Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam Sony Xperie Z nie narzekam

jedyna jak dla mnie wada tego telefonu to umiejscowienie anteny 

jak sie za mocno ściska to spada zasięg o 2 krechy

foty jak dla mnie robi spoko tu zrobiona kilka min temu

rkopcx.jpg

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja fotkę z mojej V-ki w rzuciłem w temacie nadgarstkowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to z tym BB10 jest bo ja nie mam zadnych problemow z sms , ale rowniez wszyscy moi znajomi z iphonami i androidami zaladowali BBM i teraz praktycznie juz nie uzywam sms'u


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bo Wy tam Irek, w ojczyźnie BB - Kanadzie na pewno dostajecie jakieś inne, lepsze aktualizacje :D

Co do BBM, też załadowałem, ale w kontaktach został mi tylko ojciec i jeden kolega. Na dniach wywalam. Więcej korzystam w Whatsappa i e-maila jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka na temat ładowania baterii => http://tech.wp.pl/gid,16140328,img,16140388,page,2,title,Najgorsze-bledy-jakie-kazdy-popelnia-z-telefonem,galeria.html

Mam mieszane uczucia.

Osobiście bardzo dbam o swój telefon - ładowany zawsze do pełna, rozładowywany co najmniej do momentu aż zacznie pikać - w efekcie brak spadku wydajności przez cały okres użytkowania (przeze mnie).

Mój ojciec doładowuje telefon w dowolnych momentach, to podładuje w biurze, to w samochodzie (w drodze do klienta), często tylko po kilka % - w rok zajeżdża baterię i musi kupować nową.

I co ja mam teraz sądzić? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ja mam teraz sądzić? :wacko:

 

Witam,

wszystkie telefony, których używałem ładowałem w taki sposób jak opisujesz i akumulatory zachowywały do końca swoją sprawność.

W komentarzach pod artykułem jest dużo racji. BTW, od pewnego czasu korzystam z aplikacji Du Battery Saver Pro (Android), która ponoć jeszcze skuteczniej realizuje proces ładowania ... z pewnością nie gorzej :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja od zawsze ładuję bardzo często, tzn. podłączam do ładowania jak poziom baterii spadnie poniżej 30, a  min 20% i zawsze ładuję do końca. Jak wiemy baterii li-ion i li-pol nie da się rozładować, ale za dużo się naczytałem o uwalonych bateriach właśnie przez takie "teoretyczne" rozładowywanie. Zresztą teorii na temat baterii jest sporo ;)

 

Jacku - co daje aplikacja o której piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 co daje aplikacja o której piszesz?

 

Witam,

generalnie optymalizuje/wydłuża czas pracy na akumulatorze (wyłączanie zbędnych procesów) i stosuje zaawansowane ładowanie. Wg mnie jest skuteczna. Pozwól, ze załączę link >>>

http://www.youtube.com/watch?v=-2th28zm7dY

Pzdr.

 

edycja: dopiszę jeszcze: m.in. ma funkcję "usypiania" telefonu, korzystam z niej i daje efekt.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na tę chwilę zestawienie można zrobić jedynie na papierze, nie wiem więc czy ma to jakikolwiek sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle jest już dostępny, w google play też był, ale się rozszedł, być może ktoś już użytkuje u nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Skoro bierzesz pod uwagę S4, to rozumiem, że plastik Cię nie zniechęca. Zerknij zatem na LG G2, bo to chyba na chwilę obecną najlepszy smartfon z androidem na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy :)

 

Zastawiam się nad zmianą tel do wyboru mam:

 

Nokia Lumia 625,

Nokia Lumia 520,

Sony Xperia, J,

Sony Xperia M

Sony Xperia E,

Samsung Galaxy Trend,

Samsung Galaxy Young,

LG Swift L9

 

Który z powyższych modeli typujecie i dlaczego?!

 

Dzięki


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperie E posiadam i szczerze to nie bardzo jestem zadowolony, jakaś taka wolna jest, jedynie to rozmiar OK bo ja za bardzo nie lubię dużych telefonów, ogólnie nie poleciłbym chyba jej, miałem wcześniej HTC Wildfire S i byłem bardziej zadowolony, Xperia J całkiem fajna, szybsza, większa i ma lepszy aparat, bardziej mi się podoba niż moja E, ale to wiadomo, po prostu jest lepsza, co do innych modeli się nie wypowiem bo nie miałem z nimi styczności. 

 

edit:

 

tutaj dosyć fajna sprawa: http://www.telepolis.pl/telefony,4,1,0.html?s=porownaj możesz sobie porównać jak telefony wypadają "na papierze", zawsze to będziesz więcej wiedział ;)

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych podanych to wydajnościowo i jakościowo rządzi L9 i Nokie. L9 mam i złego słowa nie powiem, chociaż zamierzam go sprzedać, pozytywnie mnie zaskoczył nakładką na system od Lg oraz całokształtem w tej cenie. Słaby aparat.

Nokie mogą być ciekawe jeśli zaakceptujemy system.

Xperie i Samsungi jakby półkę niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij zatem na LG G2, bo to chyba na chwilę obecną najlepszy smartfon z androidem na rynku.

Tak, to mowia o Note 3 ;).


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note 3 to już nie jest telefon, spróbuj go ponosić w kieszeni ;) ja polecam Htc One głównie za jakość wykonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze. Codziennie.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam One !

 

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

 

 


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dużo tu użytkowników HTC i dobrze, bo mam pytanie. Czy opłaca mi się zamienić moją ukochaną Nokię Lumię 710 na HTC Desire 500 ? W sumie nie śpieszy mi się z wymianą telefonu, ale umowa abonamentowa mi się kończy i akurat HTC mi się spodobał. Rzekomo trzyma przy baterii 1800 (czegoś tam) 435 godzin na czuwaniu i można rozmawiać przez 12 godzin... ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2 parametry tak naprawdę nic nie mówią, bo najwięcej baterii zjada wyświetlacz i włączony Internet. Podejrzewam, że będzie trzymał podobnie lub trochę dłużej niż Nokia (1800mAh vs 1300, ale większy wyświetlacz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Nokia przy użytkowaniu sms/dzwonienie, zerkanie do Internetu, włączone wi-fi, czytanie ebooków trzyma średnio 50 godzin... Nie jest źle, ale chciałbym jednak lepszy pod tym względem smartfon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni to jest bardzo dobry wynik i ciężko będzie znaleźć coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.