm zegarek nie jak duzy G-shock

 

IMG_1187.jpeg

Mega. 

Wyświetlacz czytałem że jest stn więc pewnie fajnie go widać. 

Czy wszystkie powierzchnie są wypolerowane na połysk? Tak wygląda ze zdjęć które widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie z wyjatkiem gory koperty


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1,50$ za moduł, 20$ za inne surowce i pracę robotów oraz 478,50$ sentymenty, ponieważ istnieje tylko 4000 zegarków i znacznie więcej niż 4000 dorosłych tęskniących za dzieciństwem. 

Btw

Za 500$ to już powinien być szafir a nie plastik i WR100 przy tej grubości koperty. 
Klasyk z 1974 o niebo ładniejszy.  

Edytowane przez zorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1,50$ za moduł, 20$ za inne surowce i pracę robotów oraz 478,50$ sentymenty, ponieważ istnieje tylko 4000 zegarków i znacznie więcej niż 4000 dorosłych tęskniących za dzieciństwem. 
Btw
Za 500$ to już powinien być szafir a nie plastik i WR100 przy tej grubości koperty. 
Klasyk z 1974 o niebo ładniejszy.  
Kolego@zorro, komentarz jakby zaczepnie-zazdrosny, czy tylko ja tak to odebrałem?

Ogólnie troszkę się zgadzam (nie w przypadku stwierdzenia, że oryginał ładniejszy) choć dla mnie te 478,50$ to podatek od dziedzictwa i historii marki. I zapewne każdy, kto lubi zegarki wie, że Casio mogło to zrobić lepiej. Daliby cenę 300 USD, wsadzili szafir, WR100 i puścili jako reedycja a nie limitka i sprzedaliby tego dziesiątki, może setki tysięcy raz dwa, a internety okrzyknęli by Casio jako PRX killer. Ale w Casio poszli w inną stronę i na uczczenie 50-sieco lecia wypuścili limitkę po wysokiej cenie. Efekt taki, że 4000 szczęśliwców ma i się cieszy, reszta zazdrości skrycie lub nieskrycie, a co niektórych ściska żal nie mieli budżetu lub mieli nieco więcej rozsądku i na czas nie kupili i teraz nie kupią bo przy odsprzedaży ceny są jeszcze bardziej chore.

Oczywiście mój komentarz, jest ironiczno-prześmiewczo-żartobliwy.
Trzymajmy kciuki, że kolejna reedycja np. Casiotrona X-1 trafi do regularnej dystrybucji po niższej cenie w super specyfikacji. Choć pewnie skończy się podobnie, czyli z limitką i pewnie jeszcze wyższa ceną.

Kolego@Robnyc, świetny jest. Niech się nosi.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 godzin temu, rm26 napisał(-a):

Kolego@zorro, komentarz jakby zaczepnie-zazdrosny, czy tylko ja tak to odebrałem?

Ogólnie troszkę się zgadzam (nie w przypadku stwierdzenia, że oryginał ładniejszy) choć dla mnie te 478,50$ to podatek od dziedzictwa i historii marki. I zapewne każdy, kto lubi zegarki wie, że Casio mogło to zrobić lepiej. Daliby cenę 300 USD, wsadzili szafir, WR100 i puścili jako reedycja a nie limitka i sprzedaliby tego dziesiątki, może setki tysięcy raz dwa, a internety okrzyknęli by Casio jako PRX killer. Ale w Casio poszli w inną stronę i na uczczenie 50-sieco lecia wypuścili limitkę po wysokiej cenie. Efekt taki, że 4000 szczęśliwców ma i się cieszy, reszta zazdrości skrycie lub nieskrycie, a co niektórych ściska żal nie mieli budżetu lub mieli nieco więcej rozsądku i na czas nie kupili i teraz nie kupią bo przy odsprzedaży ceny są jeszcze bardziej chore.

Oczywiście mój komentarz, jest ironiczno-prześmiewczo-żartobliwy.
Trzymajmy kciuki, że kolejna reedycja np. Casiotrona X-1 trafi do regularnej dystrybucji po niższej cenie w super specyfikacji. Choć pewnie skończy się podobnie, czyli z limitką i pewnie jeszcze wyższa ceną.

Kolego@Robnyc, świetny jest. Niech się nosi.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Kolego sprawdź jakie japończyki mam na stanie. Powinny być gdzieś w temacie nowe nabytki japońskie i sam sobie odpowiedz na pytanie czy jestem zazdrosny. 

Edytowane przez zorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego sprawdź jakie japończyki mam na stanie. Powinny być gdzieś w temacie nowe nabytki japońskie i sam sobie odpowiedz na pytanie czy jestem zazdrosny. 
@zorro długo się zastanawiałem czy odpowiedzieć bo nie chcę i nie lubię zbędnych gówno burzy na forach a widzę, że masz jakieś niepotrzebne ciśnienie. Jednak postanowiłem sprostować kilka rzeczy, bo wiedzę, że nie zostały odebrane odpowiednio.
- Po pierwsze napisałem, że mój komentarz miał zabarwienie żartobliwe jakby ktoś tego nie odczuł.
- Po drugie napisałem, że się z Tobą po części zgadzam. Mnie sie co prawda nowa limitka Casiotrona bardzo się podoba, ale zgadzam się, że jest/była droga (być może nieco za droga) i znaczna część tej ceny to bazowanie na historii, dokonaniach i sentymencie lub potencjalnym hype'ie na lata '70.
- Po trzecie każdy czuje, że Casio stać na lepiej i zakładam, że mogli to zrobić również taniej, ale zrobili to tak, jak zrobili i się sprzedało.
- Po czwarte, już odnosząc się do stanu posiadania. Ja nie z tych, co się interesują tym, co inni mają, również specjalnie tego nie śledzę, ale życzę każdemu, aby wiodło mu się jak najlepiej. Jeżeli masz pokaźną kolekcję to gratuluję i życzę dalszej jej rozbudowy. Wszyscy tutaj jesteśmy na forum po to, żeby dzielić się pasją jaką są zegarki.
- I juz ostatnie. Biorąc pod uwagę, że mój nieco żartobliwy wpis sprowokował Cię do takiej odpowiedzi to możliwe, że jednak trafiłem w punkt. Przejrzałem na krótko wpisy z działu gdzie chwalimy się nowymi japończykami i nie zauważyłem, aby ktoś wrzucił fotki nowego nabytku i otrzymał komentarze, że "wiesz co, przepłaciłeś bo koszt wykonania tego zegarka to tylko 5% ceny zakupu a reszta to tylko marketing, a do tego inne są ładniejsze", a Twój wpis o wycenie Casiotrona z grubsza tak właśnie wyglądał.

Ufff.... koniec litani. Bez odbioru.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, rm26 napisał(-a):

@zorro długo się zastanawiałem czy odpowiedzieć bo nie chcę i nie lubię zbędnych gówno burzy na forach a widzę, że masz jakieś niepotrzebne ciśnienie. Jednak postanowiłem sprostować kilka rzeczy, bo wiedzę, że nie zostały odebrane odpowiednio.
- Po pierwsze napisałem, że mój komentarz miał zabarwienie żartobliwe jakby ktoś tego nie odczuł.
- Po drugie napisałem, że się z Tobą po części zgadzam. Mnie sie co prawda nowa limitka Casiotrona bardzo się podoba, ale zgadzam się, że jest/była droga (być może nieco za droga) i znaczna część tej ceny to bazowanie na historii, dokonaniach i sentymencie lub potencjalnym hype'ie na lata '70.
- Po trzecie każdy czuje, że Casio stać na lepiej i zakładam, że mogli to zrobić również taniej, ale zrobili to tak, jak zrobili i się sprzedało.
- Po czwarte, już odnosząc się do stanu posiadania. Ja nie z tych, co się interesują tym, co inni mają, również specjalnie tego nie śledzę, ale życzę każdemu, aby wiodło mu się jak najlepiej. Jeżeli masz pokaźną kolekcję to gratuluję i życzę dalszej jej rozbudowy. Wszyscy tutaj jesteśmy na forum po to, żeby dzielić się pasją jaką są zegarki.
- I juz ostatnie. Biorąc pod uwagę, że mój nieco żartobliwy wpis sprowokował Cię do takiej odpowiedzi to możliwe, że jednak trafiłem w punkt. Przejrzałem na krótko wpisy z działu gdzie chwalimy się nowymi japończykami i nie zauważyłem, aby ktoś wrzucił fotki nowego nabytku i otrzymał komentarze, że "wiesz co, przepłaciłeś bo koszt wykonania tego zegarka to tylko 5% ceny zakupu a reszta to tylko marketing, a do tego inne są ładniejsze", a Twój wpis o wycenie Casiotrona z grubsza tak właśnie wyglądał.

Ufff.... koniec litani. Bez odbioru.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

Dużo tego tekstu ale umknęła Ci Kolego jedna rzecz tytuł wątku jest „Co myślicie o nowej limitce Casio TRN-50-2A” a nie nowe nabytki japońskie. A to co myślę o nowej limitce właśnie napisałem powyżej. Jak Ci się tak bardzo podoba ta limitka to bierz. Na eBayu są dostępne bez problemu. Tylko musisz naszykować 700$ plus VAT i cło. Też bez odbioru …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze 4 tys sztuk to żadna limitacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.