Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie się trafił 126p - miałem przez 10 lat.

Być może w ramach kryzysu wieku średniego kupię jakąś alfę - to najtańsza opcja do rwania lasek :(

ale zdania nie zmieniam - fiata nigdy więcej

Alfa Romeo to Fiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetna klasyczna terenówka a jeszcze w wersji AMG 55, 500 koni 5,5 do setki poprostu rakieta :(

To absolutna klasyka.I świetny wóz.Właśnie jego ponadczasowe kształty to jeden z atutów.Chyba bardziej cywilizowany w 400 CDI bo w AMG jedna stacja na własność to mało.Tak czy siak do garażu aut jako terenowe wjeżdża pierwsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To absolutna klasyka.I świetny wóz.Właśnie jego ponadczasowe kształty to jeden z atutów.Chyba bardziej cywilizowany w 400 CDI bo w AMG jedna stacja na własność to mało.Tak czy siak do garażu aut jako terenowe wjeżdża pierwsza.

 

Jeśli dla Was ponadczasowy jest kształt KWADRATU to zgoda.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To absolutna klasyka.I świetny wóz.Właśnie jego ponadczasowe kształty to jeden z atutów.Chyba bardziej cywilizowany w 400 CDI bo w AMG jedna stacja na własność to mało.Tak czy siak do garażu aut jako terenowe wjeżdża pierwsza.

 

G classe :( kocham ten wóz, ale w teren kupiłbym Patrola 3d albo Pajero 3d ewentualnie jakiegoś land crusiera. Przynajmniej nie ma żalu jak się porysuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
G classe :( kocham ten wóz, ale w teren kupiłbym Patrola 3d albo Pajero 3d ewentualnie jakiegoś land crusiera. Przynajmniej nie ma żalu jak się porysuje

 

Lakier na G-klasie jest specjalnie utwardzany. Kiedys w warsztacie pokazywali mi jak zachowuje sie pod wplywem diaxa. Zamiast zejsc z blachy, po prostu sie spalil. Woz pierwsza klasa, szczegolnie ta starsza wersja (chyba Wolf sie nazywala)- krotka.

 

Patrol jest dobry (oczywsicie mowimy o starszych modelach), tani w przerobkach, pelno czesci no i kosztuje grosze, ale sie nie umywa do G :(


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lakier na G-klasie jest specjalnie utwardzany. Kiedys w warsztacie pokazywali mi jak zachowuje sie pod wplywem diaxa. Zamiast zejsc z blachy, po prostu sie spalil. Woz pierwsza klasa, szczegolnie ta starsza wersja (chyba Wolf sie nazywala)- krotka.

 

Patrol jest dobry (oczywsicie mowimy o starszych modelach), tani w przerobkach, pelno czesci no i kosztuje grosze, ale sie nie umywa do G :(

 

 

Ok never mind IMO G klasa jest za***ista i jest w na liscie moich dream carów, ale w terenie bym się nią nie bujał, wybrałbym raczej ten wóz na wypady w alpy na narty czy na wakacje z rodzina zamiast kombi.

 

Tsuki suzuki daje radę, ale pamiętaj, że pokazujesz auto które ma nie wiele wpsólnego z serią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale pokazuję że stawialbym naspecjalizację a nie na auto "wszystkomogące" jak G seria AMG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole Land Rovery - od zawsze rzadzily w camel trophy i to dla mnie najlepszy wyznacznik mozliwosci offroadowych

a z tych ciut mniejszych 4x4 to tylko ten (jeden z bardzo niewielu hamburgerow ktorego bym chetnie zakupil)

 

30.jpg


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jedyny poza muscle carami, hamburger którego bym kupił

 

 

Poza tym Panowie, wydaję mi się, że znowu nasze porównania są niezbyt trafione, każde 4x4 (każde prawdziwe nie SUV) w podobnym stopniu poradzi sobie w "normalnym" offroadzie (z kolei weź pan zdefiniuj normalny offroad), nie mówię tu o radjach i naprawde ekstremalnym offrodzie. Wszystko zależy od kierownika (jak zawsze). Mamy powiedzenie z kolegą.

 

"Samochód gwizda, ale kierowca piz**".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh kolejny:(

 

Tył napęd, mokra nawierzchnia, brak skilla i trochę za szybko:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mokra nawierzchnia to u nas dziś nie była..Nie wiem jak to się stało znam dobrze tę ulicę to prosty odcinek,musiał grzać okrutnie i coś się stało może głupi błąd nieoczekiwany ruch kierownicą i ...tragedia.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mpawel87

od rana jak to zobaczyłem to w szkou jestem jak on to zrobił że taki bnan wyszedł musiał nieżle grzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mało widziałeś

 

anyway w tych beemkach to naprawdę debile jeżdzą. Ostatnio co widzę wypadek to bmw: latarnia na Radzymińskiej 3 tyg temu, najechanie na tył przed Łomiankami w niedzielę, a 2 tyg temu jakiś kretyn w nowej beemce potracil rowerzystę pod moim domem. Kuźwa ścieżka rowerowa jest, tysiące samochodów a akurat jak potrącenie to bmw. Może zróbmy wszystkim "posiadaczom" bmw lobotomię to wypadkowość spadnie o połowę


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest co za idiota dopuscil do stosowania slupy ktore stoja przy drodze i sie nie lamia ...... :P


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa to znaczy że słup był winny? no cóż trzeba go skazać na 10 lat to może się nauczy i następnym razem jak głupek będzie leciał 200 to sie uchyli


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie unoś się Switch ma w pewnym sensie rację.Nawet głupota nie jest warta życia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mpawel87

gdyby słupa tam nie było to pewnie byłby jakis samochód i jeszcze wieksza tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie tak - spora część tych co się zabija na słupach i drzewach jak by wyżyli to następnym razem uśmiercili by kogoś niewinnego


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mpawel87

pewnie masz rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaa to znaczy że słup był winny? no cóż trzeba go skazać na 10 lat to może się nauczy i następnym razem jak głupek będzie leciał 200 to sie uchyli

 

tym razem moze byla i glupota. Wez jednak pod uwage ze ktos mogl sie na nim zatrzymac kto stracil panowanie nad samochodem w trudnych warunkach lub na przyklad uciekal na pobocze zeby uniknac kolizji z pieszym.

Jestem za karaniem i egzekwowaniem ale tak jak sadzenie drzew przy drodze tak i instalowanie slupow ktore sie nie lamia jest przejawem glupoty i krotkowzrocznosci inzynierow od ruchu drogowego.

Wez pod uwage ze to nie bylo auto ktore wazy 800 kg. Z tego co widze to E39 i to w wersji M3 (chyba). To auto wazy 2,5 tony. Slup sie nawet nie pochylil. Tradycyjny sposob konstruowania przez polskich inzynierow. 5cm stali bylo ok to 10 cm bedzie jeszcze lepsze...


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.