Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

To rozmiarowo mniejszy od 18, bo tam 39 i już ciasno na tarczy się robi. Nie wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie krokodyl tylko struś. ;)

A, fakt. Z łapki?

Ok 45mm

Uuu... łapsko mi zmalało. X-Winda trzeba będzie puścić na bazarek. ;) Teraz 17,5 cm.

Schudłeś? Mam nadzieję że nie żadna choroba?

 

Przepiękny! Jednak No1 to jest klasa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej fotce nie wygląda na takie maleństwo.

Też byłem zaskoczony. Bałem się tego rozmiaru.

 

Sam sprawdzisz jak nie zapomnę go wziąć na kolejny podstolik. :)

 

 

Schudłeś? Mam nadzieję że nie żadna choroba?

Przepiękny! Jednak No1 to jest klasa!

Luz. Ta choroba nazywa się "busy season" ;) Kiedyś trzeba zadbać o siebie, a i przy okazji zacząć robić porządki w złomie zegarkowym. Mniejsze rozmiary to jest to!

 

Ha! W takim razie po co swojego sprzedajesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, fakt. Z łapki?

...

Dokładnie.

...

 

Sam sprawdzisz jak nie zapomnę go wziąć na kolejny podstolik. :)

...

Będzie fajne porównanie. Może Piotrek będzie miał jakiegoś 46mm.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Luz. Ta choroba nazywa się "busy season" ;) Kiedyś trzeba zadbać o siebie, a i przy okazji zacząć robić porządki w złomie zegarkowym. Mniejsze rozmiary to jest to!

 

Ha! W takim razie po co swojego sprzedajesz? ;)

To dobrze. Dobra forma nie jest zła :)

 

Po co sprzedaję? Sam się zastanawiam i też nad tym, czemu tak długo wisi na bazarku za śmieszną kasę w tak idealnym stanie.

A poważnie to cały czas mam plan zostać dwu-trzyzegarkowcem. Ale ADHD silniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co sprzedaję? Sam się zastanawiam i też nad tym, czemu tak długo wisi na bazarku za śmieszną kasę w tak idealnym stanie.

A poważnie to cały czas mam plan zostać dwu-trzyzegarkowcem. Ale ADHD silniejsze ;)

 

Ty? Prima Aprilis już był! ;)

 

Fakt, cena śmieszna. Ludziska się pewnie boją 36mm, a nie ma czego. Po czasie, ja chyba bym z tych wszystkich Airmanów zostawił właśnie No 1. Nie dość że zgrabny, to jeszcze bardzo charakterny.

Dokładnie.

Będzie fajne porównanie. Może Piotrek będzie miał jakiegoś 46mm.

 

No nie, tak to się nie bawię... Nie jego liga. ;) Po zdjęciu z łapy budzika, No 1 faktycznie sprawia wrażenie filigranowego zegarka, wystarczy jednak go ponosić, do tego na G10, wrażenie znika, a człowiek docenia rozmiar i komfort noszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty? Prima Aprilis już był! ;)

 

Fakt, cena śmieszna. Ludziska się pewnie boją 36mm, a nie ma czego. Po czasie, ja chyba bym z tych wszystkich Airmanów zostawił właśnie No 1. Nie dość że zgrabny, to jeszcze bardzo charakterny.

 

 

Poważnie. Da się zrobić. To, że będę jednozegarkowcem to się już nie oszukuję. Ale trzy to realne. No, maks pięć... :P

 

Nie musisz mi tłumaczyć że No1 to genialny zegarek. Czarnego uwielbiałem. Kremowy też świetny, ale chyba jednak Royal wygrywa. Chociaż teraz zaczynam się zastanawiać... Może jednak powinienem ściągnąć No1 z bazarku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie. Da się zrobić. To, że będę jednozegarkowcem to się już nie oszukuję. Ale trzy to realne. No, maks pięć... :P

 

Nie musisz mi tłumaczyć że No1 to genialny zegarek. Czarnego uwielbiałem. Kremowy też świetny, ale chyba jednak Royal wygrywa. Chociaż teraz zaczynam się zastanawiać... Może jednak powinienem ściągnąć No1 z bazarku...

Zobaczymy, byle by nie wszystkie od ChW. ;)

 

Żeby nie robić zapasów przyjąłem, że mogę mieć jednego Airmana. Wygrał No 1, ale gdybym wiedział, pewnie bym albo na Twoje No 1 się skusił, albo na Royala, choć Royal to całkiem inna liga. Dla mnie to zegarek sportowy. Świetne połączenie kolorów no i złoto na żywo ma świetny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, byle by nie wszystkie od ChW. ;)

 

Żeby nie robić zapasów przyjąłem, że mogę mieć jednego Airmana. Wygrał No 1, ale gdybym wiedział, pewnie bym albo na Twoje No 1 się skusił, albo na Royala, choć Royal to całkiem inna liga. Dla mnie to zegarek sportowy. Świetne połączenie kolorów no i złoto na żywo ma świetny kolor.

Wszystkie nieee... Ale prawie wszystkie :D

Airman na pewno jeden zostanie choćby przez sentyment do marki, mimo że ostatnio mocno nadwerężony.

Albo Royal, albo No1.

Oba idealne jako ten jedyny. Mają wszystko: Wodoszczelność (200 i 100m), niewielkie rozmiary, lumę. Można oba nosić na absolutnie każdą okazje od ślubu po plażę. Fakt, Royal bardziej efektowny, ten złoty bezel nie jest absolutnie cygański, na żywo robi raczej wrażenie jakby był z brązu. Nie jest nachalny, a bardzo ciekawy i niepowtarzalny. Chyba najciekawszy Airman moim zdaniem. Udał się. No i jak patrzę na Royala, albo na No1 i potem na nową kolekcję, to śmiać mi się chce... A może lepiej byłoby płakać...

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nieee... Ale prawie wszystkie :D

Airman na pewno jeden zostanie choćby przez sentyment do marki, mimo że ostatnio mocno nadwerężony.

Albo Royal, albo No1.

Oba idealne jako ten jedyny. Mają wszystko: Wodoszczelność (200 i 100m), niewielkie rozmiary, lumę. Można oba nosić na absolutnie każdą okazje od ślubu po plażę. Fakt, Royal bardziej efektowny, ten złoty bezel nie jest absolutnie cygański, na żywo robi raczej wrażenie jakby był z brązu. Nie jest nachalny, a bardzo ciekawy i niepowtarzalny. Chyba najciekawszy Airman moim zdaniem. Udał się. No i jak patrzę na Royala, albo na No1 i potem na nową kolekcję, to śmiać mi się chce... A może lepiej byłoby płakać...

No to dwa zostawić i po bólu. Wiem, macałem Royala. Rozczarowuje, spodziewasz się cygana, a tu zgrabny, smaczny, sportowy zegarek.

Zamówiłem sobie właśnie taki oto mesh do Combat 6:

 

https://www.watchgecko.com/milanese-mesh-watch-strap.php

 

(polished)

 

Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Ze sklepem czy meshem? ;) Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep sprawdzony. Mają mnóstwo klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep sprawdzony. Mają mnóstwo klientów.

Jakość dobra. W ciągu ostatnich dni przewinęło mi się info o meshu z watchgecko. Nie pamiętam tylko czy w tym wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dwa zostawić i po bólu. Wiem, macałem Royala. Rozczarowuje, spodziewasz się cygana, a tu zgrabny, smaczny, sportowy zegarek.

:D

Rozczarowuje chyba tylko Don Vasyla... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mesh, który pokazałeś, po pierwsze drogi, jak cholera, a po drugie, te powierzchnie zapięcia będą się rysowały. Nie lepiej normalny mesh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

a137f194b5f7e5c761007275241f6e3f.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzień dobry Właśnie takiego planuje niedługo zakupić, tylko na pasku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Właśnie takiego planuje niedługo zakupić, tylko na pasku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

dobry wybór, bierz bransoletę, a pasek sobie dokupisz o jednego z formowych Twórców:) modele z 2017 r. są bardzo ciekawe.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem, bo na bransolecie droższy i bardziej się opłaca kupić na pasku i dokupić bransoletę (mówię tu o kosztach oryginalnego paska i bransolety Glycine). Nie ukrywam na bransolecie jeszcze nie mam zegarka, przydałoby się Wrzuć jeszcze jakieś foty w wolnej chwili

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można go kupić za ok 110 EUR. Faktycznie dużo, ale ponoć warto. Nad normalnym też się zastanawiam. A co do rysowania się powierzchni to każda będzie się rysować, w normalnym też. Można wybrać satynowane, to pewnie będzie mniej widoczne.

 

Ewentualnie jeszcze taki zostaje:

https://www.watchgecko.com/thicker-milanese-mesh-watch-strap.php#product-tabs=0

Wygląda jak mój orginal :-D 8553f36ea3ef1646bd538d5b043fb875.jpg

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sabuniek

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powyższe zdjęcie. Mesh identyczny, jak ten, który właśnie zamówiłem za 28 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powyższe zdjęcie. Mesh identyczny, jak ten, który właśnie zamówiłem za 28 funtów.

Dokładnie, chociaż ja swoją upolowalem za 350 pln w Polsce:-D

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.