Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
zbyszke

Nietypowe zegarki marki Atlantic

Czy to dobry pomysl: zebranie do kupy "dziwnych" Atlantikow?  

402 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem takiego gagatka do roboty

Na żywo bardzo ładny, wrzucę zdjęcia potem jak już go zrobię

P.s. szukam zapadki do ety 2752

20230712_200652.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam trafiło mi się coś takiego, może ktoś coś mi powie, nie znam tego mechanizmu i nic nie mogę znaleźć, proszę o pomoc.

20230731_130342.jpg

20230731_130354.jpg

20230731_130306.jpg

20230731_130254.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba na japońskim werku 😬

Dokładniej to na oriencie


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Podróba na japońskim werku 😬

Dokładniej to na oriencie

A jeszcze dokładniej to na seiko z rodziny 6619 ;) 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.07.2023 o 20:07, Kacperek_77u napisał(-a):

Dostałem takiego gagatka do roboty

Na żywo bardzo ładny, wrzucę zdjęcia potem jak już go zrobię

P.s. szukam zapadki do ety 2752

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/205986-mam-16-lat-i-naprawiam-zegarki-😁/?do=findComment&comment=3353306

 


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dzisiaj został odebrany od zegarmistrza. Zostawiam go w takim stanie tylko po serwisie. 

 

IMG_0199.jpeg

IMG_0200.jpeg

IMG_0201.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nabyłem taki zegarek można jakieś info o tym zegarku , model , wartość , oryginalność itp. Dziękuję

IMG_20230825_065352.jpg

IMG_20230825_065348.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2023 o 13:35, remek741 napisał(-a):

Witam nabyłem taki zegarek można jakieś info o tym zegarku , model , wartość , oryginalność itp. Dziękuję

 

 

Trudno określić oryginalność tego chrono. Swego czasu masowo "dopisywano " logo Atlantic na tarcze CHRONOGRAPHE SUISSE. Lupa pomoże. Jeśli "Atlantic" i napis pod nim są takie same, to raczej ok, ale zwykle "Atlantic" bardziej błyszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonjour wszystkim.

Podobno jedyny taki .🤗

 

IMG_20231101_135309.jpg

IMG_20231101_135033.jpg

IMG_20231101_135801.jpg

Edytowane przez 50 CENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko z córką!!!! Któż to powrócił do żywych!!! @50 CENT witamy ponownie na forum! ;) 

Sprawdź proszę jakiego Worldmaster'a wrzuciłem do wątku "Pokażmy swoje Worldmaster'y"

Edytowane przez BartasW
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część Kolego.

Widziałem jest Git.

 

8 minut temu, BartasW napisał(-a):

Matko z córką!!!! Któż to powrócił do żywych!!! @50 CENT witamy ponownie na forum! ;) 

Sprawdź proszę jakiego Worldmaster'a wrzuciłem do wątku "Pokażmy swoje Worldmaster'y"

Witam kolegę.

Widziałem jest ok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 50 CENT napisał(-a):

Część Kolego.

Widziałem jest Git.

 

Witam kolegę.

Widziałem jest ok.

 

Zwróć pls uwagę że jest "All Stainless Steel", nietypowe jak na Worldmaster'a i nie jest to współczesna koperta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BartasW napisał(-a):

Zwróć pls uwagę że jest "All Stainless Steel", nietypowe jak na Worldmaster'a i nie jest to współczesna koperta...

Takie to jeden na tysiąc się widzi w takim wydaniu.

Atlantic ma najwięcej różnych odmian i walorów modeli,tarcz,kopert,koronek, wskazówek itd. od innych marek zegarkowych na świecie .

Żadna firma tyle nie wyprodukowała modeli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nietypowy to nie wiem ale na pewno fajny sikor z lat 40 :D

20231202_223423.thumb.jpg.568e37a8f2df1d6bae444263b4f1a579.jpg20231202_223439.thumb.jpg.ccda044ba57e1b6c34c43233f4831175.jpg20231202_223542.thumb.jpg.83a516d0d54ea439496a59ce45bb36c3.jpg

20231204_152351.jpg

20231204_093331.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , co sądzicie o tym jak dla mnie wynalazku znajomy to zakupił w Polsce mi ten Atlantic nie przemawia pierwszy raz widzę coś takiego , brak zdjęcia mechanizmu ,koronka współczesna , dekiel nie podchodzi mi raczej do chrono , tarcza też dziwna 

IMG_20231222_204341.jpg

IMG_20231222_212402.jpg

IMG_20231222_204335.jpg

A tu już mój rodzynek Midas

IMG_20230801_123609_MP.jpg

IMG_20230801_123540_MP.jpg

IMG_20230801_123532_MP.jpg

IMG_20230801_123126_HDR.jpg

IMG_20230801_123101_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy damka, czy unisex, ale będę nosił 😆

atllll.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.