Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zazwyczaj trzymała 1 dzień, ale czasem zdarzało się w ciągu dnia ładować nawet dwa razy.

A ktorys ma taka co trzyma 2-3dni?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktorys ma taka co trzyma 2-3dni?

A z jakiego powodu s2 Ci nie starcza?

Dla mnie to idealny tele poza bateria, ale to bolaczka wszystkich sfonow. Dodatkowo ostatnio zabraklo mi miejsca wiec w koncu mialem impuls zeby powywalac niepotrzebne rzeczy min task killera. Do tego zmienilem siec - podziekowalem play, do tego wgralem nowego andka i oniemialem bo s2 mimo ze batka ma juz ponad 2 lata zaczal starczac mi na 1,5 dnia , w tym 2-3 h modemu i sporo przemieszczania. Mysle wiec ze jak wlozysz ta fabryczna powiekszona batke to 2 dni robia sie realne. Aaa nie gram na nim i nie slucham muzy.

Edytowane przez Greenwatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A ktorys ma taka co trzyma 2-3dni?

8300 tyle mi trzymał, ale tego już nie kupisz. to historia :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego powodu s2 Ci nie starcza?

Dla mnie to idealny tele poza bateria, ale to bolaczka wszystkich sfonow. Dodatkowo ostatnio zabraklo mi miejsca wiec w koncu mialem impuls zeby powywalac niepotrzebne rzeczy min task killera. Do tego zmienilem siec - podziekowalem play, do tego wgralem nowego andka i oniemialem bo s2 mimo ze batka ma juz ponad 2 lata zaczal starczac mi na 1,5 dnia , w tym 2-3 h modemu i sporo przemieszczania. Mysle wiec ze jak wlozysz ta fabryczna powiekszona batke to 2 dni robia sie realne. Aaa nie gram na nim i nie slucham muzy.

Jezeli mialbym podsumowac 2 lata uzywania to najbardziej denrwuje mnie pisanie. Nie wiem czy mam za grube palce czy utyly.

Bateria juz teraz tez nie trzyma za rewelacyjnie.

Po za tym bardziej mi sie chyba znudzil.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mialbym podsumowac 2 lata uzywania to najbardziej denrwuje mnie pisanie. Nie wiem czy mam za grube palce czy utyly.

Bateria juz teraz tez nie trzyma za rewelacyjnie.

Po za tym bardziej mi sie chyba znudzil.

Fakt. Tez mialem jazde na zmiane z powodu znudzenia ale nie znalazlem idealnego nastepcy wiec spokojnie sie przygladam. S3 byl slaby, s4 jest lepszy, wiec moze s5 bedzie tym na co czekam;) moze niedlugo producenci zaczna wzorujac sie na laptopach wypuszczac te same sfony z roznymi wielkosciami matrycy, bo na razie wersje mini od samsunga sa zdecydowanie slabsze parametrowo.

P.s. ja pisze w poziomie wiec trafiam bez problemu mimo ze tez nie mam malych kciukow. A w pionie mam ustawiona klawiature abc def...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note 3 - goraco polecam.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem na kupnie telefonu dla żony, uparła sie na Apple. Używa lub używał ktoś modelu 4s? Ceny nowych ostatnio troche spadły i można wyrwać za 1500 nówke. Oplaca sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem na kupnie telefonu dla żony, uparła sie na Apple. Używa lub używał ktoś modelu 4s? Ceny nowych ostatnio troche spadły i można wyrwać za 1500 nówke. Oplaca sie ?

 

Poczekaj do wprowadzenia u polskich operatorów iphonów 5s i 5c, wtedy ceny iphona 4s jeszcze spadną.

Nówka iphona 4s w appstore to 1699zł.

http://store.apple.com/pl/buy-iphone/iphone4s

 

Na allegro zapewne jest taniej.

W play (dla firm) były po 1zł przy abonamencie 69zł + VAT. Teraz już nie ma, ale zapewne inni operatorzy mają go w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny 5s i 5c do przewidzenia.

Mały popyt w stosunku do USA, zatem cena wyższa.

 

Tani iphone 5c okazał się tani...

 

Ludzie zaczną kupować jak telefony pojawią się u operatorów.

No może poza plusem (kupuje nie wiadomo skąd) i ma kosmiczne ceny.

 

5s będę omijał szerokim łukiem- gdzie trafią moje odciski palców.

Może się okazać iż źrenicę po cichu też skanuje i obraz gdzieś przesyła.

 

4s vs SGSIII

 

Jeżeli ma służyć tylko do dzwonienia to na pewno wybierze 4s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do wprowadzenia u polskich operatorów iphonów 5s i 5c, wtedy ceny iphona 4s jeszcze spadną.

Nówka iphona 4s w appstore to 1699zł.

http://store.apple.com/pl/buy-iphone/iphone4s

 

Na allegro zapewne jest taniej.

W play (dla firm) były po 1zł przy abonamencie 69zł + VAT. Teraz już nie ma, ale zapewne inni operatorzy mają go w ofercie.

W sklepie Apple owszem jest za 1699zł, ale wersja 8gb, a za 1600 zł idzie dostać w komisie wersję 16gb, za którą w sklepach stacjonarnych musisz wydać minimum 2100 zł

 

 

Koledzy jestem na kupnie telefonu dla żony, uparła sie na Apple. Używa lub używał ktoś modelu 4s? Ceny nowych ostatnio troche spadły i można wyrwać za 1500 nówke. Oplaca sie ?

Pomyśl o 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 4s ma służyć żonie głownie do dzwonienia, przegladania internetu i robienia zdjęć. 5 jest już chyba zbyt duża i cena też odstrasza. Jak sadzicie ile jeszcze trzeba poczekać zeby cena znacząco spadła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Musiałbyś poczekać, aż 5S pojawi się u opków, wtedy ceny polecą, ale raz że niewiele, a dwa że raczej 5, którą 5S zastąpił. Gdybym miał wybierać pomiędzy 4S a 5, wybrałbym 4s zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem na kupnie telefonu dla żony, uparła sie na Apple. Używa lub używał ktoś modelu 4s? Ceny nowych ostatnio troche spadły i można wyrwać za 1500 nówke. Oplaca sie ?

 

 

Kup jej SG II albo III


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie okołotelefonowe. Parę tygodni temu będąc na grzybach odkryłem sens posiadania nadajnika gps w smartfonie, problem jednak z aplikacją, bo do wyznaczania trasy w terenie google maps nadaje się średnio. Wobec tego pytanie - czy znacie jakąś sensowną aplikację mapową na Androida, która pozwala szybko wyznaczyć punkt początkowy i wyznaczyć trasę "na azymut"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie okołotelefonowe. Parę tygodni temu będąc na grzybach odkryłem sens posiadania nadajnika gps w smartfonie, problem jednak z aplikacją, bo do wyznaczania trasy w terenie google maps nadaje się średnio. Wobec tego pytanie - czy znacie jakąś sensowną aplikację mapową na Androida, która pozwala szybko wyznaczyć punkt początkowy i wyznaczyć trasę "na azymut"?

 osmand+


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiornika rzecz jasna :)

 

Sprawdzam tego Osmanda+ ale w międzyczasie znalazłem też aplikację pt. Locus i wydaje się mieć więcej przydatnych opcji - olbrzymia ilość map do wyboru ale przede wszystkim możliwość ściągnięcia ich zaznaczonych fragmentów do pamięci i korzystania w trybie offline. Pobawiłem się pół godzinki i jest to dokładnie to czego szukałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 4s ma służyć żonie głownie do dzwonienia, przegladania internetu i robienia zdjęć. 5 jest już chyba zbyt duża i cena też odstrasza. Jak sadzicie ile jeszcze trzeba poczekać zeby cena znacząco spadła?

Co do przeglądania internetu i robienia zdjęć to 5 jest lepsza od 4s.

Jeszcze parę dni temu chciałem kupić 4s w sklepie, bo odrzucałem 5 ze względu na wielkość.

Postanowiłem jednak sprawdzić 5 i mimo, że jest wyższy to lepiej leży w kieszeni niż 4s bo nie jest gruby.

Ogólnie nie lubię smartfonów i wolę klasyczne telefony, ale niestety nie ma już co kupić z tych drugich i chcąc nie chcąc musiałem się na coś skusić.

Co do ceny to nową, zafoliowaną 5 idzie kupić taniej niż musiałbyś zapłacić za 4s w sklepie.

 

Musiałbyś poczekać, aż 5S pojawi się u opków, wtedy ceny polecą, ale raz że niewiele, a dwa że raczej 5, którą 5S zastąpił. Gdybym miał wybierać pomiędzy 4S a 5, wybrałbym 4s zdecydowanie.

Jacek z jakich powodów wybrałbyś 4s zamiast 5?

 

Ps. Na spadek ceny 4s nie ma co liczyć. Prędzej cena pójdzie w górę niż w dół.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Note 3 - goraco polecam.

Jak z wygodą użytkowania tak dużego tel ? Da się w miarę wygodnie nosić w przedniej kieszeni spodni ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IPhone 4s będzie coraz tańszy. Raz że cena w appstore spadła do 1699, dwa operatorzy będą się go pozbywać jako najstarszego modelu.

To wszystko wpływa na cenę na allegro.

Iphony 5 też będą mocno taniec w ich cenę wskoczą 5s a 5c to też jakaś alternatywa choć plastikowa.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie wróciłem ze sklepu z nowym telefonem w ręku :D miał być Nexus 4, ale ostatecznie jest Sony Xperia V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.