Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

SOft, ja bym wolal Mini Cooper S Works BBR ! 285KM to jest dopiero odlot :mrgreen:

 

Tak wlasciwie to co lepiej jezdzi? CTR czy Miniak S ?

 

Elo Elo , my dresiarze musimy trzymac sie razem, Sztama i joł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osiagana agresywna i dominujaca postawa gwarantowaly wymiane plynow z "najlepsza" samica.

 

Albo nawet ze wszystkim samicami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja stojac na swiatlach obok fajnego samochodu w typie np. prosiaka 911, mietka amg, albo jakiegos mocnego amerykanca czesto "prowokuje" przygazowkami, zeby posluchac ich silnika... :) np. na poludniu wawy pomyka sobie dodge ram srt-10 z naklejkami "suzuki" (pracownik salonu?). kiedys udalo mi sie go sprowokowac - :shock: ryk jego silnika nie ma sobie rownych - zabija :shock: :)

 

Chlop sie musial poswiecic - zrzucic bieg w automacie na N i przegazowac, po czym ponownie wrzucic na D - docen :)

(mnie sie nigdy nie chce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja robilem przygazowki, nie on. on zaczekal na swiatlo i dal pelen ogien, a ja stalem i zbieralem szczeke z podlogi... :)

 

Dzwiek V-ki poczawszy od V8 jest niesamowitym zjawiskiem :)

Na wolnych obrotach cichutki bulgot, na wysokich ryk przypominajacy mysliwiec z II wojny swiatowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :) Pierwszy raz mam auto z motorem V8. Z wczesniejszą V6 nie da się porównać. Mimo ze automat, jak chce to mogę ruszyć spod swiatel z jednym wielkim piskiem :) Nie robie tego, ale bym mogl :)

No dobra, raz sprobowalem bo mnie gowniarz z tuningowanym Kadetem sprowokowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):):)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Clio, duzo ladniejsze niz poprzednie. I ten niebieski lakier piekny.

Ale i tak mnie nie stac. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 7 to tylko Caterham


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest coś ,co mnie bierze . I sportowy i limuzyna jednocześnie.No i ta nazwa. Chyba nawet bardzo używany poza zasięgiem .

 

0ed20774f60b4894.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Achtung! Spitfire :twisted: :lol:

 

<a href=http://img113.imageshack.us/img113/2105/jeep1yi2.jpg' alt='jeep1yi2.jpg'>


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie samochody panowie?

dscn4719zj2.th.jpgdscn4721ru7.th.jpgdscn4722ba1.th.jpgdscn4723oq1.th.jpg


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

a co myslicie o Renault VelSatis?

 

wielkie, brzydkie i super lusksusowe w srodku, niezle silniki... tylko cos podejrzanie tanie uzywki sa i to mi daje do myslenia ;-)

 

ciagle na tapecie jest Outback ale zanim go kupie to sie jeszcze chce porozgladac troche- podsuncie mi jakis dobry pomysl przy zalozeniach:

- nowy do max 150tys (za uzywke dam polowe tego i kupie max 2-3 letnie)

- samochod niezbyt rzucajacy sie w oczy (BMW, Audi, Mercedesy raczej odpadaja :D )

- mocny silnik, jak najlepsze wyposazenie, duze w srodku

 

narazie najbardziej pasuje mi do tego opisu Subaru Legacy, ten VelSatis namieszal mi troche w glowie, moze tez nie glupi bylby jakis SuperB (tylko niestety emerycki strasznie); mysle tez o jakims Saabie... pomozcie czlowiekowi :-) w zyciu nie kupilem samochodu uzywanego, ale patrzac na ceny chyba trzeba rozwazyc ta opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vel Satis to płynący spokój, cisza, komfort. Ja jeździłem troszkę pożyczonym, Nagib testował kilka lat - z nim pogadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.