Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek mnie zawsze śmieszyli ludzie pobierający system zaraz po ukazaniu się go.

Przecież to oczywiste, że każdy nowy system ma tyle baboli, że aż strach i dopiero użytkownicy wyłapują te babole, a firma je naprawia.

Poczytaj opinie odnośnie iOS 6 zaraz po wprowadzeniu go i obecne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Krystian. Babole, babolami, ale wygląd się nie zmieni. To raz. Dwa to obsługa i funkcjonalność - też nic już nie dołożą. Każda kolejna poprawka przyniesie naprawę bugów, optymalizację i raczej nic poza tym. Sam system będzie w niezmienionej formie. Nie pasował mi kiedyś, nie pasuje dziś i nie sądzę, aby to się zmienło. Chociaż z drugiej strony do Androida też miałem nie wracać po BBOS :D

Niestety os6 i os7 sa na dziś dzień archaiczne, a os10 nie gada do mnie kompletnie, podobnie jak iOS.

Sprawa jest prosta i była już pisana kilka razy. Każdy używa takiego systemu, jaki lubi. Dla mnie IP jest ładny, świetnie wykonany i ma najlepszy na rynku aparat. Na tym koniec. Dla mnie to za mało za tak duże pieniądze.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od roku 9900. Plusy telefonu: klawiatura, usługa  bis, trwała obudowa sposób działania / płynny / oraz intuicyjna obsługa.

Minusy Bateria / trzyma mi 1 dzień dużo rozmawiam / , gwarancja / już sam nie wiem czy mam rok czy dwa lata /, ostatnio szwankuję oprogramowanie / nie słyszę nikogo po odebraniu połączenia / ponoć te typy tak mają . Telefon był 2 razy w naprawie. Przestała działać klawiatura - wymienili na nową i te połączenia o których pisałem wgrano ponownie soft nie pomogło. Obecnie mam 7.1. pakiet 2061 / orange.

Ogólnie oceniam telefon na BDB następny który kupię to będzie również BB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Miałem 9900 i u mnie nie było takich problemów. Serwis powienien sprawdzić głośnik, a nie wgrywać system od początku.

Z drugiej jednak strony wszystko jest możliwe po doczytaniu "pakiet Orange" :lol:

Na przyszłość - nie warto brać od nich telefonów, bo w większości robią sieczkę po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szczególności po aktualizacji. Mojego urządzenia nie można prawidłowo używać. 

 

-obecny ios7 to wersja dla kobiet i dzieci.

-niedopracowany.

 

Nie wiem co Apple robiło od 2007r.

ios7 jest tak niedopracowany jak by był robiony naprędce..

 

Wyglądu oczywiście nie można modyfikować jak by to był problem zrobić wybór kolorystyki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-obecny ios7 to wersja dla kobiet i dzieci.

-niedopracowany.

 

Nie wiem co Apple robiło od 2007r.

ios7 jest tak niedopracowany jak by był robiony naprędce..

 

Wyglądu oczywiście nie można modyfikować jak by to był problem zrobić wybór kolorystyki. 

nie mam aż takich wymagań ;) Wystarczy by ipad zaczął normalnie działać ;P ale nawet tego nie ma ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 2 latach uzywania Iphona 4s wracam do BB. Po doswiadczeniach z przed lat jako uzytkownik BB 9700, tym razem zdecydowalem sie na BB q10. Ma ktos z was Koledzy ten telefon? Z checia bym poczytal opinie "z pierwszej reki" Moj operator kusi mnie Iphone 5s ale klawiatura qwerty zdecydowanie wygrywa z dotykowa.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Yenjay a może pomyśl o BB Z30 ? Z tego co czytam na forum BB to strasznie marudzą na te telefony szczególnie Q10 ... a to coś im się samo usunie a to coś nie łączy nie kontaktuje przerywa rozmowę. Myślę, że ich oprogramowanie jest niedopracowane tak samo jak IOS7 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona moja posiada iphona 4s kupionego z Apple po aktualizacji zaczęły  się robić jaja. W czsie rozmowy telefon sam wybierał nowe połączenie wieszał się. Wysłałem do serwisu opis usterki brak wi-fi !!! i wymiana na nowy. No i gwarancja to masakra kupiony w styczniu 2013 i po wymianie na nowy gwarancja do stycznia 2014 czyli rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez swojego 4s reklamowalem bo zepsul sie mikrofon. Wymienili mi caly telefon na nowy lecz sadze, ze jest to tzw. refurbishment. Z wygladu jak nowka z foliami ale licznik polaczen pokazuje 5dni. W tym "nowym" problem jest taki, ze czasami slychac sygnal wybierania juz po odebraniu polaczenia. Dziwna rzecz :blink: pewnie znowu odwiedzi serwis.

BB Z30; nie dla mnie. Ma qwerty ale jest slider i to moze byc problemem w przyszlosci. Ja bardzo duzo maili, sms pisze i obawiam sie, ze szybko bym spieprzyl ten telefon :)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem qwerty BB9900 na Z10 i chyba wole pisac na Z10 , sprobuj ten keybord mozebedzie ci pasowal


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona moja posiada iphona 4s kupionego z Apple po aktualizacji zaczęły  się robić jaja. W czsie rozmowy telefon sam wybierał nowe połączenie wieszał się. Wysłałem do serwisu opis usterki brak wi-fi !!! i wymiana na nowy. No i gwarancja to masakra kupiony w styczniu 2013 i po wymianie na nowy gwarancja do stycznia 2014 czyli rok.

Apple dość skutecznie wymiguje się od roszczeń gwarancyjnych. Ale nawet na ich stronie można znaleźć zapisy dostosowane do polskiego prawa:

"W Polsce konsumenci mają prawo do bezpłatnej naprawy, wymiany, rabatu lub zwrotu zapłaconej kwoty przez sprzedawcę, jeśli w momencie dostawy towar nie był zgodny z zawartą umową sprzedaży. Zgodnie z polskim Kodeksem Cywilnym konsument może zgłaszać roszczenia z tego tytułu przez dwa lata od dostawy towaru. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj."


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za informacje od Kolegi Marcinkowski. Przyznam, ze nie wczytywalem sie wcześniej w te zagadnienia. Na infolini Apple cały czas utwierdzają mnie ze posiadam 1 rok gwarancji może dlatego ze telefon został kupiony na firmę ale zamawiającym była osoba fizyczna i o dziwo na fakturze Apple są i dane zamawiającego i dane do faktury VAT. Obym nie musiał korzystać ponownie z gwarancji !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Ip4s wymienili na "nowy" po 22 miesiacach uzytkowania wiec walcz o swoje. Apple ma gwarancje na 2 lata od daty zakupu.

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9790 trzyma mi spokojnie dwa dni.

 

Q10 też powinien tyle trzymać, ale nie mam z nim osobistych doświadczeń.

 

P.S.

W piątek oddałem do reklamacji Z10, bo bateria wystarczała raptem na pięć godzin i to pod warunkiem, że go nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje mam nadzieje ze nie będę musiał korzystać z gwarancji co do bb tak jak pisałem moje 9900 trzyma jeden dzień dużo rozmów i e-maili. Ma już rok baterie ładuje codziennie, ale ostatnio ledwie dociąga do wieczora. Mam zamiar kupić nowa baterie na Allegro jest tego dużo i wszystkie ponoć oryginalne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup na firmę zmienia postać rzeczy niestety :/ Prawo traktuję Cię wtedy jak "profesjonalistę" i jeśli gwarancja nie stanowi inaczej to niestety masz tylko rok gwarancji.

Nie zmienia to faktu że po wymianie urządzenia na nowe gwarancja powinna "lecieć" od nowa.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za informacje od Kolegi Marcinkowski. Przyznam, ze nie wczytywalem sie wcześniej w te zagadnienia. Na infolini Apple cały czas utwierdzają mnie ze posiadam 1 rok gwarancji może dlatego ze telefon został kupiony na firmę ale zamawiającym była osoba fizyczna i o dziwo na fakturze Apple są i dane zamawiającego i dane do faktury VAT. Obym nie musiał korzystać ponownie z gwarancji !

Jest strona gdzie podając imię iphona jest podane do kiedy ma gwarancję. Trzeba się wcześniej zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest strona gdzie podając imię iphona jest podane do kiedy ma gwarancję. Trzeba się wcześniej zalogować.

Mogę prosić o namiary strony Pozdrawiam, radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z wygodą użytkowania tak dużego tel ? Da się w miarę wygodnie nosić w przedniej kieszeni spodni ?

Tak, nosze.

A komfort pracy (szybkosc, ekran) jest taki, ze ja nie chce juz nic innego - ew. zakup iPhone odlecial w daleka przyszlosc ;).


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musiałem się przesiąść z Note II na S4, bo rozmiar mnie pokonał, a do małych nie należę. Póki co jestem bardzo zadowolony i nie mam zamiaru go zmieniać (zawsze tak mówię, ale po 4-5 miesiącach już choruję na coś innego i sami wiecie jak to się kończy :-)).

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk now Free

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.