Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Ta dammm... I kurtyna opada - śmiech na sali :-)cace2cac18d9dc11d29b6569a5e0ef71.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pokazuj, nie kombinuj ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiony zatopiony. Chyba jedyny sub, który ma indeksy i cyfry w lumie. Nie podchodziły mi szare cyfry, a nie miałem divera z arabskimi cyframi, nie licząc m-force z cyframi 3 6 9 12 pozostałe moje mają kropki kreski trójkąty lub inne majtki ;-). I kolejny raz rozczarował mnie pasek, ładnie wygląda, ale jest jakby był zrobiony z opony. Natomiast ma waniliowy zapach :-)948f48d242ca03b78aaa0ed2effef853.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty, niech służy jak najdłużej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Trafiony zatopiony. Chyba jedyny sub, który ma indeksy i cyfry w lumie. Nie podchodziły mi szare cyfry, a nie miałem divera z arabskimi cyframi, nie licząc m-force z cyframi 3 6 9 12 pozostałe moje mają kropki kreski trójkąty lub inne majtki ;-). I kolejny raz rozczarował mnie pasek, ładnie wygląda, ale jest jakby był zrobiony z opony. Natomiast ma waniliowy zapach :-)

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 

Gratuluję, fajne kolory  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gratuluję, choć nie moje klimaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dammm... I kurtyna opada - śmiech na sali :-)

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Kupowałeś na Ashford? na ich stronie ten model ma nowe logo a na Twoim zdjęciu jest  to ładniejsze. Możesz zdradzić ile wyszła całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udzial w zabawie i słowa pocieszenia po stracie gotówki. Właśnie się zastanawiam, nad tym, że już ma stare-nowe logo. Czyli jest duża szansa, że na. ETA.. A teraz pozostaje zabawa z doborem paska. Aby nie pogrubiać, nato odpada, jak i pełna skóra. W końcu to diver.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udzial w zabawie i słowa pocieszenia po stracie gotówki. Właśnie się zastanawiam, nad tym, że już ma stare-nowe logo. Czyli jest duża szansa, że na. ETA.. A teraz pozostaje zabawa z doborem paska. Aby nie pogrubiać, nato odpada, jak i pełna skóra. W końcu to diver.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

tani nie jest, ale mogę polecić Zuludiver. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

 

https://www.watchgecko.com/zuludiver-quick-release-sailcloth-perforated-divers-watch-strap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tajemnica 326$ + 384 zł.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszkolc gratuluję.

 

Patrzyłeś na Bartona

Ja oczywiście dałbym go na drabinke.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, stare logo " korona" jest teraz nowym obowiązującym logo. Logo z ptakiem obowiązywało krótko. Swoją drogą udało mi się dostać Airmana z "wroną". Czyli prawdopodomnie ten Sub jest ze świeżej produkcji. Ale pewności nie mam.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszkolc gratuluję.

 

Patrzyłeś na Bartona

Ja oczywiście dałbym go na drabinke.

Oglądałem Twojego Monstera na granatowej drabince. I super fajnie wygląda. Chyba skopiuje do mojego pomarańczowego Baby Monstera. Dziękuję. A na razie zamówiłem nato dzielone czrno pomarańczowe, jak nie przypasuje to będzie do Air Racera.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

tani nie jest, ale mogę polecić Zuludiver. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

 

https://www.watchgecko.com/zuludiver-quick-release-sailcloth-perforated-divers-watch-strap

Fajne, ale wydaje się za bardzo stonowany do tego suba, ale pasowałby np. do czarnego Base.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, które pozwoliły mi na dzień dzisiejszy zakończyć projekt winorośli :-). Przy okazji 42mm nie zawse znaczy to samo ;-)8ab06f7ce985feed3bd45bf5ff8f441f.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Twojego Monstera na granatowej drabince. I super fajnie wygląda.

...

 

Dzięki.

Na początku był na czarnej drabince. Jednak wyglądał "zbyt oczywiście". Teraz jest super. Czasem w zimie noszę go jeszcze na skórzanym nato. Też jest ok. Dla mnie oczywiście.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udzial w zabawie i słowa pocieszenia po stracie gotówki. Właśnie się zastanawiam, nad tym, że już ma stare-nowe logo. Czyli jest duża szansa, że na. ETA.. A teraz pozostaje zabawa z doborem paska. Aby nie pogrubiać, nato odpada, jak i pełna skóra. W końcu to diver.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Jedna z ciekawszych wersji. :)  Interesuje mnie stwierdzenie, ze nowa produkcja bedzie zawierac Ete (czyli powrot do jedynie slusznej ety zamiast sellity :P ). Moglbym poprosic o podanie zrodla tej wiadomosci. :)

 

A ze mna dzisiaj taka iteracja suba:

sub_wh1.jpg

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten combat,ale bransa z tą złotą wstawką psuje mocno całość (subiektywne odczucie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zloty a skromny.

 

Dla mua też daje radę.

Jedynie szkoda, że nie ma maskownic. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnego linku nie jestem w tej chwili w stanie podać. Selitte wstawiali po tym, jak Eta ograniczyła dostawy dla firm z poza grupy. Po ponad roku wycofała się z tej decyzji. I w tej chwili realizuje dostawy. Jeżeli macie inne iinformacje to skorygujcie mnie. Tak samo jak z logo, wygrali proces w 2 intancji z Armanim, ale decyzja o powrocie do korony zapadła po przegranej w 1 instancji. Dlatego zegarki z logo wrony będą niezamierzonymi limitkami ;-).

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Miszkolc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty super. Z całym szacunkiem jak pracowałem dla corpo do garniaka idealnie pasowałby. Teraz też bym załozył, ale z ciemnobrązowym paskiem i złotym zapięciem. Tym bardziej , że jak widzę chyba ma pełną lumę na cyfrach. W ogóle, w mojej opinii, to jeden z bardziej uniwersalnych zegarków. Może leżeć w pudełku z diveramii jak i fieldami, a ten złoty to nawet czy garniturowcami :-). Własnie mój baby monster stracił pasek :-)5a833fba9d7527ea0b413081cd954bab.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Miszkolc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mozesz wklej fote jak leży na płasko, aby widać bylo więcej paska powyżej i poniżej koperty.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mozesz wklej fote jak leży na płasko, aby widać bylo więcej paska powyżej i poniżej koperty.

W pełnym słońcu08f70cdac1079c2655ab7f04be6f0364.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.