Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Recommended Posts

....Ja przeczytałem w zeszłym tygodniu powieść pt. "Katie Maguire" Grahama Mastertona. Kiedyś czytałem też "Szary diabeł" tego autora i muszę powiedzieć, że nie polecam powieści tego pisarza i sam raczej nie będę go już czytał!! Jego książki są przesiąknięte okrucieństwem i bestialskimi rytualnymi morderstwami. Nie polecam!!!

Przemek

Jeff Lindsay - Demony dobrego Dextera

Ksiażka oparta na pierwszym sezonie serial "Dexter", 10% przeczytałem i narazie gorsza od serialu. Mało Dextera w Dexterze ;)

Ja uwielbiam fantastyke Terry Goodkind to chyba mój ulubiony autor ale nie stronie również od Dana Browna czy Grahama Mastertona ostatnio czytałem Bezsenni Mastertona i musze przyznać że była baaardzo wciągająca. Obecnie Jestem w trakcie Eragona 4 części tom II Christophera Paoliniego. Książka typowo fantastyczna smoki magia bohater jeden który musi ocalić swiat typowo młodziezowa ale polecam kazdemu kto chce się oderwać chociaż na chwilę od szarej rzeczywistości.

Pozdrawiam

Daniel

Aldreas a Hyperiona czytałeś?

Ja skończyłem Igrzyska śmierci - w tym roku ekranizacja 1 tomu - ale już widzę po zwiastunach, że nie dali rady ;)

Krystian "KriSu"

Solve zazwyczaj nieufnie podchodze do sci-fi ale z opisu jaki wyczytałem może byc całkiem ciekawa więc byc moze spróbuje:)

Solve zazwyczaj nieufnie podchodze do sci-fi ale z opisu jaki wyczytałem może byc całkiem ciekawa więc byc moze spróbuje:)

Polecam i uprzedzam - 4 potężne tomiska ;)

Krystian "KriSu"

Guest Szymon.

Ja ostatnio odgrzebałem SF po wertowaniu literatury historycznej. Na warsztacie obecnie "Goniący za Słońcem". Poprzednio czytałem ksiazkę "Bogowie naszej planety". Obie ksiązki to krajowej produkcji Science Fiction, serdecznei polecam . Jeśli ktoś lubi gatunek oczywiście.

zaczynam Ian Stewart - 'Jak pokroić tort i inne zagadki matematyczne'. Przeraziło mnie, że znajomy, któremu pożyczyłem, uporał się z nią w półtora!! dnia. U mnie będzie bliżej 2 m-cy ;) Lilawati w porównaniu to mały żuczek.

Bez komercyjnych www :)

...Jacek Hugo-Bader, "Dzienniki kołymskie"

Świetna pozycja. Wiem, że do tej książki będę wracał wielokrotnie.

"Cmentarz w Pradze" U. Eco.

Ciekawa ta ksiazka? Natknalem sie na nia gdzies w sklepie i nie wiem czy kupic!?

Przemek

Mario Puzo - Ojciec chrzestny

Świetna pozycja, pochłonąłem ją na jedno podejście:)

Teraz czytam "Filary ziemi" Kena Folletta.

Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Jak co roku o tej porze : Umberto Eco "Imię róży" i równolegle Graves "Ja Klaudiusz"...taka mania... Ale mam już w domu "Cmentarz w Pradze" Eco ;)

avid

Ciekawa ta ksiazka? Natknalem sie na nia gdzies w sklepie i nie wiem czy kupic!?

Jak dla mnie świetna, właśnie kończę. Historia generalnie spiskowa, łącząca najważniejsze wydarzenia XiX wieku osobą głównego bohatera (antysemity, anty-masona, anty...) a za razem fałszerza, zabójcy o... rozdwojeniu jaźni. Jeżeli interesuje kogoś XIX wiek, narodziny nowoczesnych "izmów" i "antyizmów", czy tez lubi poczytać o "teoriach spiskowych" to zdecydowanie warto.

Marcin

Officium Secretum. Pies Pański.

autor Marcin Wroński - skończyłem.

Dzienniki rowerowe

autor David Byrne - w trakcie

W związku z drugim sezonem "Gry o Tron" HBO - "Pieśni lodu i ognia " Martina :huh:.

Marcin