Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

ryk jego silnika nie ma sobie rownych - zabija :shock: :)

:)

 

kiedyś przez pół Opola wlokłem się (celowo) za jakimś dodgem (chyba też ramem), który toczył się niespiesznie, na klapie miał 8,ileś L ... a rur po bokach wydobywały się dźwięki boskie. Ich odbiór zakłócała mi tylko moja dziewczyna, która co jakiś czas informowała mnie że jestem idiotą, czy jakoś tak... :wink:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takoż sofcie było, tylko jak wspomniałem uno ważyło sporo mniej niż fabrycznie bo miało parę rzeczy wyjętych własnie w celu poprawy osiągów (brak tylnej kanapy, zapasu i kilku jeszcze bibelotów)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft nie zgodzę się z Twoją opinią, że 230km Subaru musi być szybsze od 185 Ibizy, Subaru cięższe a i silnik diesla z Ibizy ma inną charakterystykę, 400Nm dostępne prawie od zaraz. To tak jakby porównać Subaru i Hondę Legend ma 300KM to musi wygrać... :twisted:


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz soft prowadziłeś oba omawiane samochody? ja tak. może masz rację, ale ja mówię o moich subiektywnych odczuciach a ich to co mówisz nie zmieni :)


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) niech będzie, jak kiedyś będziesz miał okazję prowadzić taką Ibizę lub o porównywalnej mocy to napisz jak Ci się podobało... :)


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.4, jeździłem S16 ale RC niestety nie, nikt ze znajomych nie ma :)


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne autka :)

Powiedz co byś kupił przy nieograniczonym budżecie?


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja : dla mnie 911 Turbo, dla rodziny RS6 kombi :twisted:


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam tro wychodzi na to ze mam w sobie cos z dresa bo uwielbiam sie ciac na swiatlach zwlaszcza z "true Dresami" i udowadniac im ze ich Golfik z pelnym tesco tuningiem nie jest szczytem osiagniec motoryzacyjnych. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.