Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Recommended Posts

"Lśnienie" - chyba najlepsza książka z gatunku horror.

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

Roger Faligot "Tajne służby chińskie. Od Mao do igrzysk olimpijskich"

Guest

Witam

na tyle się wciągnąłem w grę o tron że kupiłem najnowszą książkę Martina

pt Taniec ze Smokami

jest super

Ja właśnie zaczynam "Grę o Tron".

też się przymierzam do całej wydanej do tej pory sagi, bo mam niedosyt po serialu

daj jakąś recenzję jak się wdrożysz :)

Guest

ja przeczytałem całą sagę Gry o Tron

naprawdę super

gra o tron 10/10

Starcie królów8/10

nawałnica mieczy 2 tomy 10/10

uczta dla wron 2 tomy dla mnie najsłabsze z wszystkich książek 5/10

taniec ze smokami jestem w połowie na razie mocno wciągająca

ogólnie książka gra o tron jest lepsza od serialu

polecam :)

Kiedyś bardzo mnie wciągała tematyka obozowa,zresztą nadal mnie interesuje.Polecam w tym temacie książkę Kazimierza Tymińskiego "Uspokoić sen" to taki pamiętnik obozowy,naprawdę świetnie napisany.

Polecam zatem w tym deseniu "Pięć lat kacetu" Stanisława Grzesiuka. Całą trylogię "łyka" się momentalnie.

Piotr

Polecam zatem w tym deseniu "Pięć lat kacetu" Stanisława Grzesiuka. Całą trylogię "łyka" się momentalnie.

O tak - genialne ksiazki! "Boso ale w ostrogach", "Pięć lat kacetu" i "Na marginesie życia"...

Christine - Stephen King a na święta ostrze już zęby na Dallas 63 :)

Edited by mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Właśnie skończyłem "The walking dead. Narodziny Gubernatora". Następne będzie "Dallas'63" Kinga.

Marcin

Odświeżam, bo mam nadzieję, że ktoś jednak coś czyta :)

Ja właśnie skończyłem "Gaumardżos" państwa Mellerów.

A to z tej przyczyny, że mój G-9000 pojedzie w czerwcu na wycieczkę do Gruzji.

A jeszcze Marka Niedźwieckiego "Nie wierzę w życie pozaradiowe".

Czytam duzo, tematyka najrozniejsza. Dla wygody i oszczednosci kupilem czytnik do e-booków Amazon Kindle.

Obecnie, jak juz wspomnialem w innym watku, leci cala tworczosc Cormaca Mc Carthy'ego. Przeczytalem "Dziecię Boże" i "Drogę", teraz bedzie "To nie jest kraj dla starych ludzi", potem trylogia pogranicza itd itd. Jego książki to rewelacja, aż sie dziwie sobie, ze wczesniej go nie odkrylem.

A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Dostałem na gwiazdkę prezent związany z Krzyżowcami, więc postanowiłem pogłębić moją wiedzę o ww, dlatego moją biblioteczkę poszerzyłem o książkę Marion Melville "Dzieje templariuszy", podobno najlepsza pozycja o tym zakonie rycerskim.

Potem będę pewnie coś szukał o szpitalnikach i krzyżakach, bo zeszłoroczne wyjazdy wakacyjne obfitowały w obiekty wznoszone przez owych.

(00)[][](00)

Dostałem na gwiazdkę prezent związany z Krzyżowcami, więc postanowiłem pogłębić moją wiedzę o ww, dlatego moją biblioteczkę poszerzyłem o książkę Marion Melville "Dzieje templariuszy", podobno najlepsza pozycja o tym zakonie rycerskim.

Potem będę pewnie coś szukał o szpitalnikach i krzyżakach, bo zeszłoroczne wyjazdy wakacyjne obfitowały w obiekty wznoszone przez owych.

no to polecam "Wahadło Foucaulta" Umberto Eco a przede wszystkim "Krzyżowców" Zofii Kossak-Szcuckiej.

Edited by Michael

Jutro zaczynam czytać "Sztukę pierdzenia" :)

*** DOXA Sub 300 Professional ***

no to polecam "Wahadło Foucaulta" Umberto Eco a przede wszystkim "Krzyżowców" Zofii Kossak-Szcuckiej.

Za "Wahadło..." U.Eco właśnie dziś przelałem kase na rzecz WOŚP (wygrałem aukcję) - czekam na przesyłkę

:)

Niedawno czytałem wspomnienia belgijskiego dowódcy Dywizji Grenadierów Pancernych SS "Wallonien" - Leon Degrelle "Front wschodni 1941 – 1945", inne spojrzenie na jakże bolesny okres naszej historii, świetnie się czyta, chociaż "bohater" jak dla mnie jest jednoznacznie NEGATYWNY. Ciekawe, że nic nie napisał o swojej i swoich ludzi działalności podczas tłumienia Powstania Warszawskiego. I książka, którą musiałem przeczytać po urlopie na Krecie: Anthony Beevor "Kreta. Podbój i opór". Siegnąłem po nią po tej reklamie Największa najbardziej krwawa bitwa niemieckich spadochroniarzy! Tragedia ludności cywilnej na miarę Powstania Warszawskiego".Jakoś tak się stało, że nasz hotel był w rejonie, w którym odbywały się najcięższe boje i opodal był duży cmentarz tychże spadochroniarzy (ogromna ilość polskobrzmiących nazwisk na płytach nagrobnych).

Edited by RoboCop

(00)[][](00)