Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

W realu to Incursore wygląda dużo ciekawej niż na surowym zdjęciu katalogowym:)


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszych zdjęciach w ogóle mnie ta wersja nie ruszała, to na zdjęciach Mariusza ten zegarek prezentuje się rewelacyjnie. Pozdrowienia dla żony i niech zegar jej się nosi. ;) Szkoda, że w trójmieście jest problem z obejrzeniem tych zegarków. Chętnie bym przymierzył w tej kolorystyce. :)

Dzięki - przekażę również żonie :) Faktycznie jak masz możliwość to obejrzyj ten zegarek na żywo bo ten komentarz:

 

W realu to Incursore wygląda dużo ciekawej niż na surowym zdjęciu katalogowym:)

nie jest bezpodstawny. Ja miałem dokładnie te same obawy. Nie przywykłem do bieli w takim zegarku a tu szok, że to tak dobrze wygląda. Zegarek wygląda nietuzinkowo i jest naprawdę fajny, ale faktycznie wrażenie jest spotęgowane dopiero przy kontakcie z nim - na płaskim zdjęciu katalogowym to jednak nie jest to co na żywo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie okazja na pewno sprawdzę. Twoje zdjęcia nadgarstkowe smaka na przymiarkę zrobiły. :P Aż normalnie ciekawość mnie zżera jak tak duży zegarek na moim małym nadgarstku by się prezentował. No nic. Trzeba być w tym wypadku cierpliwym. Chciałbym kiedyś po przymierzać większość zegarków Glycine. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w salonach Od czasu do czasu. W Warszawie mieli kilka egzemplarzy.


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znaleźć to wiem. Ale w trójmieście brak. Tylko na specjalne zamówienie. A nie chcę fatygować sklepu tylko dla mojej chęci popatrzenia na zegareki. Jak będę w Polskę jechał to mam nadzieję, że gdzieś przyuważę. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie!!! daje to jakieś niecałe 3 sek. na 24h :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do klubu i potwierdzam, że Incursore III (z białą tarczą, jak na zdjęciach powyżej, tylko ze szczotkowaną kopertą), mimo 44 mm bardzo dobrze leży nawet na mniejszych nadgarstkach (mój ma 17,5 cm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

i ja również dołączam do Klubu ze swoim świeżo nabytym Airman`em 17.

Zdjęcia wkrótce.

BTW czy wiecie co aktualnie powinno się znajdować w pudełku oprócz samego zegarka...? bo przyznam, że trochę skromnie to wygląda. Tylko karta gwarancyjna i krótka instrukcja obsługi. No chyba, że dystrybutor zawalił... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie kupiłeś sobie zegarek ale od kilku lat w zestawie nie ma dodatkowych pasków. Powinieneś mieć podwójne pudełko, kartę gwarancyjną, instrukcję no i sam zegar


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje wyprawa  Arkadego Fiedlera do Afryki maluszkiem z Glycine to pod linkiem jest więcej szczegółów.

Mniej więcej od 13-14 minuty

http://www.tvp.pl/poznan/spoleczenstwo/telekurier/wideo/19082014/16496055


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wyprawa zarąbista:) Trzymam za nich kciuki bo to będzie ostrzejsza jazda niż na Dakarze:)


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinSG

Witajcie, zastanawiam sie na kupnem combata suba i mam pytanie w zwiazku z tym. Na pasku czy kajdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie Glycine sprawię sobie dopiero pod koniec roku i będzie to model z dolnej póki. Ale mnie urzekł i jak nie on to żaden inny. Jednak bardzo zainteresowała mnie wyprawa. Ogólnie interesuję się szeroko rozumianą reklamą a w tym nietypowymi formami promocji. Zauważyłem, że zegarki są dobrem trudnym do zareklamowania. Jednak niektóre manufaktury potrafią się wzbić na wyżyny kreatywności. Mam swój kącik w popularnym miejscu w sieci. Pomyślałem, że mógłbym napisać artykuł wraz z linkami przekierowującymi o trzech markach, które w bieżącym roku zareklamowały się inaczej niż cała reszta. Jedną z nich mogłoby być Glycine. Czy oprócz tych informacji, które widnieją na forum są jeszcze jakieś poświęcone tej wyprawie? Co ogólnie miłośnicy Glycine sądzą o tej inicjatywie?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wyprawa zarąbista:) Trzymam za nich kciuki bo to będzie ostrzejsza jazda niż na Dakarze:)

to prawda - wyprawa SUPER!!! atrakcją bedzie pewnie maluszek na afrykańskich drogach, sądzę że mu się uda...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz tych informacji, które widnieją na forum są jeszcze jakieś poświęcone tej wyprawie? Co ogólnie miłośnicy Glycine sądzą o tej inicjatywie?   

wrzuć mi na pw adres mailowy to podeslę to, czym dysponuję :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj info publicznie - jesli to nie tajemnica - wieksza rzesza ludzi pewnie jest tym projektem zainteresowana :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wymowy nazwy Glycine, spotkałem się z różną wymową np. w holandii sprzedawca wymawiał "glisę" , dopiero po zapisaniu nazwy zrozumiał o jaką markę chodzi, a mówiłem "glaisin". Jak jest poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie funkcjonują dwie wymowy w zależności od regionu

glajsin i glysin


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.