Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

SOft, ja bym wolal Mini Cooper S Works BBR ! 285KM to jest dopiero odlot :mrgreen:

Tak wlasciwie to co lepiej jezdzi? CTR czy Miniak S ?

Elo Elo , my dresiarze musimy trzymac sie razem, Sztama i joł :)

osiagana agresywna i dominujaca postawa gwarantowaly wymiane plynow z "najlepsza" samica.

Albo nawet ze wszystkim samicami :)

ja stojac na swiatlach obok fajnego samochodu w typie np. prosiaka 911, mietka amg, albo jakiegos mocnego amerykanca czesto "prowokuje" przygazowkami, zeby posluchac ich silnika... :) np. na poludniu wawy pomyka sobie dodge ram srt-10 z naklejkami "suzuki" (pracownik salonu?). kiedys udalo mi sie go sprowokowac - :shock: ryk jego silnika nie ma sobie rownych - zabija :shock: :)

Chlop sie musial poswiecic - zrzucic bieg w automacie na N i przegazowac, po czym ponownie wrzucic na D - docen :)

(mnie sie nigdy nie chce)

to ja robilem przygazowki, nie on. on zaczekal na swiatlo i dal pelen ogien, a ja stalem i zbieralem szczeke z podlogi... :)

Dzwiek V-ki poczawszy od V8 jest niesamowitym zjawiskiem :)

Na wolnych obrotach cichutki bulgot, na wysokich ryk przypominajacy mysliwiec z II wojny swiatowej :)

Potwierdzam :) Pierwszy raz mam auto z motorem V8. Z wczesniejszą V6 nie da się porównać. Mimo ze automat, jak chce to mogę ruszyć spod swiatel z jednym wielkim piskiem :) Nie robie tego, ale bym mogl :)

No dobra, raz sprobowalem bo mnie gowniarz z tuningowanym Kadetem sprowokowal.

:):):)

Marcin

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

A to jest coś ,co mnie bierze . I sportowy i limuzyna jednocześnie.No i ta nazwa. Chyba nawet bardzo używany poza zasięgiem .

0ed20774f60b4894.jpg

Achtung! Spitfire :twisted: :lol:

<a href=http://img113.imageshack.us/img113/2105/jeep1yi2.jpg' alt='jeep1yi2.jpg'>

Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

A takie samochody panowie?

dscn4719zj2.th.jpgdscn4721ru7.th.jpgdscn4722ba1.th.jpgdscn4723oq1.th.jpg

"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

Guest pcstud

a co myslicie o Renault VelSatis?

wielkie, brzydkie i super lusksusowe w srodku, niezle silniki... tylko cos podejrzanie tanie uzywki sa i to mi daje do myslenia ;-)

ciagle na tapecie jest Outback ale zanim go kupie to sie jeszcze chce porozgladac troche- podsuncie mi jakis dobry pomysl przy zalozeniach:

- nowy do max 150tys (za uzywke dam polowe tego i kupie max 2-3 letnie)

- samochod niezbyt rzucajacy sie w oczy (BMW, Audi, Mercedesy raczej odpadaja :D )

- mocny silnik, jak najlepsze wyposazenie, duze w srodku

narazie najbardziej pasuje mi do tego opisu Subaru Legacy, ten VelSatis namieszal mi troche w glowie, moze tez nie glupi bylby jakis SuperB (tylko niestety emerycki strasznie); mysle tez o jakims Saabie... pomozcie czlowiekowi :-) w zyciu nie kupilem samochodu uzywanego, ale patrzac na ceny chyba trzeba rozwazyc ta opcje

Vel Satis to płynący spokój, cisza, komfort. Ja jeździłem troszkę pożyczonym, Nagib testował kilka lat - z nim pogadaj.