Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Stare rzeczywiście fajne, mają klimat. A tutaj jeszcze raz moja:988c3be5b60d1b695d2ab329f5352e51.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do znawców tematu DC-4 też robią ze szkiełkiem mineralnym i szafirowym ? Spotkałem się z takim i takim opisem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście, opisane jest szkło i dekiel więc szkło szafir a dekiel mineralne. Czy podobna sytuacja znajduje się w innych zegarkach innych marek ? Na górze szafir na dole mineralne ? Jak to się ma do combata 6 ? On też na górze ma szafir a na dole mineralne ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież drążyłeś już temat szkieł....

No
Nóffka


post-6254-0-30342900-1495460936_thumb.jpg

I jeszcze na NATO
post-6254-0-41985400-1495462903_thumb.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drążyłem, ale pojawiają się nowe zmienne. W combacie niby oba szkła takie same, ale w DC-4 już nie

 

Widziałem właśnie na massdropie dc-4, aż mi ślinka pociekła, a wczoraj oglądałem airmany, bo też mi się podobają

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Glycine to juz się robi masówka jak Casio. Trzeba się z tego chyba szybko wymixowac bo to ani dobre ani modne  :(  Jakiś czas temu podarowałem mojemu ojcu Glycine Classic i wczoraj się dowiedziałem że robi mu 1,5 minuty na dobę w plusie. Szczerze powiem ze mam juz tych pseudo szwajcarskich zegarków po dziurki w nosie. Czekam jeszcze na Combaty z Massdropa z nadzieja ze może one uratują honor tej marki ale powoli przestaje się łudzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekasz, że masówka, a sam kupiłeś kilka sztuk. Ludzie, dajcie spokój. Tego tematu nie sposób dalej czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masowka moze na niektorych forach zegarkowych. Do czasu kiedy zapasy tych starszych zegarkow sie skoncza. Pozniej, co juz widac po nowych airmanach ktore calkiem zatracily swoje dna i przypominaja pierwszy lepszy zegarek z kiosku ruchu, dopiero bedzie masowka.

 

Moze zegarek Twojego Ojca po prostu sie namagnetyzowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozniej, co juz widac po nowych airmanach ktore calkiem zatracily swoje dna i przypominaja pierwszy lepszy zegarek z kiosku ruchu, dopiero bedzie masowka

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moze zegarek Twojego Ojca po prostu sie namagnetyzowal?

 

 

Nie wiem, zapytam czy mógł mieć styczności z jakimś magnesem ale nie sądzę. W każdym bądź razie dziękuje za sugestie. Ojciec dostał ten zegarek ode mnie na 70 urodziny. Nie jest człowiekiem który kaprysi. Po prostu się mnie wczoraj zapytał czy to normalne że musi codziennie przestawiać ten zegarek. I od słowa do słowa wyszło że to dość spora odchyłka która występuje od samego początku. Zaproponowałem że wezmę i zaniosę mu ten zegarek do zegarmistrza który mam nadzieje go wyreguluje. Generalnie wstyd i świecenie oczami. Było trzeba kupić Edoxa najlepiej w kwarcu albo jakieś Seiko i nie było by taki perypetii. 

 

Narzekasz, że masówka, a sam kupiłeś kilka sztuk. Ludzie, dajcie spokój. Tego tematu nie sposób dalej czytać.

Tak kolego, niestety kupiłem kilka zegarków. Pewnie cieszył bym się z tego jak dzieciak gdyby nie to że okazały się w wielu przypadkach niechlujnie wykonane. Tak naprawdę jedyne które trzymają się kupy to dc4 i f104 a reszta to same kłopoty i nerwy. A wspomniany Classic ojca po raz drugi przelał czarę mojej goryczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po takich postach to mam wątpliwości czy dobrze robię wybierając combata 6

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Mati... panikujesz jakbys mial pierwszy raz zegarek nie na baterie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad nie panikuję ale postaw się trochę w mojej sytuacji. Jak kupujesz bliskiej osobie zegarek to chcesz żeby hulał a tak nie jest  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie na prezent wybieram zegarki kwarcowe i mam spokój. Przy zegarkach mechanicznych trzeba sobie zadać wiecej trudu żeby obdarowanej osobie trochę wytłumaczyć​ temat. A i nie każdego też to do końca zainteresuje.

Ja mam już 2 Glycine z Massdropa i jestem bardzo zadowolony z jakości, ta dc4 też pewnie zamówię bo świetnie mi się nosi Combata na nato, oraz żona twierdzi że to mój najładniejszy zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie miał żony, to też bym brał DC-4

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie na prezent wybieram zegarki kwarcowe i mam spokój. Przy zegarkach mechanicznych trzeba sobie zadać wiecej trudu żeby obdarowanej osobie trochę wytłumaczyć​ temat. A i nie każdego też to do końca zainteresuje.

Ja mam już 2 Glycine z Massdropa i jestem bardzo zadowolony z jakości, ta dc4 też pewnie zamówię bo świetnie mi się nosi Combata na nato, oraz żona twierdzi że to mój najładniejszy zegarek :)

 

Spokojnie, obdarowany z racji wieku nie ma pierwszy raz takiego zegarka w którym trzeba pogrzebać. Z tego co pamietam miał wiele rosyjskich mechaników wiec luz  :)

 

Jakbym nie miał żony, to też bym brał DC-4

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Było się trzeba nie żenić  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masowka moze na niektorych forach zegarkowych. Do czasu kiedy zapasy tych starszych zegarkow sie skoncza. Pozniej, co juz widac po nowych airmanach ktore calkiem zatracily swoje dna i przypominaja pierwszy lepszy zegarek z kiosku ruchu, dopiero bedzie masowka.

 

 

 

Amen

+1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Fakt brać DC-4 zamiast żony to nie takie proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Ja opuszczam ten watek... Nie da sie czytac. Bajo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek do moda o zmianę tytułu wątku z Klubu Miłośników Glycine na Klub Masochistów Glycine :).

 

A że ja masochistą nie jestem i  nie kupuję na kilogramy jak coś mi się nie podoba ( generalnie trudno mi masochistów) zrozumieć, przestaję śledzić wątek, gdyby były jakieś pytania  to na forum nie przeczytam, proszę o pw. :)

Jedyne co mogę doradzić kolegom masochistom, to żeby kupowali w sposób przemyślany, bo zdarzy się coś, co spowoduje, ze z nowymi starociami zostaną. 


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co jeszcze fajnego na massdropa wrzucą :) Może 1953? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to się dało przewidzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.