Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nadszedł czas na kupno nowej komórki. Na polu bitwy zostały tylko 2 modele - Nokia E90 i HTC Kaiser. Który lepszy? Rozmiar nie ma większego znaczenia.

 

A ja ci mówie bierz e90, mam ją od samego początku od kiedy dostępna jest w sprzedaży, nie mam z nia najmniejszych problemów, kaisera miałem przez pare dni i poszedł do ludzi, przeglądanie na tym jakichkolwiek tabeli czy wykresów tragedia cały czas trzeba było przewijać, nie mówiąc o tym że osobiście wg mnie symbian jest o wiele stabilniejszy od WM, ekran e90 w porównaniu do htc to cud miód i orzeszki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaje......... jest :shock: :shock: :shock:

mowisz w tym roku będzie dotępny :?: Jak będzie w Era to biorę go :P. Ja mam teraz P1 i jest super a X1 będzie jeszcze bardziej wyczesany :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pochwal się nowym telefonem jak już dostaniesz :P i napiszesz jak się używa

112aa55221db7c63.jpg

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fachowa fotka :) ale coś prześwituje z boku obudowa :P


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam prześwituje, to przyciski od aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim ten X1 do nas raczy zawitać, minie trochę czasu. Co sądzicie o Nokii N95 8GB, czy poza ładnym wyglądem posiada jakieś inne zalety?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić iPhone, P1, E90 ???

Czy brak Javy w iPhonie przeszkadza?

Jak jest z nawigacjami?

Który jest najlepszy?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ładny gadżet to kup iphone,

jak chcesz palmfona to kup HTC, z góry tej strony

Jak chcesz telefon to kup sobie E51

Jak chcesz nawigację to kup coś oparte na WM, bo jest wiecej map, na Symbianie tylko tomtom i route66 dają radę. (jeśli chodzi o Polskę, za granicą tomtom rządzi)


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

Lawnowerman zdecydowanie kup iPhone i oddzielnie nawigacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman zdecydowanie kup iPhone i oddzielnie nawigacje

 

Bardziej mnie interesowało coś razem.....

Jestem w stanie przeboleć brak GPS w samym aparacie....

 

Czy brak Javy w iPhonie przeszkadza?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Czy brak Javy w iPhonie przeszkadza?

 

korzystam bardzo aktywnie od kilku miesiecy i jeszcze nie zaowazylem zeby brak Javy mi w czyms przeszkadzal, a telefon jest najlepszym jaki mi dane bylo posiadac przez ostatnie lata; gdybym mial powiedziec z jakiego telefonu ostatnio bylem tak zadowolony to bylaby to Nokia 8910 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co lepiej kupić iPhone, P1, E90 ???

Czy brak Javy w iPhonie przeszkadza?

Jak jest z nawigacjami?

Który jest najlepszy?

 

iPhone to piękny telefon ale ja używam też telefonu (czasem) jako modemu do notebooka i brak szybkiej transmisji (ma tylko EDGE) w tym sprzęcie jest jakimś (małym ale jednak) bólem.

E90 jest dla mnie za duży. Nie mam pomysłu aby coś takiego zastąpiło mi notebooka.

P1 chyba z tej trójki chyba najfajniejszy. Rozsądne rozmiary a dużo potrafi.

W tym nowym X1 właśnie (poza wszystkim) rozmiary i waga robią wrażenie. Pomimo takiego wypasu i klawiatury "qwerty" jest on stosunkowo mały. Jest cały czas fajnie "wydizajnowanym" telefonem a nie "cegłą".

Pozdrawiam

P.S. Znając niestety problemy SE z wprowadzeniem na rynek P990i (wielokrotnie przekładany termin premiery sklepowej), obawiam się, że na X1 możemy sobie poczekać :???:


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc - Samsung D900, zainstalowałem sterowniki i nie mogę wrzucić na telefon muzyki (zdjęcia wchodzą bez problemu)? :sad: Myślałem, że trzeba przekonwertować pliki z muzyką na inny format, ale na karcie są już mp3, więc to raczej nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś pomóc - Samsung D900, zainstalowałem sterowniki i nie mogę wrzucić na telefon muzyki (zdjęcia wchodzą bez problemu)? :sad: Myślałem, że trzeba przekonwertować pliki z muzyką na inny format, ale na karcie są już mp3, więc to raczej nie to.

 

A jaką masz versję softu?

 

wersja oprogramowania: * # 9 9 9 9 # lub * # 0 8 3 7 #

 

Może tu.:

 

samsung-mobile.pl


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale z wrzuceniem się już uporałem (przy pomocy stronki, którą podałeś). Niestety nie chce odtwarzać tych plików, kur.de coś robię źle :neutral:

 

Nie wiem jaki soft jest zainstalowany, bo to nie mój telefon i nie mam już płyty ze sterownikami. Nie wiem gdzie to można sprawdzić w jego ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź, ale z wrzuceniem się już uporałem (przy pomocy stronki, którą podałeś). Niestety nie chce odtwarzać tych plików, kur.de coś robię źle :neutral:

 

Nie wiem jaki soft jest zainstalowany, bo to nie mój telefon i nie mam już płyty ze sterownikami. Nie wiem gdzie to można sprawdzić w jego ustawieniach.

 

wpisz w samym telefonie.:

 

tak jak byś miał zadzwonić

 

* # 9 9 9 9 #

 

albo

 

* # 0 8 3 7 #

 

pokaże Ci się wersja


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tessio, wpisz w telefonie ten kod z postu powyzej i wciśnij "zadzwoń" to ci wyskoczy wersja softu.

 

EDIT: Moderator-Amator był szybszy;)


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman , cepeen, ale do czego przyda mi się ta informacja jaki soft jest wgrany do telefonu? Sprawdzę wieczorem. Mp3 przesłane przez bluetooth działają :neutral:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman , cepeen, ale do czego przyda mi się ta informacja jaki soft jest wgrany do telefonu? Sprawdzę wieczorem. Mp3 przesłane przez bluetooth działają :neutral:

 

versja powie specjaliście czy masz najnowszą czy nie.

Im nowsza tym więcej błędów z reguły jest usuniętych.

Tak jak patcze do Windy albo 95sr2 ....

 

Upgrade softu może rozwiązać problem.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Upgrade softu może rozwiązać problem.

 

Właśnie o to :D z samsungami ogólnie sa jakieś problemy bo na innym forum, ktoś miał problem z java i ebookami. Coś mają poprane w sofcie i może faktycznie aktualizacja pomoże.


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jutro powinien do mnie zawitać SE K810i z zestawem małego fotografa :D

Taki gadżet pack od SE :D

Zamówiłem dzisiaj na stronce. Ceny pośrednie między tymi najniższymi i najwyższymi z alledrogo, a sprzęt bez brandu, bez simlocka, nówka z mini statywem, pokrowcem i coś tam, gwarancją SE Polska, etc.

:)

 

pozdrawiam,

 

P.

 

p.s.

mam teraz Nokię E50 i jest beznadziejnie dobijająca...

a po krótkim romansie z P990i stwierdzam, że SE to je to :D


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.